Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 7:16 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: PWC Cornizzolo Italy
МнениеПубликувано на: Нед Юли 17, 2005 3:53 pm 
Vchera pristignahme s Valery v Italia sled malki premejdia s remonti po kolata v Hurvatia. Dnes beshe obiaven Task 1, 46 ili 48 km. Slavi uslovia i inversia. Napravih greshkata da ne letia s balast i kriloto mi go vurna...prosto gledah da go durja, ne leteshe dobre sreshtu viatura i se splioskah predi purva tochka. Pribraha me sus svetkavichna skorost (tova lipsva na Surbia i Bulgaria PWC) i po putia razbrah che Pesho Kapitalski e padnal (ne sum siguren dali e uspial da hvurli izobshto rezerven), no bil dobre po dumite na organizatorite. Imashe golemi bombi vuv vuzduha s oshte po golemi propadania i borbe s viatura! Sumniavam se niakoi da zavurshi, no koi znae...jivotni golemi sa tuka...Jimy PAcher, Steve Cox i Alex Hoffer za purvi se poiaviha otnovo tuka!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: PWC Italy
МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2005 5:48 pm 
Na vtoria den ot PWC-to se ochakvaha CB-ta i dujd i organizatorite reshiha da Cancilirat denia. Taka che imashe samo free flying, az pochivah ot slunchasvaneto vchera!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Mitaxa
МнениеПубликувано на: Пон Юли 18, 2005 8:29 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
PWC Cornizzolo Italy написа:
i po putia razbrah che Pesho Kapitalski e padnal (ne sum siguren dali e uspial da hvurli izobshto rezerven), no bil dobre po dumite na organizatorite.


здравей Митак,
ти видя ли го Пешо след това?


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2005 6:55 am 
Mitak
mozhesh li da dadesh 30 euro na Slavomir Matras, a kato se vidim az shteti gi dam.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Pari za Slavek
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2005 8:54 pm 
Mi OK ama koi si ti?


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Task 2
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2005 9:00 pm 
Dnes nai-nakraia dadoha Task 2 sled kato vchera reshiha na starta da cancilirat denia, makar che usloviata biaha dobri (malko grubi no dobri). Az letiah togava i mi haresa, Valeri sushto letia i napravi 2 tochki ot marshruta za denia. Malko ne mu ostana da napravi i 3-ta tochka.

Dadoha 109 km zadacha, az dnes imah Rojden den i iskah da si napravia podaruk kato zavursha, no uspiah da napravia samo 81 km. Imashe 5 Turn Points, az napravih 3 i se udavih 5 km predi 4-ta tochka. Mejdu 3-ta i 4-ta tochka glide-a beshe 30 km i ne beshe lesno. Usloviata v nachaloto biaha silni i az letiah s burza grupa, Valery izostana vapreki che go vikah po edno vreme da doide v moiata termika. Toi stigns za jalost samo do 2-ra tochka, Pesho i Irina imat po 30 i 31 km. Po kusno usloviata stanaha slabi, no puk ravninata zaraboti, triabvashe da se leti visoko i da se puska ot bazata, no az neshto nad ezeroto na Lecco potunah dosta i ne uspiah da dobutam do 4-ta tochka. Dano mi doide akula v glavata i utre da letia po-dobre!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Pesho e OK.
МнениеПубликувано на: Сря Юли 20, 2005 9:02 pm 
Ne se bezpokoite Pesho e dobre, Cheren Gologan ne se gubi. Samo po kriloto imashe malko skusano vurvi ama gi smenihme i dnes toi pak letia! Taka che ne se bezpokoite.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Юли 22, 2005 9:15 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Mitak
Niki sam - dai na Slavomir 30 euro a kato doidesh shte ti gi varna.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Task 3
МнениеПубликувано на: Пет Юли 22, 2005 9:39 pm 
Dnes beshe tragedia za vsichki ot BG otbora. Taska (Task 3-65 km)beshe OK, leteshe se sreshtu viatura do 1-va tochka, usloviata biaha sredno silni, no vsichki se izlojihme (meko kazano). Iad ni e i malko ni e sram ama sed sluchva i shte go prejiveem. Mnogo piloti finishiraha i tova oshte poveche utejni mukata ni! Mi sluchva se, kakvo da pravim, shte gledame napred i shte se opitvame da REJEM za v budeshte!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Slavek 30 Euro
МнениеПубликувано на: Пет Юли 22, 2005 9:40 pm 
Niki shte se vidia sus Slavek i shte gledam da mu gi dam (imam samo 150 Euro za vrushtane, no mislia che shte stignat).Shte ti zvunna kat se vurna ako ne hodia v Greece! Ili na SHumen shte se vidim!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 23, 2005 7:15 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Dobre Mitak
blagodaria

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Italy PWC End
МнениеПубликувано на: Вто Юли 26, 2005 10:10 am 
Task 4 beshe maluk, oko 54 km. Usloviata biaha slabi, s Valery napravihme okolo 30 km samo, tama se splioskaha i mnogo goliama chast ot ostanalite piloti sushto. Samo 2-ma zatvoriha Taska. Obshto vzeto celia BG otbor letia pod nivoto si, Vsichki se pridvijihme nadolu v klasiraneto! Az sum 64-mi v Generalnoto klasirane, Valery okolo 40-ti. Da se nadiavame che v Portugalia shte letia po-dobre.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Буря...валери...неизвестност
МнениеПубликувано на: Пон Авг 01, 2005 9:12 am 
По принцип не пиша по форуми, но тази тема е връх на дебилизма и се чувствам длъжен да поставя нещата на място.
Както се видя в Шумен, всички слухове за мен и моето падане, болници и умиране в Италия са леко преувеличени. Във връзка с това да поясня - не съм падал, а кацнах на дърво, поради липса на друго удобно място и малката ми височина. Грешката си беше моя, тръгнах с голям оптимизимъм да търся поддръжка на едно хълмче, а в италия оптимизма не е вярното решение. Убедих се обаче, че вдебиляването на част от електората е видно и необратимо.
Във връзка с писанията, да уточня:
1. Никой не е направил опит да ми звънне, преди да пише глупости.
2. Ако афганската осведомителна агенция напише, че Нейно величество Елизабет Втора е бременна, сигурно ще погледнете на това с усмивка, но ако пресслужбата на Бъкингамския дворец го каже, тогава е друго. Надеждността на източника винаги определя дали информацията му се взима насериозно, всички знаем как е в случая.
Като резултат, на самопровъзгласилия се пресаташе на PWCA е препоръчано да започне да свири на цигулка, особено когато го обземе желание за писане. В противен случай би могло да се случи нещо подобно на заглавието, което илюстрира една буря, която наводни палатките ни в италия.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 03, 2005 4:03 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
Тази тема Пешо, не е връх на дебилизма, а информация за това какво къде се случва с нашите бг пилоти по международните състезания. Защото аз не се сещам за друг, може и да има НО, освен Димитър Вълков, който да дава информация за събитията извън бг.

И това някои да пита добре ли си или не си, независимо паднал ли си или си кацнал на дърво, не е за да те посрамва, а защото го е грижа за теб. Както ще го е грижа и за всеки друг бг пилот намиращ се там, някъде ...


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Peshovoto pridurviavane
МнениеПубликувано на: Пон Авг 08, 2005 3:11 pm 
Kakto kazah predi informaciata mi beshe dadena mnogo dramatichno ot Organizatorite i az ia predadoh doslovno. Afganistanskata i Bukingamskata agencii poniakoga prepredavat informacia za sluchai i subiatia na koito te ne sa prisustvali , a sa ia poluchili ot drugi iztochnici. Schetoh che Organizatorite sa dostatuchno nadejden iztochnik i predadoh samo tehnite dumi!

Vse pak dobre e che Pesho iziasni situaciata, istinata ot purva ruka e nai-vajnata!


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 15 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов