Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 8:03 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Димитър Вълков - кражба
МнениеПубликувано на: Нед Юли 04, 2010 4:32 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Здравейте,

Преди десетина дни пуснах една тема във форума за тази кражба, но я изтрих с надеждата нещата да се оправят с добро, но те не се оправиха - напротив...

Проблемът е че по време на Световната Купа в Драма на "съотборника" ми Димитър Вълков му стана нещо, нещо сериозно, и изведнъж започна да ни тормози психологически - мен и приятелката ми от Полша - без рационално обяснение защо. Лошото е че този тормоз включва и кражбата на раничката на приятелката ми, в която имаше много важни за нея документи и ключове. Подчертавам че Митко не отричаше раничката да е у него, а ОТКАЗВАШЕ да я върне.

Оттогава насам Митко продължи да ни тормози по всякакви начини, затова се наложи да се обърнем за помощ към софийската полиция и да блокираме имейлите от неговия адрес.

Може би някои си спомнят че преди две години същият Вълков ме рекетираше да съм му "дал" класирането си от Националната Лига, за да може същият да се класира за Световната Купа.

За рекета му бях простил, понеже все пак бяхме съотборници, но тази долна кражба, и то от приятелката ми, и то от чиста злоба, не мога да простя.

Според мен такъв откровен психопат не трябва да бъде допускан в Националния Отбор. Такова криминално-антиспортсменско поведение не може да бъде толерирано.

Благодаря ви,

Ясен

п.п. Подробности и отговори не ми се пишат, достатъчно енергия ми източи темата за този човек. Той се ХРАНИ от конфликт и интрига.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Юли 05, 2010 9:16 am 
Ясен има право на 1000%

Искам DVD да не се сърди за острите думи, просто се опитвахме да решим нещата по нормален начин тогава..........


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 07, 2010 12:16 am 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 07, 2010 10:35 pm
Мнения: 19
Еб*ати хората .. ! Как може такова нещо бе , не го ли е срам .. Как може да крадеш от съотборника си пфф.. долни хора ..

_________________
skype:increal
тел.:089 46 23 397
гр.Севлиево


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 07, 2010 8:34 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Изобщо не мога да повярвам, че има такива хора в клуба на летящите. Направо не е за вярване. Явно има нов "Балон", само че работи по нова схема наречена "Прецакай другарчето си".

P.S. То за какво в АДА при нашия казан нямало дявол и че ние сами сме си носили дървата. :evil: :twisted:

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 07, 2010 9:55 am 
Счупения : В миналото нормалното му състояние беше еднопосочна комуникация от него към всички останали.Впоследствие видях и малко положителни черти ,но се променяха като времето през пролетта. Р ешението е постоянно в 3 та глуха и да не му се обръща внимание.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 07, 2010 11:03 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Х А Р И написа:
Явно има нов "Балон", само че работи по нова схема наречена "Прецакай другарчето си".

"Балонът" не е нов...

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 08, 2010 10:44 am 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 12, 2006 12:00 pm
Мнения: 244
Местоположение: Шумен
Красьо написа:
Х А Р И написа:
Явно има нов "Балон", само че работи по нова схема наречена "Прецакай другарчето си".

"Балонът" не е нов...

Спукайте го тогава!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов