Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 11:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Старта на Брестовица
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2012 8:12 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Тази година една от задачите на Skynomad Open бе на Брестовица. Тъй като останаха малко пари от бюджета на състезанието, решихме да ги инвестираме в почистване старта на Брестовица, който мисля че е най-добрата алтернатива за силни С-СЗ ветрове в централна южна България.

Необходими са повечко средства за разчистване на старта - изчистване на просеки и заравняване на терена от неприятните камъни.

Парите ги събираме на банковата ми сметка в ЦКБ (швейцарската ми е препълнена в момента):

Николай Йотов
IBAN: BG40 CECB 9790 10B0 6342 01
BIC: CECBBGSF
Централна Кооперативна Банка
Основание: "Брестовица"

Парите ще бъдат дадени на Иван от Перущица, който ще координира работата на място.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: Старта на Брестовица
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2012 9:46 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Горският там много отдавна е дал разрешение да разчистим храстите в дясно от старта и да се излита към Ново село и Куртово Конаре, тоест в посока северозапад. Но просто няма кой да свърши работата. :wink:
Сега на този старт се излита право на запад към Перущица, но трябва веднага след излитането да правиш завой на север-северозапад, защото влизаш в ротора над дерето. За това този старт не е много подходящ за новобранци. Освен това при чист северен вятър, който е много подходящ, като вятър за летене на това място, излитането си е доста проблемно, защото вече и самият старт е в ротор. Разчистването на полоса на северозапад ще реши тези проблеми. Работата изобщо не е много и тежка, просто трябва да се организира някой да я свърши. :wink: Трябва да се разчистят няколко малко по-големи храста и евентуално да се бутнат няколко камъка.

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Старта на Брестовица
МнениеПубликувано на: Пет Ное 02, 2012 1:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 8:29 pm
Мнения: 111
Местоположение: Пловдив
Аз мога да осигуря двама души с резачка и пикап за 2-3 дни през седмицата, правете организацията и ме информирайте няколко дни преди това. Само да не ми конфискуват техниката и да арестуват хората, всичко трябва да е законно.

_________________
ЛюбоМ


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -0 
 
 Заглавие: Re: Старта на Брестовица
МнениеПубликувано на: Съб Ное 03, 2012 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 27, 2008 9:53 pm
Мнения: 9
Aко става за делта пишете и мен. Ще участвам с пари техника и хора.Обадете се два дни предварително.


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Старта на Брестовица
МнениеПубликувано на: Сря Ное 07, 2012 8:02 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Teлефона на Иван, парапланерист от Перущица е 0898 251 708. Старта там се вижда от офиса му... Пари не знам, за какво ще трябват, (освен за банкета след разчистването на старта), но за организацията на това мероприятие водещ няма да съм аз. Това не означава, че няма да участвам. Разбирайте се и се уточнявайте с Ванката. :wink:

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов