Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 10:06 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Търся си уред за Световното - някой да може да ми заеме?
МнениеПубликувано на: Вто Юни 07, 2011 6:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Здравейте,

Това трябваше по-рано да го напиша, но сега се сещам.

Проблемът:
Аз летя с комбиниран инструмент FlyMaster, но неговият софтуер има един-два прекалено сериозни дефекта. А понеже нямам пари да си купя друг инструмент, продължавам да летя с него. Най-сериозният бъг е че на final glide-a изчислява неправилно нужния глайд до целта - това става защото изчислява нужния глайд ("final glide to goal") считайки че трябва да се стигне не до РЪБА на последните цилиндри, а до ЦЕНТРОВЕТЕ им. Ако последната точка или цилиндър е далече от финала, проблемът не е значителен, но ако е близо, то става невъзможно да се разбере по инструмента кога да тръгнеш на файнъл глайд. Затова на PWC Colombia например на първата и последната задача аз водех, но заради невъзможността да разбера с точност кога да тръгна на final glide, не можах да спечеля и двете задачи - на първата финиширах прекалено високо (бавно), а на последната прекалено ниско (бързо), след което едвам се извадих от 50м за да финиширам.. затова и на двете задачи ме изпревариха в последните 5км.. Абе зле...

Напоследък задачите се правят с все повече нестандартно големи цилиндри, а при такива задачи положението с моя Бъг Номер Едно става още по-плачевно - функцията final glide to goal става направо неизползваема, което е убийствено ако искам да печеля задачи и да се конкурирам сериозно за подиума на Световното.

Световното си идва обаче, та искам да попитам, ако случайно някой има комбиниран инструмент който, по каквито и да било причини, му стои неизползван в момента (особено Compeo!), дали би имал нещо против да ми го заема за Световното? Или ако някой познава друг пилот с такъв уред неизползван в момента? Наистина имам голяма нужда от това нещо.

Ако някой има възможност да ми заеме, бих искал да го разуча сега на PWC Austria, за да мога да го използвам правилно и безпроблемно на Световното в началото на юли. За PWC Austria заминавам най-вероятно в четвъртък на обяд, та бих искал да го взема натам, ако има такава възможност, естествено.

Благодаря на всички, надявам се да си намеря някое вярно електронно куче, да ме води на каишка към подиума:)

Ясен


Върнете се в началото
  Профил    +12 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търся си уред за Световното - някой да може да ми заеме?
МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 1:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
що не си се обадил бе, момче. Моя уред Цомпео прашасва от миналия август насам. Търся му купувачи, ама няма. Намира се в ники константинов, давам ти го при условие да ги смажеш всички :D

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +10 / -0 
 
 Заглавие: Re: Търся си уред за Световното - някой да може да ми заеме?
МнениеПубликувано на: Сря Юни 08, 2011 8:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 05, 2007 10:44 am
Мнения: 457
Местоположение: София, etc.
Приех и взех! С тва тухле дано ми върже най-накрая тоя сезон!:)

Пак да кажа голямо "Благодаря," Гаврилов - зарадва ме като за две коледи - стискай палци да черпя студено шампанско от купата! Лято е, все пак :wink:


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов