Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 8:11 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 206 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 06, 2012 10:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Даниел като употребява думата алчен в неговия пост (в отговор на Владич) кого и какво има впредвид? Защото факта е че дори след като УС реши да се върнат парите ми за ходенето до Лозана за представянето на кандидатурата, въпреки че ми обеща вече колко пъти-5 или 6 вече не помня в продължение на 1 месец, ти взе тези пари и си ги използваш за твои цели без Спортната комисия да ти разреши. Ето продставих фактите такива каквито са, сега всеки сам да си прави извода кой е алчен! От тука кнататъка каквото и да си измисляш имай впредвид че винаги можеш да изглеждаш смешен в очите на другите!


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -9 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2012 11:21 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Нямам никого предвид - това беше само за да илюстрирам примера който дадох...

За командировъчните нещата са следните: няма командировъчна заповед/решение подписана от предишния УС (факт). На срещата на УС през септември действително обсъждахме възстановяването на парите и принципно всички се съгласиха, но в протокола няма записано такова гласуване/решение (факт). На последната среща също нямаше такова обсъждане, гласуване и решение защото никой не се беше сетил да повдигне този въпрос (факт). Ти самия имаше желание да се включи една точка в дневния ред на следващото ОС - включихме я. Можеше да напишеш и още един ред. Тези пари могат да бъдат върнати само след решение на УС.

За сегашното командироване нещата са наред от бюрократична гледна точка - има избор на делегати, има решение на УС за командироването. Парите които ще бъдат похарчени не са "твоите пари", а са парите на Минстерството или на Аероклуба (кой както предпочита) и според почти всички от хората, които могат да имат компетентно мнение по този въпрос - парите няма да са дадени напразно. Целите за които ще се използват парите едва ли могат да се нарекат "мои цели" - някои от целите ги писахме заедно с теб, а другите цели са цели на Аероклуба и на България. Agenda-та на срещата в Тайван е публикувана - можеш да видиш всички въпроси които ще се обсъждат на нея... Моята цел е да си върша работата за която съм избран и да не позволявам някой да ме саботира!

Не разбирам смисъла на цялата кампания която си подел - възможните хипотези са следните:
1. Искаш да си изчистиш името пред парапланеристката общност защото си осъзнал че кредита ти на доверие е изчерпан. Признаците за това са: правиш си няколко профила във форума и от анонимните профили пишеш положителни неща за теб все едно че някой независим ги казва; цъкаш си плюсчета на мненията.

2. Искаш да се провали организацията защото ти няма да имаш директна полза ако всичко е успешно. Признаците за това са: пишеш на всички възможни инстанции какви мошенници сме; от всичките си профили цъкаш минусчета на нашите мнения; измисляш си и раздуваш конспиративни теории; опитваш се да дискредитираш всички участници в организацията.

По първата хипотеза - не виждам как ще успееш с действията си напоследък! Хората не са глупави - не можеш да ги излъжеш с фиктивни поддръжници! Кредита на доверие, който си губил с години, не може да се възстанови за месец-два и особено по този начин! За да си възстановиш доверието ще трябва да промениш действията си, а не само думите си и ще трябва това да бъде консистентно с години напред! С една дума - ще трябва ДА СЕ ПРОМЕНИШ! Има ли тук някой, който вярва, че човек може да се промени след 40?

По втората хипотеза - не виждам как ще успееш! Дори и нас да ни няма - има достатъчно други разумни хора в общността, които няма да позволят провала на състезанието. Ако думите ти казват, че искаш да помагаш състезанието да стане, а в същото време действиятат ти показват, че искаш да се провали - на кое ще повярват всички?! Склонен ли си да напишеш намеренията си спрямо общата работа черно-на-бяло и да се подпишеш под това?


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -8 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 07, 2012 11:17 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
DVD написа:
..............
За сегашното командироване нещата са наред от бюрократична гледна точка - има избор на делегати, има решение на УС за командироването. Парите които ще бъдат похарчени не са "твоите пари", а са парите на Минстерството или на Аероклуба (кой както предпочита) и според почти всички от хората, които могат да имат компетентно мнение по този въпрос - парите няма да са дадени напразно. Целите за които ще се използват парите едва ли могат да се нарекат "мои цели" - някои от целите ги писахме заедно с теб, а другите цели са цели на Аероклуба и на България. Agenda-та на срещата в Тайван е публикувана - можеш да видиш всички въпроси които ще се обсъждат на нея... Моята цел е да си върша работата за която съм избран и да не позволявам някой да ме саботира! .........


Това което твърдиш че е верно от бюрократична гледна точка, изобщо не е така. Публикувал съм мейловете между членовете на Спортната комисия по-горе някъде, там ти предлагаш ние да си кажем мненията кои хора да са делегати. Никъде няма гласуване, но по-късно ти си преиначаваш нещата така, че мненията стават гласуване. А това е манипулация. За финаснирането на пътешествието ти пък от БНАК бяхме твърдо против и това ще ти го потвърдя аз, Орлин и Гошко. Мисля че бях достатъчно ясен по този въпрос.

По въпроса за няколкото профила това болния ти мозък кога го измисли? Защото си пратих IP адреса на админа и той ми каза че вече няма съмнение, че не съм аз. Нали се сещаш че друг ползвател има друг IP адрес. И това се знае от админите и няма как да се фалшифицира. Смешник. Решил си да ми черниш името, което не ми пука от такъв човек като тебе.

Това което искам да изчистя, е че не искам да имам нищо общо с тебе. Ти си манипулатор, измамник, фалшификатор-примери за това доста съм написал и дори в този пост има. Просто си един Соло играч който се е възкачил на върха с манипулация която започна от тебе още на предното Общо събрание докато бях в Лозана за Кандидатурата (тогава набута Петя в моя Клуб за да гласува за тебе, помниш ли) и продължава вече цяла година. Не мисля че нещо в ъв Федерацията ще се промени надобро с хора като тебе, които искат сами да органзират Националния шампионат, сами да движат до сега нещата със Световното, сами да се избират за Делегати пред CIVL, сами да водят преговори с ФАИ и да подписват договори...аз какво имам да чистя тука, ти достатъчно си осрал, за да ти нося аз отговорността.

На всичките ми въпроси защо вършиш нещо нередно до сега отговор не си дал! Защо изопачаваш нещата само по твоята гледна точка пак не си отговорил. Защо прати неодобрена редактирана кандидатура на CIVL пак не си отговорил? И си продължаваш соловата акция с Ирина. И смяташ че аз трябва да си мълча.

А че аз съм мечтал последните 6 години и единствен съм вярвал че можем да спечелим Световно, не означава нищо според тебе и трябва да ме изхвърлиш на боклука с поведението си и самоуправството. Давай. Каквото ще става ще става. И се опасявам че ти прекалено много власт струпа в ръцете си и затова предупредих хората от CIVL, да не стане като в Сърбия на Европейското. Аз няма какво да чистя, никъде не съм се осирал така както ти. На Гошко му затваряхте устата на срещата на УС само за де не си каже мнението и истината за това какво си правил ти.

А че очакваш нещо писмено от мене-очаквай си. Доказал си че можеш да променяш всичко казано или написано, затова не очаквай от мене такова. Не ме интересува какво говориш за мене за връщане на доверие или твои измислени поддръжници. Ти повече доверие от мене няма да получиш, за нищо. За мене си доказан измамник! А аз не искам да се променям, имам си принципи и си ги следвам. И те са измамниците трябва да се разобличават, затова информирам всички за тебе! За това е и ЦЯЛАТА МИ КАМПАНИЯ! Принципен въпрос-твоите хипотези са просто безпочвени! А не че искам да провалям нещо. Загубих вяра заради тебе и затова нямам никаква вина. Прочети внимателно целия Форум до сега и ще видиш нишките на мисълта ми.


Върнете се в началото
  Профил    +10 / -7 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2012 3:09 am 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 12:03 am
Мнения: 559
Местоположение: Шумен
Име: (Хаджи) Северин Акерски
Дааааа...

В общи линии сагата зацикли като латино сериал, в който 20 серии доня Есперанса обяснява, че Хасинта е бременна, а доня Роза не може да разбере как е станало, дали Демитрио е виновен и дали Хасинта наистина е бременна...

Какво стана ясно на българския читател:
1. Демитрио няма да се ожени за Хасинта.
2. Демитрио ще е на сватбата на Хасинта, която пък не знае за кого ще се омъжва, защото Даниело, Хулиян и още няколко ергени също я бройкат, а Хасинта е бременна и трябва да се омъжи!

Какво обаче не е ясно: - Кой ще е виновен, ако Хасинта абортира?

...

Аз вече заложих.

- А ти читателю?

_________________
Парапланер - Windtech "Fenix"
Сбруя: APCO "Spark"

Изображение
ДИСТРИБУТОР

Kites Maker Olds looking good!
http://kites-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -3 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2012 6:44 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Не се безпокой Дяд Хаджи. В епизод 2013 ще се разбере, че Хасинта е правила тройка с Даниело и Метаксито. Накрая ще има сватба и Управителния съвет съставен от бащите на трите семейства(FAI) ще реши, че детето е с една майка и двама бащи. Детето ще го кръстят Хвърчолито и ще е най-добрия акробат с реактивен парапланер над МексиканоБожурище. :lol:

P.S. Накрая ще стане като световното по футбол в Мексико1986:
- Мексиканци тръпнат друг път не видели, футбол да подритват живи със умрели.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +10 / -2 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Сря Фев 08, 2012 10:22 am 
Offline

Регистриран на: Чет Дек 11, 2008 10:59 pm
Мнения: 73
Местоположение: Бургас
Име: Петко Рачев
Браво Хаджи - напълни ми душата :lol:
За съжаление няма по-точен коментар, за до сега случващотото се, за страничния наблюдател!
Поклон!

_________________
Изображение
Airwave Cobra S


Последна промяна Petyof на Чет Фев 09, 2012 9:53 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +5 / -2 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Чет Фев 09, 2012 12:18 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Публикувам си IP адреса и други данни. Надявам се и другия юзер да го направи, не се познаваме, за да млъкне Даниел че аз съм друг или другия съм аз. Писах и на Админа с молба за съдействие. Омръзна ми от манипулациите на Даниел!

IP adres ми е: 94.72.147.194
Subnet Mask: 255.255.240.0
DHCP Server: 91.191.208.56
DNS Servers: 91.191.208.34
91.191.208.35

И на мен ми омръзна мириса на сапунен сериал в който се превърна Темата заради твърденията и действията на този човек.


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -3 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Чет Фев 09, 2012 12:27 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
DVD написа:

...За командировъчните нещата са следните: няма командировъчна заповед/решение подписана от предишния УС (факт). На срещата на УС през септември действително обсъждахме възстановяването на парите и принципно всички се съгласиха, но в протокола няма записано такова гласуване/решение (факт). На последната среща също нямаше такова обсъждане, гласуване и решение защото никой не се беше сетил да повдигне този въпрос (факт). Ти самия имаше желание да се включи една точка в дневния ред на следващото ОС - включихме я. Можеше да напишеш и още един ред. Тези пари могат да бъдат върнати само след решение на УС.


Ходихме с Еленко и Георги при Бенгела и той ни каза че Протокол трябва да има и това трябва да е отразено там! Кой го е писал вече въпросния протокол и защо не е отразено това там е друг въпрос. Не за пръв път Протоколи са променяни и такава информация "удобно" е скривана. Изобщо майка плаче в документалното отразяване на нещата у нас. Въпроса ми е кой е протоколчика от срещата на 6-ти Септември 2011 на УС и защо е "пропуснал" да отрази това решение на УС?


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -3 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Чет Фев 09, 2012 2:29 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 13, 2004 12:02 pm
Мнения: 69
Име: Пинко Розов
Даниеле,
especially for you едно мнение-препоръка, под формата на българска поговорка:
Не хвърляй камък по ..... ..... , че може да .. ...ска.
На останалите - целувки:)


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -6 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Съб Фев 11, 2012 2:39 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 26, 2009 1:08 pm
Мнения: 59
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Петров
Ето една подходяща поговорка, която важи за двамата участници, господата Даниел Димов и Димитър Вълков:

Ако се бориш с прасе и двамата ще се окаляте, само че на прасето ще му хареса...

Всяка страна по спора може да прецени дали е в ролята на човека или прасето. Уважаемите "зрители" на сериала предполагам вече са си изградили мнение.

_________________
Георги Петров


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -1 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Пон Фев 13, 2012 9:49 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Георги, низките ти подбуди прозират зад всеки твой Пост, който напоследък чета, затова аз без да се замислям бих избрал тебе за прасето. Даниел греши, но чак прасе не бих го нарекъл. Човешко е все пак да се греши, не мислиш ли. И човешко е ако прощаваме?


Върнете се в началото
  Профил    +10 / -6 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 14, 2012 6:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
понеже сериала премина от комедийната към поучителната си част, не мога да не спомена старата пговорка от пернишкия край - "Луд умора нема, он само се поти" С нея разбира се визирам само и единствено себе си :D

перото ме сърби да добавя няколко 14-то февруарски щрихи към сценария на Хаджията:
вкарваме новите герои - Шамил (кавказки левент), в отношения с много от участниците в сериала. Дон Леонсю - противно на бразилското си звучене, той е обикновен CD-ROM от малък градец с малко летище. Доня Есперанца умира загадъчно и на нейно място идва дуня Исмералда, която хвърля боб, карти и плете мрежи около горните двама.... сериала става древногръцка драма за германски евраци.
засега толкова, като пийна още винце ще добавя и други характерни герои. Честит Трифун Зае*ан :)

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -0 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 14, 2012 7:28 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 08, 2004 10:02 am
Мнения: 129
Местоположение: Казанлък
Име: байРос
+ карма за последния пост на Митака и два плюса за petar_g.


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -1 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Чет Фев 16, 2012 9:50 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
аз жъ замола на мен само минусчета да ми слагате, аз си ги конвертирам в плюсчета, по старата формула от ИГМ - два минуса правят един плюс :D

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -5 
 
 Заглавие: Re: Световно Първенство 2013 на Сопот!
МнениеПубликувано на: Вто Фев 21, 2012 10:17 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
ОТКРИТО ПИСМО
Здравейте драги Колеги,

Последните няколко седмици бяхме свидетели на упорито мълчание, грешни решения, дори фалшифициране на решения на Комисиите от страна на висшата администрация на БНАК (за сега не искам да цитирам имена)-нещата стигнаха до там че във Форума беше заявено, че проекто Договора със ФАИ ще бъде предоставен на членовете на БНАК чак след подписването му от 2-та Администратора, което е правен АБСУРД. Обсъждания в Спортната Комисия бяха фалшиво представени на УС като крайни гласувания, въпреки че ГЛАСУВАНЕ фактически нямаше. Имаше препоръка от 3-ма члена на Комисията (Димитър Вълков, Орлин Димов и Георги Йорданов) финансирането на Делегата да е с негови собствени средства и тази препоръка се представи пред УС точно по обратния начин. Билета за пътуването на “Делагата” беше закупен доста преди каквото и да е обсъждане, камо ли гласуване от Спортна комисия и УС, което говори само по себе си че отдавна тези 2-ма човека са поели по пътя на самоуправството и нарушаването на правилата. Стигна се до там, че средствата в касата на БНАК да са на санитарния минимум и вече не можем да си платим членската годишна такса към ФАИ. Как при това положение ще организираме каквото и да е състезание като Световно Първенство или как очакваме ФАИ да се вслушва в мнението на нашия “Делегат”? Време е нещата да се сложат в ред от отговорни хора. Невършене на работата повече не може да се оправдава с наличие на Деца, работа (професионални причини) и други извинения. Свикването на Общо събрание е абсолютно необходимо колкото е възможно по-скоро. При поискано свикване на такова от Клуб с официално писмо от 15-ти Януари, по УСТАВ ръководството е длъжно да насрочи Общо събрание в едномесечен срок и да не се оправдава с неготови Финансови Отчети. Невъзможността на ръководството да работи с Основни Документи като УСТАВ на БНАК е очевиден от дълго време и това за пореден път доказва, че това ръководство трябва да се смени! Виждам че и решения на Парашутната Комисия не се изпълняват навреме и се затварят очи и не се изпращат документи до Парашутната Комисия на ФАИ. Колко трябва да се молим ръководството да си върши нормалната работа и да престане да действа на база самоуправство и собсвено мнение?

Как очаква фалшивия “Делегат” постфактум Спортната Комисия да прегласува неговите фалшификати, за да узакони лъжите, имамите и беззаконията му? Това няма как да се случи! Затова предлагам да бъде обсъдено поведението и действията на тези 2-ма Администратора на събиранията на УС и на Спортната Комисия и да се вземат спешни и належащи решения! Време е да се прекрати Самоуправството, личните решения на база Инат и самоувереност в правота. БНАК е Обществена организация и тези хора тррябва да се научат, че всяко решение трябва да се взема след Обществен дебат, предоставяне (а не прикриване на информация) на всяка поискана информация, а не изцепване във Форума че Проекто Договора с ФАИ ще ни бъде предоставен чак след подписването му. Изпращането на Официални Документи като Редактираната Кандидатура за Световно Първенство, трябва да става само след обстоен Дебат и гласуване от страна на съответната Комисия или УС. Ето защо ТОЗИ самоуправен документ изпратен от Даниел Димов и Ирина Иванова трябва да бъде представен пред CIVL като лично мнение на тези 2-ма човека, а не като Официален документ на БНАК!

Самия Конкурс за ЛОГО на Световното първенство показва самоуправството, Ината и безпринципността на Даниел. Ще му покажа поне 20 Лога на предишни Световни, Европейски или PWC-та, където има надписи вградени в ЛОГАТА. Ще продължи ли да упорства и да се инати тогава "винаги правия" Даниел? Може би ще каже че организаторите на тези Световни, Европейски или PWC-та са по-глупави и прости от него? И изобщо докога тази персона ще приема по ДИФОЛТ., че неговото мнение е винаги правилно, само защото е на позицията ВицеПрезидент на УС на БНАК. Това много бързо може да се промени на идното Общо събрание. Няма незаменими хора Даниеле и твоите дела и постъпки сочат че ти трябва да бъдеш сменен колкото е възможно по-скоро. Искам предварително да се разгранича от моето участие в заместването ти. Нямам желание да ставам нито Председател или ВицеПрезидент на БНАК. Мерси!

Мисля че това е достатъчно за да се предприемат необходимите стъпки. Има още много належащи причини, но не искам да ставам обстоен. Мисля че гореизброеното е достатъчно!

Моля за предприемане на необходимите мерки и БНАК да стане колкото е възможно по-скоро работеща и Обществена организация.

Поздрави,

Димитър Вълков
Председател на Клуб Дедал


Върнете се в началото
  Профил    +15 / -14 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 206 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 10, 11, 12, 13, 14  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов