Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 11:20 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 12:40 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Не се тревожете, това няма да е единственото разочарование от мераците на Шамбала и сие.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -1 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 4:11 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Абе, логото да е проблема... Дано стане хубаво състезание!


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -4 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Съб Май 19, 2012 11:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
Даниеле, след фиаското с това лого, ти смяташ ли че Шамбала ще се справят по-добре от Вълков? Аз не.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -2 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 7:12 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 9:09 pm
Мнения: 198
Местоположение: Холандия
Х А Р И написа:
Не се тревожете, това няма да е единственото разочарование от мераците на Шамбала и сие.


Аз съм сигурен в това. Знам със сигурност, че точно по това време лифта няма да работи и ще им се наложи да качват пилотите с друг транспорт до старта.


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -3 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Пон Май 21, 2012 9:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 9:56 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sopot/Varna
Очаква ни най-невероятното състезание, организирано някога в България! :)

_________________
I v rotor i v CB vse mi e dobre... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -3 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Вто Май 22, 2012 7:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
Можем да поздравим Деси за самоотвержения ПР, аз специално уважавам усилията на ПР-ите, дори и да са безрезултатни.
Все пак, Деси, може ли да ни информираш, кои хора от Шамбала ще участват в организацията на това невероятно и неповторимо състезание? Имена и кой за какво би отговарял евентуално?
Ще се повтори ли комедията отпреди 5-6 години, когато имаше обявен награден фонд от килограм злато за някакъв многобой, който после не достигна до спечелилия го? Сега какъв награден фонд се предвижда? Все пак това ще е "невероятно" състезание :)
И последно - имам лошото усещане, че БНАК ще е параван за чужди болни амбиции, така както през 2005г. един субект на име Дмитрий Гусев беше пращал писма, в които се беше титулувал "организатор на първото българско PWC". Сега инициативите на подобни хора от ОНД ще бъдат ли ограничени?
Имам и други въпроси, ама не се сещам сега за тях :)

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -0 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2012 7:37 am 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 9:56 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sopot/Varna
petar g написа:
Можем да поздравим Деси за самоотвержения ПР, аз специално уважавам усилията на ПР-ите, дори и да са безрезултатни.
Все пак, Деси, може ли да ни информираш, кои хора от Шамбала ще участват в организацията на това невероятно и неповторимо състезание? Имена и кой за какво би отговарял евентуално?
Ще се повтори ли комедията отпреди 5-6 години, когато имаше обявен награден фонд от килограм злато за някакъв многобой, който после не достигна до спечелилия го? Сега какъв награден фонд се предвижда? Все пак това ще е "невероятно" състезание :)
И последно - имам лошото усещане, че БНАК ще е параван за чужди болни амбиции, така както през 2005г. един субект на име Дмитрий Гусев беше пращал писма, в които се беше титулувал "организатор на първото българско PWC". Сега инициативите на подобни хора от ОНД ще бъдат ли ограничени?
Имам и други въпроси, ама не се сещам сега за тях :)


Разбира се, че ще бъдат обявени хората, които работят не само по организирането, но и хората, които ще участват и в самото провеждане. Наградния фонд също ще бъде обявен в най-скоро време.
До колкото знам наградата от 1кг злато не е спечелена, защото е имало регламент с който всички са били запознати предварително и който никой не е изпълнил. Не мога да говора за това мероприятие, защото не съм присъствала като организатор и не съм запозната с подробностите по този случай.
Аз участвам в организацията на това състезание и мога да ви гарантирам, че всички дават всичко от себе си за да се получи наистина перфектно състезание. Надявам се, че след състезанието всички ще се убедите, че Шамбала има най-добрия екип за организиране на подобни мероприятия. Ние знаем, че представяме не само нас, но и цяла България и няма да позволим някой да бъде разочарован.

_________________
I v rotor i v CB vse mi e dobre... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -5 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2012 1:55 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
А логото, което хората създадоха и гласуваха за него какво стана, че това дето Ви е на сайта на нищо не прилича. Състезанието да не е за мятане на бумеранг?

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -1 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2012 10:42 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 9:56 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sopot/Varna
Mislq, che ekipa na Shambhala, kato organizator moje da vzeme reshenie kakvo da byde logoto i ne znam dali za tova trqbva da dadem obqsnenie pred nqkogo. Resheniqta se vzimat izcqlo ot ekipa organizatori. Vse pak zatova e sformiran ekipa.


Syjalqvam za latinicata, no v momenta nqmam vyzmojnost da pisha na kirilica.

_________________
I v rotor i v CB vse mi e dobre... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -9 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Сря Май 23, 2012 11:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
Деси, КОЙ влиза в този екип? Кои са тези хора, които взимат решения и не дават обяснения на никой? Нали разбираш, че с прости заклинания за "най-добрия екип на Шамбала" и "Най-невероятното състезание" това как няма да стане истина просто така? На тебе са ти казали да пишеш тук, това ясно. Някой друг от Шамбала може ли да пише на български?

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -0 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2012 1:23 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Само на руски. Ние можем и руски да четем. Аз на това му викам - руски инат. Като магаре на мост, ама в руски вариант.
Според мен наскоро избраното ръководство на БНАК не трябва да оставя без надзор организирането на такова мероприятие. Накрая да не стане Хаваж да се омете, а ръководството на БНАК да му сърба попарата и то ако остане време за сърбане. Конкурса с логото е само малък пример за това как не се зачита чуждото мнение.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -0 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2012 11:50 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 26, 2004 10:53 am
Мнения: 109
Местоположение: Долна Митрополия
Име: Страхил Делийски
Хари, излишно се тормозиш. Мисля че за теб е най-важен кефът, а останалото каквото стане. Планината няма да се премести(надявам се :) ), небето няма да пропадне, не си трови нервите с глупости. Нещата ще се случат по един или друг начин. :)

_________________
LOOK, LEAN, TURN


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -2 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2012 1:05 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
5 страници изписани на тема няк'во лого. Разбирам че сте недоволни че Шамбала не е избрала продукта от тия пет страници работа, пък и избраното си беше доста симпатично направено, ама все пак си остава само лого, така че не разбирам какво толкова му се палите чак толкова, при положение че кой от вас по-точно ще дойде на самото състезание? Елате да летим и да се състезаваме, вместо да се хàбите по дреболии.

Поздрав.


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -10 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2012 2:10 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Сеп 17, 2006 9:56 pm
Мнения: 69
Местоположение: Sopot/Varna
Уважаеми господа, никой не ми е казвал да пиша тук. Както вече се опитах учтиво да отговоря, екипа ще бъде обявен когато му дойде времето и където му е мястото. Нали не си мислите, че вие сте хората пред които трябва да дава обяснение който и да е. Опитах се да говоря с добър тон, но явно няма да се получи. До сега всички състезания на Шамбала са протичали без никакъв проблем и са били на достатъчно високо ниво, така че това състезание няма да прави изключение. Господин Х А Р И завиждам Ви на уменията да говорите руски. Господин Гаврилов пишем на този език, който най-много ни харесва! Ако на Вас не харесва може спокойно да не четете постовете ми.

Приятно писане! То е ясно, че ще сте си само във форума. Специално за форумджиите ще има предаване на живо всеки ден от състезанието. Ще може да наблюдавате старта на задачата и малка част от летенето по нея всеки ден, снимано от въздуха! Дано това да ви даде душевен мир! :)

Със здраве!

_________________
I v rotor i v CB vse mi e dobre... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -13 
 
 Заглавие: Re: Конкурс за лого на Световния Шампионат
МнениеПубликувано на: Чет Май 24, 2012 6:18 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Хе, хе... Това ми хареса... Нещо, като "ай сиктир" а!?!?...
От къде на къде , някакъв си форум ще се бърка в частният бизнес на някой си, в някакво си място, наречено Сопот, в някаква си смотана държавица наречена България? :roll:
Там действа екип от специалисти и няма, какво да се бъркаме, а "ценните" си съвети и мнения можем да запазим за себе си ! В краен случай може да пишем във въпросният форум, за да ни олекне, но никой няма да се съобразява с мнението ни, или пък не дай си боже с исканията ни... :wink:

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -1 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 104 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов