Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:33 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: PWC France
МнениеПубликувано на: Пон Юни 06, 2005 10:25 am 
Pristignahme na 03 June vav Bourg St Maurice sas Valery. Hodihme na gosti v Grenoble i na drugia den poletiahme 2 chasa za trenirovka v raiona. Task 1 beshe na 05 June i beshe 73,8 km. Usloviata v nachaloto biaha dobri, imashe 6-ci termik,i, no posle nebeto beshe zaliato s oblaci. Na 60-tia kilometur sum stoial 1 chas da chakam neshto da me izdigne nad biloto za da go preskocha za finalnia Glide! Nai nakraia mi pisna i reshih da mina ot drugata strana na planinata prez edni kanioni i dereta. Piloti koito sa me gledali ot zemiata sa im sa se izpravili kosite. A jivotnite koito ostanaha da chakat na sushtoto miasto sled 2 chasa chakane sa bili blagosloveni ot malko slunce i sa uspeli da preskochat biloto. 65 pilota na Finala. Patrik Berot e purvi (mestnite kucheta i planinite im pomagat).


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Task 2
МнениеПубликувано на: Вто Юни 07, 2005 11:30 pm 
Na tretia den vremeto pak beshe hubavo i TAsk 2 se provede. ^5,3 km Race to Goal s raztsukvane kato na Sopot, no s tochka v ravninata (poslednata tochka). Tazi tochka mi schupi glavata i kato ia napravih stignah do edin hulm na planinata na 20m nad terena. Ponege se pomolih na Tangra, drevnoBulgarskia bog mi chu molbite i sled 30-40 min borba i turbulentni termiki se izvadih i finishirah 101 ot 110 na Goal-a. Valeri e 38u-mi. V obshtoto klasirane sled 4-ri taska toi e 9-ti az 84-ti.

Vremeto beshe silno i imashe termiki navsiakude v planinata. V ravninata obache ne beshe taka i zatova niakoi piloti imaha problemi., Napravih zadachata za 3 chasa i 24 min , a Valery za 3 chasa i 6 min.

Na finala beshe super turbulentno (pone za mene) iziadoh 5 tuka i 10 golemi kolapsa. Beshe goliamo shamarosvane! E shtom vsichko zavurshi dobre vsichki sme shtastlivi i radostni. Az se kachih novi 9 mesta nagore v Obshtata Rang lista!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Task 2
МнениеПубликувано на: Вто Юни 07, 2005 11:39 pm 
Sorry-Task 2 beshe 65,3 km.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Task 3
МнениеПубликувано на: Чет Юни 09, 2005 11:28 am 
Task 3 beshe na Bourg St Maurice, kudeto e Glavnata Kvartira na sustezanieto! Task-a beshe postaven pmogo kusno sled 3 ili 4 puti promeniane. Finalno dadoha 73 km Race to Goal sus mnogobroini Turnpoints (TPT). Biah s vodeshtata grupa do 5-ta tochka sled koeto se iznervih zashtoto mi vlizaha v termikite razni piloti i vurtiaha v protivopolojnata posoka. Az gi napuskah i si turseh nova termika i taka 2-3 puti. Nai nakraia mi pisna i izliazoh nad predposlednata tochka s malka visochina! Kacnah na 1 km ot Finala! Neshtastia-inache shtiah da imam tochki kolkoto Brus i David Ohlidal!

Nikolai Shorohov si schupi 2 rebra i e v bolnica sled kolaps nisko do zemiata i udar v durvo blizo do Finala. Oshte edin incident imashe s Kravat na Boom 4, pilota se spiralizira do zemiata bez da hvurli zapasen. Ima mai Compresia na Preshlenite i e v Bolnicata i toi! Obshto vzedto dobur den za letene. Slavi e kacnal na 2400 m v planinata okolo purva tochka (toi i Iasen letiaha kato Wind Dummy-ta po zadachata).


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Класиране.
МнениеПубликувано на: Вто Юни 14, 2005 7:57 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Завърши състезанието във Франция на Bourd St Maurice.
Индивидуалното класиране за етапа е следното.

При мъжете:

1-Patrik Berod- GIN
2-Bruce Goldsmith-AIRWAVE
3-Franck Brown-GIN

При жените:

1-Ewa Cieslewicz- ADWANCE
2-Petra Krausova- MAC
3-Keiko Hiraki- GIN

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: PWC dalavera
МнениеПубликувано на: Пет Юни 17, 2005 9:29 pm 
Imashe 2 task-a koito biaha stopirani ili canceled. Edinia beshe stopiran i biaha dadeni mnogo tochki na nezavarshilite (Patrik beshe edin ot tiah) i edin Task koito beshe s perfektno vreme i baza 3700 m s 8 m/s termiki, no beshe posleden i na organizatorite beshe po-lesno da go canceled za da stane Patrik purvi. I taka oshte 6 PWC-ta na koito toi popodoben nachin e bil podprian mai ot domakini (ili Frenskata PWC asociacia). Ei tova e dalavaerata da si Francuzil. Inache ne leti losho ama si go podpriaha! Jalko za poslednia Task koito beshe pri perfektni uslovia! Vijte mu statistikata za drugite 5 ili 6 PWC-ta koito e pechelil i predi!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Frenski mineti
МнениеПубликувано на: Пет Юни 17, 2005 9:31 pm 
Zabravih da kaja che domakinite taka se prestaraha da promocirat velichjieto na Frenskia paraplanerizum che edinia den 3-ma Francuzi biaha purvi s po 1000 tochki, finishirali v edna i sushta sekunda. Nie moje da sme tupi ama ne chak tolkova! Neise...


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов