Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 23, 2024 1:28 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 206 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 21, 2012 7:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
Докато свят светува, втори сезон

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -3 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Сря Фев 22, 2012 11:10 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Заяждането-докато Свят Светува.


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -8 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пет Фев 24, 2012 9:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
До мен стигна един зловреден слух, който се надявам да е само слух. Накратко - целия цирк се прожектира и гимнастиките от страна на "ръководния състав" на БНАК били само и единствено, за да вкарат Хаваж Митюнин на мястото на Димитър Вълков. Ако това е идеята, а не състезанието да се организира с максимално компетентни хора, добра воля и усилия, които да бъдат справедливо възнаградени, просто не сте постигнали нищо като сте сменили един човек с друг, а системата си е все така порочна.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -4 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пет Фев 24, 2012 11:09 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Не знам за Хаваж, аз поне не се опитвам да го вкарам никъде, но бих искал да цитираш нещо порочно което ти е известно за мене, за да ти дам и моите факти, защото ми е известно че таиш лични чувства към мене, без да съм ти дал какъвто и да е повод. Мисля че си зъл с мене зараи падането ти с планера на Сяров, за който нямам никаква вина, защото не съм аз който го е пипал. а и няколко дена преди това направих почти 100 км от Комините до Велинград. Къде ми е вината, за да изясним дали това е случая заради който ме мачкаш толкова години. Не дойдох ли да те спасявам веднага след като метна запасния. Къде виждаш вината ми и това ли е случая заради който съм ти на прицела толкова години. Моля те, разсясни ми какво се таи в душата ти, защото аз лично нямам нищо против тебе, не съм те мамил с пари или продажба на екипировка никога. Ако си прав ще се съглася с тебе, ако не ще ти разясня къде ти е грешката. Вече веднъж ме обвинява за едно момиче, което дири не беше моя ученичка, а лична позната на Надя която си я обучаваше без пари и ти ми срути на главата цялата отговорност. Защо?


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -11 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2012 10:20 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
както каза колегата по-нагоре, няма как със свиня това-онова и да не се окаляш. Е като направих грешката веднъж, сега ще танцувам с глигана :D

Митке, втородивизионния "Глупендейрос" (Сао Паулу) търсел опорен халф, защо не се пробваш там? само футболист не си бил още, хаха.
Случая, който превратно цитираш, няма общо с падането ми на Комините през 2003г. - нито ти, нито Сяров сте виновни че това крило беше куцо. Аз съм си виновен, че реших да летя с него. ЛЪЖА е, че си дошъл да ме "спасяваш" - при мене беше Тони Найденов и още някакво момиче май имаше, но тебе те видях долу на кръчмата в Драгалевци. Минали са доста години, но този ден ми е ясен в паметта :) от тебе помня само крясъци в радиостанцията, заради което я изключих. Толкова за това.
Не знам за кое момиче говориш, но ако става въпрос за Нина, която си строши крак през 2000г. на Драгалевци, тя е била твоя ученичка, не на Надя. Много избирателна памет имаш, много. Моята е по-добра от твоята, обаче :)

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -5 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Съб Фев 25, 2012 11:16 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Е вчера говорихме с Гошко за случая с падането ти и как аз съм отишъл да те спасявам и си зарязах тандема на старта. Той помни също добре как след това сам си летях тандема, защото пасажерката ми си тръгна барабар с пасажерската сбруя. Той няма избирателна памет за разлика от тебе-попитай го. Очаквам с нетърпение да се видим очи в очи и да ми кажеш същите неща в очите които си писал по-горе. Лесно е като си далече да мяташ лайна.

Ти си тримован по добре от мене за "Глупендейрос" там може да търсят злобни типове. Предложи си услугите.


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -12 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Нед Фев 26, 2012 7:37 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
Казвал ли ти е някой, че си куха лейка? Ако да - не му вярвай - ти си изключително куха лейка. Не замесвай Гошко-Мошко и други хора в лъжите си. Когато и където пожелаеш ще се видя с теб, за да те сложа на мястото ти веднъж завинаги.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -7 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Нед Фев 26, 2012 8:14 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
Вместо да извърташ темата към неслучили се неща между мен и теб, о спасителю, отговори на следните прости въпроси, което би осветлило малко защо и отношението към теб на хора, които те познават, е подобно на моето. Много от тях изпитват погнуса от теб и не желаят да спорят с твойта персона, макар и през форум. Питай който искаш около себе си. Отговаряй с да и не:
- ти нападна ли друг пилот на поляната на лифта в Сопот с брадва и ако да, защо?
- ти опита ли да фалшифицираш официални резултати за класирането от 2007г., съпроводено с изнудване и заплахи на друг пилот, и ако да, защо?
- има ли състезание, организирано от теб (виждам, че отново си обявил някаква селска кушия и лъжеш, че ще има много участници от чужбина) на което ти да си платил на някой от класиралите се на първо място някакъв награден фонд? Ако да, кога е и кой е награденият?

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -7 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 28, 2012 11:45 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
О Прилеп Грабливов, отговарям ти на писъците:

-Брадвата беше с чук от другата страна който беше обърнат към екрана на уреда който така и не ми беше платен. Същия мой "партньор" който ме ограби и не плати още 2 планера и сбруя се оказа съден и лежал в психиатрията. Имам номерата на делото и документа от Психиатрията. Някой естествено забрави за задната страна на брадвата и превърна случая в нападение. И ти яхна тази лъжа, за да се опиташ като главен тъпанар да очерниш някой.

-По втория ти подвеждащ въпрос-защо Орлин, Мицо и Ирина използваха несъществуващи резултати от непроведени по тяхно време Национални шампионати (първия е от 2007 все пак) за да ходят на PWC до 2005. Времето което визираш ти се оказа, че пилота който съм бил "еди какво си правел" е нямал Лиценз. На следващата година пак забрави да си направи Лиценз, 2009 когато отидохме на Световното в Мексико чак се сети че трябвало да си направи Лиценз и звъня на Калчев (лека му пръст) за да му прател спешно такъв, на Следващата година стана Шампиона на България отново без Лиценз-взе пари, медали и награди и чак като отиде на Европейско след 2 месеца се сети че нямал Лиценз, но там хората не са прости и го хванаха. И той пак изигра филма със спешното звънене да му направели бързо Лиценз, но забрави да върне незаслужено взетите си награди от Национален шампионат, който случайно аз организирах. Та кой фалшифицирал Резултати и кой се опитва да се качи на гребена на вълната на Hater-ите?

-По третото ти сране през устата отговарям така. Ей явно не си ял зъби скоро, щом така зверски злобно пишеш. На всяко състезание Парамания съм давал таксата за участие на първите 3-ма пилота, като съм покривал транспорта от собствения си джоб. На едно състезание Парамания (3 дневно) се проведе само половин Таск и от 30 Евро които бях събрал върнах 25 Евро. Единствения случай в България когато честен човек връща парите. Питай да речем Румен Жеков, той ще потвърди за този случай. На друго състезание Парамания пък Желко Овука взе награден форн от мене и след това черпи в Къщата с тези пари и джипа му оставен до склона без ръчна и без включена скорост тръгна да пада в Циганската махала отдолу и се заби в едно дърво. Другото състезание беше първото състезание Парамания, което се проведе на Витоша и Добростан (за първи път ползвахме Добростан като старт за състезание -някъде 2000 година беше)-тогава Орлин и Мицо взеха парите, Гошко също трябваше да вземе, ама те решиха че няма да му дадат защото беше платил само за 3-я ден. Свидетел-Гошко. И най-накрая Национален шампионат на България 2010 на Добростан, когато правилото беше че ако са над 50 пилота (т.е. мин 51 човека ако разбираш от математика, но мисля че разбираш от Хейтърство само) ще бъдат раздадени пари за награден фонд, аз пак ги раздадох въпреки че пилотите бяха 49-Наградените бяха Ясен, Антракс, Алекс(от Румъния) и Дънди, питай си ги сам, но и всички които бяха на награждаването могат да ти запушат лайняната уста. Колко още случая с имена взели награден фонд и пари искаш да ти цитирам за да ти затворя устата ухаеща зле? Мизерник-хейтър.


Върнете се в началото
  Профил    +10 / -11 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 28, 2012 5:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
ти и пред свидетели ли се опитваш да ме заплашваш, скот мръсен? долен унтерменш, лъжите които си изписал дори не струват тока, който си изхабил. Затова ли Желко Овука още те псува цветисто на сръбски, заради наградата която си му дал? Или Войо, на който още имаш да даваш пари за платени крила? Цяла екс-Югославия "оче да те кара", да не говорим за фалшивите сбруи, които си продавал във Франция и парите с които си завлякъл фирми като Gradient и Woody Valley.
Дали ще си толкова смел и като те видя?

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -2 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 28, 2012 6:15 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 10, 2008 12:43 pm
Мнения: 346
Местоположение: София
Момчета спрете се...... стига.... то бива бива но вашето минава всякаква граница. Нека да се върнем към темата, а ако Световното е бита карта и няма да се получи нищо, нека модераторите да заключат темата и повече да не се говори.

_________________
НК
Element Air 4
Gin Race II


Върнете се в началото
  Профил    +12 / -2 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 206 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов