Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 5:20 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 206 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Нед Фев 27, 2011 11:29 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Кандидатурата на България, представена от Димитър Вълков на ежегодното заседание на CIVL в Швейцария, е била успешна. Световното през 2013 ще бъде на Сопот, да ни е честито!

Дано Вълков като организатор се държи разумно и етично, и състезателите ни летят подобаващо, като на собствена територия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:48 am 
Браво Вълков това е новина , лично аз не разбрах , Световно или Световна купа ако е Световно това наистина е супер. :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :idea: :roll: :roll: :roll: :roll: :!: :!: :!: :!:


Върнете се в началото
     +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 12:50 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Световно Първенство!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:13 am 
Бравоооооооооооооооооо...... Ясене стягайсе брат сега е момента ....... :D :!: :!: :!:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 7:50 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Наистина добра новина!
Въпреки конфликтите си с Димитър Вълков ще подтисна предубеността си към него и ако желае ще се включа с метеорологичното осигуряване на състезанието.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 9:19 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Да, за състезанието трябва да се пренастроим и мислим за него не като за "Димитър Вълков", а като за "Българския организатор на Световното".

Надявам се той да подходи отговорно и етично към това предизвикателство и да стане едно хубаво състезание без грозни моменти, само хубавия и медали!

На Европейското в Сърбия 2008 сърбите много се изложиха (първоначалните организатори се опитаха да откраднат около 70% от отпуснатите от FAI пари!! съответно беше мизерия, след което по средата на състезанието друга група сърби направиха преврат, взеха властта и замразиха банковите сметки на първите!!). Дано 2013-а Сопот покаже класа - наистина мястото подобава за Световно, от PWC-то 2008-а всички пилоти останахме със страхотни впечатления! Не случайно вчера Сопот е бил избран с голяма преднина пред другите кандидатури. Очакваме голямото летене - 12 дни - за подиума и голямата купа! А наздраве (с чаша чай:)!


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 10:23 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Само да напомя че първо ще трябва успешно да се справим с Pre-World Championship 2012 и чак тогава с много по-сериозната задача за 2013-та... Официално състезанията от първа категория се правят от националните организации, но обичайната практика е те да възлагат организирането на един или няколко от членовете си. До тук сме решили клуб Дедал да подаде кандидатура (което вече е свършено) и ако изпълни няколко предварителни условия (които предстоят да се правят), клуба да стане главен под-изпълнител (организатор). Естествено ще помагат и други клубове по подобен начин по който стана Националния Шампионат миналата година...

Аз съм УБЕДЕН че ще направим едно от най-добрите състезания които от FAI са виждали. 8)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 1:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 11:35 am
Мнения: 677
Местоположение: София
Име: Христо Джамбов
Това е страхотно. поздравления към Митака и всички участвали в подготовката за това.

_________________
телефони : 0886 216 096, 0888 433 126
Axis Venus 4 - woody valley x alps
Axis Sirius II tandem


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 28, 2011 9:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Супер новина! Дано да стане хубаво състезание!

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Чет Мар 03, 2011 12:49 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Честит Празник на всички. Благодаря за пожеланията. Антоне-Световно първенство ще бъде 2013. Стиснахме си ръцете с Бил Мойес от Австралия, легендата-ако се сещаш. Той ще организира Световното по Делта в Австралия 2013. Ники вече си включен като Метео Директор още откакто подадох Кандидатурата. С 2 думи много се схванах на представянето, а и нещо връзката на Организаторите с моя Мак се скапа и не можах да им покажа презентацията която бях подготвил от България. Чак последните 1-2 минути се включи след суетене на един от CIVL. Но предварително бях направил такова Лобиране с Горан и Желко Овука от Сърбия че нямаше шанс да не спечелим. Оказа се, че Денис Пейджън, който беше Американския делегат и гласуваше и за Канада също, баба му е от София, а дядо му от Черна Гора, така че и там спечелихме предварително 2 гласа. Истината е че разбихме Конкурентите с предварителното Лобиране-получихме 24 гласа за България, 4 за Португалия и 3 за Турция. Португалците бяха наляли една торба пари във видео представяне-Наистина беше супер изработено. Аз пък налях една торба пари в Бира за делегатите която се изпи предния ден преди гласуването. Турците имаха посредствено представяне със слаб Английски, но липсата на Лобиране от тяхна страна беше грешка. Де факто Турците всяка година Кандидатсват за някакво Европейско или Световно първенство-миналата правиха Европейско по целно, тази година май ще организират Световно по Делта в Кайзери...изобщо са постоянното присъствие там. Трябва да се понаучим от тях. Очаквам съдействие и помощ от Всички. Благодаря ви предварително.

Моля всички нови които четат тази Тема за първи път да прочетат първо всичко и тогава да слагат плюсове или минуси да не стават грешки.


Последна промяна MitaxaBG на Пет Сеп 09, 2011 9:58 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +15 / -1 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 12:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Последните 2 дена се случват неща около мене като в комедия на абсурда. Виждам как Ники Йотов и Хаваж ходят нагоре-надолу и правят тайно срещи с хора от Управителния съвет на БНАК на който Хаваж иска да е главен Организатор на Световния Шампионат 2013 и то в Ултимативен стил. Имаше среща на 5-ти Септември в Карлово на която присъстваха Хаваж, Дани Банков, Ники Йотов, Братков, Митко Ралев и Ангел Стаменов. Аз случайно разбрах за нея и се появих почти накрая, но ми беше съобщено какво се е обсъждало и какво иска Хаваж.! Ники само ти си знаеш каква е твоята роля в тези срещи и това ходене подир Хаваж. Последните 5-6 месеца слушам от Ирина и Даниел едно и също нещо, което звучи така: "Никой не е уполномощил Клуб Дедал и тебе лично да бъдете главен организатор на Световния Шампионат 2013..." и до сега се чудих шегуват ли се или има някаква грешка. Прегледах Кандидатурата одобрена от Спортната Комисия и УС на БНАК в края на 2010 г. и там е написано точно обратното-организатори са БНАК и Клуб Дедал. Погледнах и официалното писмо за подкрепа на БНАК за Клуб Дедал като организатор на същия Световен шампионат и там ясно и еднозначно е написано и пратено до CIVL, че главен организатор одобрен от БНАК е Клуб Дедал. Това писмо на подкрепа е абсолютно необходино за да мога аз да се появя на Пленарната среша в Лозана и да направя кандидатурата. Там се гласува също така, че спечелилия Кандидатурата който я и представя на Пленарната среща ще е основния организатор. Така е написано и в Ръководството на CIVL за правене на Кандидатури за Категория 1 състезания. Може да е написано, но явно няма кой да чете в нашата Федерация. Може да е изпратено и такова писмо за подкрепа до ФАИ и респективно CIVL, но явно липсва комуникация между новото и старото ръководство на БНАК, т.е. Ирина и Даниел и досега не могат да проумеят, че основния и главен организатор на Световния Шампионат 2013 и ПреСветовното Първенство 2012г. е одобрения от старото ръководство на БНАК Клуб Дедал. Да но на Срещата на следващия ден (6-ти Септември, Ден на Съединението на България) се събраха в по-разширен състав новия УС на БНАК и потвърдиха подозренията ми за пълна Анархия и безхаберие в нашата мила Федерация. Без никаква информираност и липса на компетенция те глауваха да бъде Назначен Хаваж и Клуб Шамбала като главен организатор на това събитие. Само че на поредното обаждане от CIVL същия ден с въпроса какво става с отговора на въпросника пратен от тях до БНАК аз им разказах какво се твори тука и те бяха изумени и попитаха някой в нашата Федерация чете ли изискванията на CIVL как се прави организация на Състезания от Категория 1 и че няма как да се смени избрания вече Организатор с някой друг. Ирина все още заявява, че тя няма да отговори на този въпросник изпратен и от ФАИ където пишело че Клуб Дедал ще е организатор. И защо Ирина-защото имаш лични причини ли? От кога личните причини могат да са движеща сила в работата на Федерацията ни? Защо 4 месеца и половина отказваш да изпратиш отговор на този прост въпросник? Защо вече 7-ми месец не успяваш да регистрираш в съда новоибраното ръководство на БНАК начело с тебе? Така ли ще продължава работата (по-точната дума е безхаберието и незаинтересоваността) в тази Организация наречена БНАК? Явно БНАк начело с Ирина не работи изобщо. И тя няма голямо желание за работа и сътрудничество. При това положение имаме ли право да поискаме свикване на ново Общо събрание и избиране на нов председател, респективно УС? Само като информация всички документи за Кандидатурата на България за организиране на Световен Шампионат 2013 година заедно с писмата за Подкрепа от БНАК към главния организатор Клуб Дедал са на Сайта на ФАИ, по-точно тук: http://www.fai.org/hang_gliding/meetings/plenary/2011

Името на Файла е: Plenary package 3: PG Worlds 2013 Bid Bulgaria

Дай боже някой от Федерацията и УС да започне най-после да чете какво е пратено от самите тях 2010 година до CIVL.


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -5 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 2:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 6:50 pm
Мнения: 68
Местоположение: София
Митко, браво за инициативата и за постигнатото! Що се касае до това, че се опитват да те прецакат, мисля, че не трябва да те изненадва! Даже обратното, ако нищо не бяха предприели, а те бяха подкрепили 100% - тогава трябваше да се учудваш.......
Стискам ти палци да довършиш това начинание докрай с успех за теб и за страната!!!

_________________
airwolf

We do not need better wings, we need better weather conditions!

Assen


Върнете се в началото
  Профил    +10 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 2:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
MitaxaBG написа:
Последните 2 дена се случват неща около мене като в комедия на абсурда. Виждам как Ники Йотов и Хаваж ходят нагоре-надолу и правят тайно срещи с хора от Управителния съвет на БНАК ...


Г-н Вълков, моля престанете с манипулативните изказвания. Първо не ходя с Хаваж нагоре-надолу - тази година съм се срещал с него 3 пъти за половин-един час. Второ срещите за които говорите са в единствено число. Преди 3 дена ми се обади Хаваж че се организира неформална среща касаеща Световния шампионат и ме помоли да присъствам на нея.

На въпросната среща изброените от вас хора (+ Димитър Халачев) искаха да чуят отношението на Шамбала и Скайномад относно Шампионата. Първо Хаваж заяви че преди известно време е разговарял с вас относно Шампионата и ви е предложил 10 000 лева спонсорство за пред-Световното и Световното при условие че не го провеждате в Сопот. После каза че за провеждането на такова събитие той трябва да инвестира 250 000 евро за поддръжка техническото състояние на лифта (предстои смяна на въже) и прочие.
След това бях попитан за моето мнение и аз заявих, че поради последните лични конфликти (иницирани от вас във форума) аз не желая да работя с вас при организацията на тези събития (на 13.06.2011 ви уведомих писмено за позицията си).

Г-н Вълков моля не се опитвайте да измисляте виновници за черната дупка в която сте се вкарали. Заявихте се за представител на половината от производителите на парапланеристка екипировка, но се задавихте с алчността и негативността си. Загубихте Gradient, Niviuk, а наскоро и Swing. Приличате на малко дете, което е решило че притежава планетата Земя и после се сърдите на всеки който съществува.

Ситуацията със Световния Шампионат е подобна. Възползвахте се от хаоса в БНАК след смъртта на Калчев и подадохте заявка без да се договорите със стопанина на лифта - Шамбала. Сега нещата се развиват по логичен сценарий без никой да прави специални интриги срещу вас. Логично е Шамбала, като организатор на 2 Световни купи и няколко чуждестранни национални Шампионата в Сопот да организира Световен Шамионат в Сопот вместо Димитър Вълков, чието най-голямо състезание е миналогодишния БГ шампионат с около 50 състезатели, проведен на Добростан. Ако Шамбала организира Световния Шампионат, аз искам те да спечелят колкото може повече от това, защото на мен ми е достатъчно лифта да е в добро техническо състояние следващите 10 години.

Между другото днес видях заявката ви за провеждане на Световния Шампионат. Изглежда ми несериозно че за Meet Director сте посочили някой си Калво (който май никога не е виждал България или Сопот) и Ваньо Пилота за негов заместник.

Също така ми дължите извинение, защото сте използвали мои снимки без разрешение. Не че щях да откажа, ама е редно да попитате.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -9 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 4:13 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Май 26, 2007 5:10 pm
Мнения: 9
Местоположение: Toronto, Canada
Име: Цветан Добрев
Predvaritelno se izviqnvam za latinicata, prosto nqmam kirilica.

Ponqtieto "bulgarska rabota" dobiwa wse poveche znachenie, i uvi to e po-obidno ot "ciganskata rabota"

Ne moga da proumeq kak edin pyt ne napravihme neshto zaedno i kato horata.
Kak vinagi ima nedovolni, otkradnali, izlygali, nezabelqzani, nedoklateni i vschki podobni.

Ediniq - golemiq shampion moje da si pozvoli da se nadsmiva i da opravq preduprejdeniq.
Drugiq s golemiq staj govori uchtivo i vse pak gorchivo.
Tretiq pyk razbirash li vkarva sarkazym, mnogostradalnaq Genoveva vsichki sa sreshtu men.

Tolkowa li ne se seshtate che toq forum e publichen, vseki vijda, chete i si vadi izvodite, i mojete da izgubite tazi poziciq.

Predi vreme, kato pochvah da letq w leko post-komunistichesko vreme (dalechnata 95ta), po stenite na aerokluba visqha vsqkakvi "lozUngi" sus vsqkakvi (malo)umni motivatori ot roda - Che nebeto ne tyrpi podleci i nagleci. (vsqkakvi loshi hora)
I naistina beshe taka, dylgi godini i v bezmotornoto, i v motornoto i s delta kato letqh ne vidqh loshi hora.

Kogato pritisnat ot razlichni obstoqtelstva minah na para vsichko se promeni. Tolkova loshi hora vidqh vuv vuzduha i na zemqta che za malko se bqh otkazal ot tozi sport. Posle se opitah da si sloja perde i se vurnah pak. No loshite hora sa si tam. Wseki s jalkite si smeshni malki interescheta, koj za pari, koj za idolizirane, koj za nqkakva druga umstvena bolest koqto ima ..

Ne moga da proumeq kakuv vi e tolkova zora i kolko tolkova mnogo pari izkarvate ta ste zabravili krasotata na sporta i priqtelstvoto is smisula na vsichko.

Osobeno sega, kogato ni se dava shans da pokajem che i nie vse oshte stavame.

Davaite, izbodete si ochite. Neka za poreden put stanem za smqh. Neka stanem kato surbite, da ni govorqt posle vsichki.

Chudesno mqsto sa balkanite...

Sori za ostriq ezik, no sym iskreno razocharovan. Ne sum iskal da obidq nikoj no naistina imam chuvstvoto che zaslujavate po edin shamar vsichkite, da se osvestite malko i da se vzemete v ruce.
Tsvetan Dobrev


Върнете се в началото
  Профил    +19 / -2 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 07, 2011 10:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Йотов, не знам колко пъти си се виждал с Хаваж, но той лично ми каза, че твоята функция ще е друга след като контрола му бъде даден на него. След което ми взе ръката, здрависа се с мене и каза саркастично-съжалявам че твоите планове се провалят. Е това не са моите планове, а на България. За историята с Калчев и използването от мене на това положение на нещата си далеч от истината. Още далечната 2004 или 2005 предлагах на тогавашната Комисия да се проведе Световен шампионат, г-н Калчев беше още жив (лека му пръст) за съжаление Боби Ралчев и Ангел казаха тогава, че не сме готови да го организираме. Освен това няма как да използвам положението покрай смърта на г-н Калчев, тъй като за това събитие се налагаше да се гласува в Спортаната Комисия, където член е и СкайНомадския представител Орлин Димов и той гласува-"ДА". Освен това имаше думата и УС на БНАК където аз нямам никакви позиции. За черните дупки, които споменаваш, не знам дали си се интересувал от Астрономия, но те освен общоприетото което се знае за тях, че поглъщат и унищожават всичко около тях в същия момент дават на съвсем друго място нов живот на нови звезди, ама за това малко трябва да се поровиш в Астрономията. Ще го приема за комплимент.

За коментарите ти за дистрибуторството ми на някои фирми, само ще кажа-"Pаnta Rei"-с една дума "Всичко тече", т.е. е временно. Грозната картина там беше че всичко ставаше зад гърба ми без дори да съм уведомен или са говорили във Фирмите неща които са далеч от истината. И ти участваше Йотов в една от тези истории или си забравил.

Коментара ти за " някой си Калво" както го наричаш е прото смешен. Калво е супер успешен миййт директор от ранга на Ксавие на Световни, Европейски (сега е Мийт директор и на ПреЕвропейското в СентАндре, където и живее) и Британски Шампионати. Беше директор и на последното Световно в Испания. Има и силни позиции в CIVL. А за Иван Вълков коментара ти, условието и на Ксавие и на Калво е да има и от Българска страна МийтДиректор. Предложих на Ирина първоначално, но тя отказа, като причината според нея било липсата на Хеликоптер, което за жалост не е истина.

За снимките, преди доста време питах за една моя снимка над Бурдж ал Араб публикувана в твоя Сайт/Форум, но така и отговор не получих. Не се сърдя, нека я видят хората, не съм я правил само за мен я. Освен това снимките бяха сложени в презентацията по настояване на Даниел Димов, който е също в Спортната Комисия и новия УС на БНАК. Приеми моите извинения от негово име. Относно Хаваж и неговите инвестиции, той беше обявен за почетен гражданин на Сопот срещу обещанието лифта да не спира. Цифрите за инвестициите постоянно растат така като гледам, на последната си среща с него Май месец когато той ми предложи въпросните 10 000 лева числото (съжалявам за просташката грешка, цифрите са от 0 до 9) беше под 100 000 лев или Евро не съм сигурен. На мене обаче ми каза че той не иска да се организира Световен Шампионат 2013 ако нещата не зависят от него. Аз му звънях преди да пратя Кандидатурата в Лозана, пращах му мейлове, писах му по Скайпа, но отговор или желание за разговор или среща така и не получих. Питах и Дани Банков за среща с Хаваж, но такава за жалост не се получи. Последния месец няколко пъти искам среща с Хаваж докато той беше в БГ, но той така и не се обади. За инвестициите направени от него тази година пред мене казва че за Чешкия шампионат е ремонтирал двигателите, а след това пред УС, че ги ремонтирал за Фестивала на СкайКамп. Както му е изгодно с една дума и не го обвинявам. Той си е бизнесмен и си търси интереса, а той със сигурност няма да му навреди ако 200 човека дойдат за такова голямо събитие за 2 седмици, но къде-къде ще е по-добре за него ако той самия го организира. Всичко е бизнес. И изведнъж среща зад гърба ми с тебе и още няколко хора от новия УС на БНАК. При положение че в CIVL имат официално писмо потвърждение, че Главния организатор с БНАК ще е клуб Дедал и моя милост. Стана ми мило и драго, нали се сещаш какви неща ми идваха на ум. И така стана на другия ден. За жалост тези опити са безмислени, най-много ФАИ като чуят какви ги вършим да кажат, ами в България по-добре да не се провежда Категория 1 събитие. И така както вървят нещата (с една дума не вървят изобщо) по-добре и така да стане. От нападателния ти стил си изваждам някакви изводи, но ще ги оставя само за мене. Аз в нищо не съм те обвинявал в моята публикация за фактите и събитията, само съм написал, че само ти си знаеш ролята там. Това е положението приятели, опити за Ултиматуми, извиване на ръце, промяна на стауса на нещата при положение че вече има твърдо решение от ФАИ, респективно CIVL, на базата на предишни решения на Спортната Комисия и стария УС на БНАК.

А на публикацията на пилота от чужбина, за жалост съм напълно съгласен с него. Няма Морал в нашия спорт в нашата мила България. Хората са Алчни и готови на всичко. Просто напоследък гледам да не ходя на големи събирания с български пилоти, защото постоянно виждам доказателства за тези черни неща. Някои хора чувам, че щели да си строят Хотел/Летателен център/Училище близо до лифта, то тези неща без алчност и удари под кръста не стават, нали така? Делим въздуха все едно ще си го занесем в гроба-всички сме смъртни и всичко на този свят ни е дадено назаем, да го ползваме за малко. Вместо да се наслаждаваме на живота и красотата, ние се предаваме на Алчността и парите и потъваме в една необятна черна вселена. Оттам връщане няма. Много мои богати познати на моите години си отидоха от този свят след сърдечен удар и ли разни други болести, които са неизменен спътник на робуването на парите и алчността. Аз живея скромно, наслаждавам се на краткия си живот и децата ми, само като видя усмивката на малката ми дъщеря и се пренасям в друга Вселена...но това е тема на друг разговор. Който желае да помага или работи за организирането на Световния шампионат 2013 г. е добре дошъл. Отворен съм за всякакви разумни и полезни за Българския спорт предложения.


Върнете се в началото
  Профил    +13 / -2 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 206 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов