Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 2:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Perfect Fly Cup 2009
МнениеПубликувано на: Съб Апр 25, 2009 4:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Само да рапортувам накратко за Perfect Fly Cup 2009, състезанието в Словакия което току-що завърши.

Районът е супер красив и техничен, доста поучително се лети тук, понеже е бая "tricky", нисък до средно висок терен, навсякъде хълмове и ниски планини, долини, вятър...

Първият ден беше доста слабо и аз си се одавих съвсем в мой стил, като четирима успяха да завършат. След това обаче останалите 3 дни ги тупах добре, взех ги и трите, та поне частично се реванширах, пак в мой стил, хехе! Още не сме предали GPS-ите днес, но ако няма проблеми с тях със сигурност ще бъда трети. Пръв е Стефан Випарина, съвсем заслужено, много добър пилот; втори брат му Петър.

Това е сайтът на състезанието: http://www.perfectfly.sk/index.php?opti ... Itemid=105
Тая вечер предполавам ще лепнат и резултатите.

Състезанието е ежегодно, препоръчвам го. Словакия е ефтина, чиста, зелено-тучна, красива страна, и навсякъде има хълмове и планини, супер е за трениране на технично летене. Освен това състезанието включва два пъти огромен казан с гулаж (гъста супа от телешко и картофки и разни тайни дреболийки), и сега на final party-то ще има и агне!

Тва е от Словакия.

Надявам се на Враца да се съберем голяма глутница и купона да продължава :wink: Аз вече съм загрял, така че дупета да са ви яки :wink:

Айди,

Ясен


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов