Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Апр 25, 2024 4:40 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: PWC Colombia
МнениеПубликувано на: Съб Яну 22, 2011 12:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
:lol: изрежи ги Яска

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Последна промяна THE KITE на Съб Яну 22, 2011 12:48 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: PWC Colombia
МнениеПубликувано на: Съб Яну 22, 2011 12:42 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Аааа, хубаво, махнах го.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: PWC Colombia
МнениеПубликувано на: Пет Яну 28, 2011 9:00 am 
Offline

Регистриран на: Съб Май 12, 2007 9:34 pm
Мнения: 194
Местоположение: Пловдив
Ясен е направил страхотно състезание ако изкл. четвъртия таск. Сумарно резултата му е по-добър от победителя ако имаше неговите точки в таск 4.

Яска имаш ли желание да разкажеш малко повече за състезанието?

_________________
Eden 4 Orange (оранжевото дяволче)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: PWC Colombia
МнениеПубликувано на: Пет Яну 28, 2011 10:04 pm 
Много добре Ясене , искам като се видим дами разказваш ПИЧ. Ако си збъркал някъде не се вени вече знаеш защо нормалное психика !! :wink: :wink: :wink: :idea:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: PWC Colombia
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 5:50 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Благодаря за поздравите!

След Колумбия бях и на Monarca Open в Мексико. Там спечелих с доста преднина 3 от 5 задачи, но на една Бате Каръчко пак като на коте ми топна главата в Легена на Удавниците и накрая в Общото само до трето място успях да стигна.

Съжалявам, не ми се разказва много-много във форума. Честно казано, останах доста огорчен след като парапланеристкото общество, и по-специално Комисията, не ме подкрепиха след като съотборникът ми Вълков ограби гаджето ми лятото. Пари и признания не очаквам от България, но тая неосъдена кражба от страна на единствения ми (поне тогава) български съотборник ми дойде в множко и си останах доста отвратен как и парапланеристкото общество, и Комисията, и съда не взеха реално отношение по въпроса, не ни подкрепиха. Ако вие бяхте на мое място, мисля бихте се чувствали по подобен начин. Кофти работа.

Извинявам се че развалям настроението, само исках да обясня. Красива зима на всички и нека Красивото надделее в България!:)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: PWC Colombia
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 6:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Ясене, само ще те информирам за развитието на нещата:

Заради твоя случай аз се наех да напиша дисциплинарен правилник. Писането на правилника до тук ми е отнело около 30 часа непрекъсната работа (по документа) без да се брои времето прекарано в консултации с юристи в областта на спорта (което сигурно е доста повече). Решението да се пише такъв правилник беше взето на срещата на клубовете през есента и беше възложено на мен. Правилника вече е готов. Остава да се прецизират наказанията, ако има нещо да се добавя и да се приеме/утвърди от съответния орган в БНАК - това може да е Общото Събрание или Управителния Съвет (ще се реши). Правилника е само за Парапланеризма като спорт... на базата на него и останалите спортове могат да си адаптират правилници. В този правилник са предвидени всички нередности които са се случвали измежду нас през изминалите години и много други които хипотетично могат да се случат. Наказанията за някои от тях са доста сериозни!

В правилника естествено се описват само специфичните нарушения касаещи спорта ни - той не припокрива другите закони (НПК например) които ги има в държавата и си действат така или иначе. Примерно ако някой извади пистолет и застреля някого на старта - това не е предмет на нашия правилник защото за това престъпление си има действащи закони, начини на преследване, наказване и т.н.

В момента няма почти никакви правила касаещи нарушаването на правилата. Затова е много важно да се приеме дисциплинарен правилник и да започне да се изпълнява! Тогава състезателите ще имат поне някакъв механизъм за защита от нередности. Без дисциплинарен правилник не може много да се направи - БНАК или който и да е друг орган в БНАК работи по правила и не може да си отмъщава на емоционална основа! Това което може да се направи - аз вече го правя и остава малко да се доведе до финала (тоест да влезе в сила).


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: PWC Colombia
МнениеПубликувано на: Вто Фев 15, 2011 6:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Не е нужно "Кражба от Гадже на Съотборник" да бъде изрично вписана в някакъв закон за да се каже ясно и твърдо че това е неприемливо поведение и да бъде заклеймено еднозначно от обществото по някакъв начин (дори символичен).

Но все пак успех с новия закон, дано има смисъл!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 22 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов