Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 1:52 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Каква беше за вас 2008
УАУ (6) 20%  20%  [ 4 ]
Ммм бива (5) 20%  20%  [ 4 ]
Абе може и по-добре (4) 10%  10%  [ 2 ]
Все тая (3) 0%  0%  [ 0 ]
Офф не питай (2) 5%  5%  [ 1 ]
Нямам база за сравнение (Пиле) 20%  20%  [ 4 ]
Не пиши анкети и постове в нетрезво състояние!!! 25%  25%  [ 5 ]
Общо гласове : 20
Автор Съобщение
 Заглавие: Равносметка 2008
МнениеПубликувано на: Сря Дек 31, 2008 10:35 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1184
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Отмина и тази година, за някой силна за други слаба, за някои успешна за други не чак толкова.

За мен 2008 беше една добра година в летателно отношение, суха, интересна, незабравима.
И през тази година парапланеризма в родната ни старана претърпя важни развития според мен в положителна насока. Успешни състезания, рекордни полети, отлично представяне на родните пилоти на световно ниво. За мен тази година може да се опише точно с 3 думи - PWC, състезания, рекорд.

PWC - Който го пропусна може само да съжалява. Най-незабравимата седмица която съм прекарвал. Стархотни условия, успешни задачи, доволни състезатели и най-важното българи на първите места. Браво на целият ни национален отбор, браво на всички животни които режеха наред. Браво на Ясен който доказа на цял свят че няма значение от колко време си в PWC-то, откъде си и какъв си, защото важното е че газиш яко и наред. :twisted: Браво на Орлин за това че показа на всички как се правят добри точки с малко състезания :). Браво на Дънди за това че размаза половината си съпернички само с участие в един кръг. Браво и на всички други национални представители, и дано догодина първите места са само на българи.

Състезания - Много и все успешни. Юли и Август това бяха месеците на състезания, всяко от които перфектно организирани и проведени.
Skynomad Open - едно прекрасно състезание, организирано скромно, но както винаги отлично. Наистина мисля че е стархотно че имаме българско състезание с толкова много чуждо участие набиращо интерес и привърженици от цял свят, всяка година.
Немога да не спомена Шумен Open - новаторски задачи, добри идеи и прилична организация. Едно наистина "отворено" състезание за пилоти на всякакво ниво, което беше добро, но може и да се доошлайфа малко като идеи и организация (според мен). Нека през 2009 набере още повече популярност и участници.

Рекорд - И най-после падна рекорда! След като дълго търси условията кръстосвайки цяла България, че дори и Румъния, Док доказа на всички ни че с постоянство, търпение, и много мерак граници няма. Поздрави още веднъж за рекорда, и дано България ти се вижда все по-тясна :). Летвата е вдигната, ръкавицата е хвърлена, нека видим кой ще удари 3-те стотака. :twisted:.

На всички летящи пожелавам всело посрещане на празниците, нека новата година ви донесе първо здраве, а след това и всичките яки термики които можете да извъртите.

Това е според мен НЕнакратко 2008, дано с пиянските си писания съм вдъхновил някого да сподели каква беше за него 2008.

Наздраве! :D

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов