Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Юни 01, 2024 6:04 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: jh
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2008 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Ясенeeeeeeeeeeeeee ne otkloniqvai temata..

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Яну 15, 2008 8:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 458
Местоположение: София, etc.
Специално съобщение:
Насочвам и канализирам вниманието ви към темата - монополизирането на тандемното летене на Банско.
Ихаихаиахаихаиа! :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: gfh
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2008 10:22 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
THE KITE написа:
...за двадесет луди с тандеми да пребиват бабки то вече текива си ги има на Сопот двама господа викат им пилотите единия е Наско другия Ванчо ,,,...


Фърчило, почва наистина да ми писва от глупавите ти дрънканици в тоя форум. Ако си нямаш пишка да си играеш, това не е мой проблем, нито проблем на всички, които четат тоя форум. Изобщо не виждам какво общо имам аз, Ванчо, бабките и Сопот, така че престани да заниваваш хората с глупости и да пълниш тоя форум с безсмислици.

А по темата - то я ясно - класическа нашенска завист. "Щом аз не го мога, как така друг ще го може?" Такава е твоята "загриженост" за Банско. И това за всички е ясно. Така че по-добре си трай, щото като мълчиш все пак имаш шанс някой да си помисли и че не си толкова тъп.

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: gf
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2008 10:37 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Nasko I Van4o Pilotite im vikat ne stava vapros za teb Nasko nito za Van4o laifa ediniq se pravi na piliot na grafaa drugi e sopotskiq Ivan a pak koi e tap i koi umen c c cc. nqma da te napadam nito da te rugaiq Naskoooo Naskoooo pensionerskata ti rabota ,,,..

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: за монопола
МнениеПубликувано на: Сря Яну 16, 2008 3:25 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Авг 24, 2006 9:09 pm
Мнения: 198
Местоположение: Холандия
THE KITE написа:
пак отклонихте темата както обикновено маниана писна ми вече но както ида е що се отнасия до Безбог цила седмица летях там и сега сам си в къщи но за да мога да летия на бехбог ми се наложи да задействам всичките си връзки и да возия половината лифтаджи бесплатно на тандем само и само безбог пак да е достъпен за летене питайте краисо модератора защо ....Не отклониявай темата молияви що се отнасия до застроховките ихаихаиха също е една гадна мръсна и долна игра и...за двадесет луди с тандеми да пребиват бабки то вече текива си ги има на Сопот двама господа викат им пилотите единия е Наско другия Ванчо ,,,... пак с еотклонияваме от темата тук не ставаше въпрост нито за застраховки нито за каквото и да било друго усвем монополизирането на тандемното летене в това абеше същноста на темата ,,... ако някои иска да пише по темата нека го прави но да отклониява както всеки път Благодаря ви ...


Здрасти, първо искам да те похваля, че най-после прописа на кирилица. Що се отнася до монопола за който пишеш:
Според мене няма монопол, а има вероятно договор между Светльо и Юлен АД. За това говори факта, че обявата на Светльо е публикувана на сайта на Юлен. Този сайт не е собственост на община Банско както ти пишеш а на концесионера Юлен.
Ако ти също се споразумееш с Юлен както вероятно Светльо е направил, то тогава не виждам причина Юлен да не иска да печели и от тебе и тогава ще станете двама ти и Светльо и няма да има монопол.
Но според мене също така за да извършва такава дейност човек трябва да отговаря на някои изисквания като: регистрирана фирма, уредени застраховки, бревет(тандемен), качествена екипировка и тн.

Понимаеш???


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 18, 2008 12:13 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1982
Име: Даниел Димов
Поздравления и от мен за кирилицата :)

Според мен за монопол при тандемите не може да се говори защото си има обявени условия и всеки който изпълни условията може да работи. Естествено е на някои хора да им се струва, че другите са в някакъв таен заговор и така за тях има по-облекчени условия. Според мен това е малко вероятно. Много по-вероятно е да се носят слухове из Банско че това е много скъпо и не включва еди-какво-си и еди-какво-си и т.н....

Но слуховете са едно, а фактите са друго! Фактите могат много лесно да бъдат проверени като се отиде във фирмата и се поиска да се сключи договор за тази дейност. Те естествено ще покажат договора който са сключили преди това. Трудно е да се предположи че Светльо работи без договор защото той вече има хора които работят за него и дейността му се рекламира официално. Вече дали хората които работят за него имат договор, застраховка и т.н. е отделен въпрос - ако нямат това си е техен проблем защото все пак те си рискуват собствения живот за да печели друг!

Според мен е хубаво че и в България започва да се оформя возенето с тандем като печеливш бизнес! Този бизнес трябва да е регламентиран и документално обезпечен и по този начин конкурентен! Аз лично не виждам абсолютно никакъв проблем който и да е пилот с тандем просто да отиде и да започне да работи по същия начин както работи Светльо. Единственото неприятно нещо е че трябва да плати някакви пари предварително и да се надява да има повече хубави дни за да може да си ги върне бързо... :)

Пожелавам успех на всички които ще се пробват!

На тези които от години си мечтаят да се хванат с това нещо, но все не могат да съберат пари и смелост за да започнат ще кажа че са ПЪЗЛЬОВЦИ :lol: :lol: :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: dsfg
МнениеПубликувано на: Пет Яну 18, 2008 5:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Даниеле :) ихаихаиха много благодаря за мнението ти но ще го сметна по скоро като мотивационо писмо :) угагуаугугихахяихаихихих най малкото защо не си на ясно с неща аз преди да почна да ги пиша тия работи тука ва форума бая опстойно сам ги проверил по сто пъти така че маниана на монопола това е ясно а що се отнасия до oстаналото не си запознат с неща а кака Петка сигорно ще искаже подбно мение въпреки че тя най много е в час че нещата не са текива каквито изглеждат ноооо... живи и здрави ....що пак с еотнация до кирилицата ихаихаихаихаиха айде сега няма ли д аима ne67to от сорта на къде са препинателните занци защо няма изречения защо еди каво си ихаихаихаих Дани бъди сигорен че наистна неща не са текива каквито някои ги прави да изглеждат дали ми се струва или не за да отправиям текива сериозни обвнения сам събрал достачно информация друг е факта че вубще няма да се аргоентирам тук за каквото ида било най малкото защо за мен лично общеаствено менение на парапланериското саловие е чиста проба лакърди вицове чешане на езици ихаихаих отдавна го знам аихаихаихаихаихих но и на това маниана ...Дани имаш ми номера пък и ти е без пари звъни да ти обесня ка седят нещата ихаихаихихихаихаихаих :) и после пак ялялялялялял
P.S. dva poredni sezona po cial den sam letiql v bansko tai 4e po vsiaka veroqtnost sam po dobre zapoznat otkolkoto vseki drug s isklu4enie na S.S. ihaihaihaihihaihaihaihaihih anadam ????

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов