Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 11:39 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Изпита за Инструктори
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 1:14 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Да имаше 2 варианта да ме накажете-да платя глоба, което аз предпочитах и платих сметката в заведението, беше около 45 лева или да ме накажете да не правя състезание 2011 година. С това наказание вие спирате развитието по спортно-състезателната дейсност в България. Какво са ви виновни другите пилоти? Ама да съм прочел мотивацията ви! Не ми се четат Софизми. Аз съм виновен за всички злини в тази държава-давайте убиите ме с камъни!


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -2 
 
 Заглавие: Re: Изпита за Инструктори
МнениеПубликувано на: Съб Мар 19, 2011 10:50 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Ако си спомняш нещата бяха обсъдени и решението беше взето заедно от всички - демокрацията е това: мнозинството печели.


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -2 
 
 Заглавие: Re: Изпита за Инструктори
МнениеПубликувано на: Съб Мар 26, 2011 10:20 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Значи постоянно цитираш тази Демокрация, която ДеФакто не съществува изобщо в България и взимането на решения от всичките Комисии-визирам Демократичното Решение да не се уведомят всички Училища че ще се провежда Курс/Изпит за само за 2-ма Инструктори. Вие сте го обсъдили и решили това да накажете Дедал преди аз да дойда (въпреки че предупредих че нямам възможност да дойда в Уговорения час). Знаеш за какво сте го решили, не е мястото тука да го обсъждаме. Но се чудя дали това е правилния начин? Всичко което се обсъжда или решава по разни Комисии не се казва или изпраща като информация на Всички Клубове в България. Решенията които се взимат също се премълчават или направо скриват от заинтересованите. И какво се получава-нито има Демокрация, нито Демократично вземане на решения. А ти като развален грамофон твърдиш че имало такава-ами Факт е че няма. Стига си изкривявал фактите. Всъщност щеше да има Демокрация ако във всяка Комисия имаше представител на всеки Клуб и решенията и обсъжбданията се изпращаха до всички Клубове. Но както всички знаем това не се получава и доста Клубове страдат от това. До кога ще лъжете или изкривявате фактите че имало Демокрация в БГ парапланеризъм? Просто 2-3 заинтересовани Клуба само дърпат Конците у нас и правят всичко възможно да не дадат възможност на останалите Клубове да си зашитят и те интересите и правата.


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -2 
 
 Заглавие: Re: Изпита за Инструктори
МнениеПубликувано на: Съб Юни 18, 2011 4:50 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
porednoto blq blq blq

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов