Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 3:32 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Новости около спортната част
МнениеПубликувано на: Пет Мар 02, 2012 10:34 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 12:01 pm
Мнения: 58
Местоположение: Shumen
Име: Дидо
Здравейте приятели и Вашите приятели! Имам честта да Ви уведомя, че за времето от 04 -06 май 2012год. в гр. Шумен ще се проведе състезание по целно кацане "ЛЕТИ СВОБОДНО ШУМЕН 2012" в тази връзка искам да поканя всички членове на клуба ни, приятели и техните приятели за да стане весело а за в бъдеще и традиционно състезание и събор. Моля всеки, който има желание да присъства да посети направената ни група http://www.facebook....34680973242484/ и след това да покани и негови приятели! Колкото повече, толкова по- весело!
Там ще бъдете информирани всекидневно за хода на това мероприятие!
Това е и поканата за състезанието: http://www.facebook....3242484/events/
Благодаря!


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Новости около спортната част
МнениеПубликувано на: Нед Мар 04, 2012 9:18 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 02, 2011 10:12 pm
Мнения: 154
Местоположение: България
Име: Димитър Вълков
Публикувам този пост на 2 места-в отчета от ходенето на Пленарната среща в Тайван и тука защото е свързана и със Спортната част.

Днес се проведе срещата на Спортната Комисия искана от Даниел, като предварително знаех че ще иска да се подпишат Протоколи със стара дата, за да не връща парите за пътуването си до Тайван, което УС вече гласува че трябва да се направи от Даниел и по 100 лв. от всеки член на УС, за да му е Обеца на Ухото да не гласуват прибързано под натиск и без да са проучили цялата ситуация по решението на Спортната Комисия. На срещата за първи път присъствахме в пълен състав, като Ставек за първи път се появи, до сега участваше по Скайп или мейл само. Срещата започна със Спортни въпроси, за които с удоволствие работехме-как да има трансфер на спортен опит към по-новите пилоти които идват (а те почти не идват заради липсата на такъв трансфер) чрез дискусии или лекции от най-добрите български пилоти или чрез привличане на по-голям брой участници на българските състезания. После преминахме към въпроса да бъде ли ПреСветовното към Лигата или не, се получи разномнение, но поради неяснотата и некатегоричността на позицията на ФАИ се реши че не е добре да го включваме, тъй като CIVL препоръчва все пак всички планери да са същите или почти същите (нещо такова спомена Даниел, но сега вече не ми се рови какво каза, заради главното неразбирателство накрая) и затова ПреСветовното трябва да е по същите правила както и Световното. Криво ляво къде работехме, къде спорехме, имаше балансирани гласове между нас като Орлин и Гошко, както и спорещи като мене и Даниел. Преди срещата Гошко беше твърдо заявил че няма да подкрепи Даниел ако той предложи Прегласуване със стара/нова дата на нещата които никога не сме гласували на 18.01.2012 за това дали да има Делегат на Пленарната среща, кой да е той и че сме казали твърдо не за финансирането му от БНАК. Когато дойде ред на тази Тема, се получи така че увереността на хората се изгуби, и те решиха да подкрепят манипулацията на Даниел (той твърдеше че сме били гласували на 18.01, което изобщо не е вярно според мейловете ни, а мнението, че не трябва БНАК да финансира това събитие изобщо беше пренебрегнато). Като се стигна до гласуването аз ги попитах знаят ли, че това което правим е незаконно и няма как да се подпише протокол със стара дата, те казаха, че можело и започнаха да подписват. Аз заявих че няма да участвам в това и се отказах. Просто бях изумен до къде може да стигне разцеплението в БНАК, както и резките смени на мненията на членовете на Комисията. Да и като връх на дейността на тази Комисия решихме да предложим на УС да насрочи нова дата за събирането на заинтересованите Клубове (по 1 член от Клуб) да гласуват за нова Спортна Комисия. Заявих че ако до Общото събрание Даниел и Ирина все още управляват БНАК аз ще бъда принуден да напусна Организационниа Комитет на Световяното и ПреСветовното първенство, като членовете на Комисията ме убедиха при такъв случай да направя списък на свършената работа и очаквано заплащане за това. Просто не ми се хабят нерви да работя с тези хора, а и после да им нося отговорността. Естественно че и Спонсорите които съм намерил не бих искал да доведа, защото после те ще ми търсят сметка защо се е получило такова състезание в резултат на работата им!

По принцип не искам да се отказвам от организацията, но при положение че ще трябва да нося отговорността за дейността на самоволните решения на Даниел и Ирина, несъгласувани с никого, просто съм уверен. както се вижда от примерите до сега какво ще се получава. Ирина е започнала да назначава длъжности вече фигуриращи в Кандидатурата, като Координатор по транспорта на други хора, който вече са били предложени преди и винаги са вършили перфектна работа на Сопот-това е Иван пилота. Защо Иван трянва да се сменя само Ирина си знае. Подписали са ПроектоДоговор без да го покажат предварително и очакват че аз ще се съглася да работя по такъв Договор. Не са дали за обсъждане новата редактирана Кандидатура на Даниел на никой от Спортната Комисия (освен самия Даниел), не съм чувал и за такова обсъждане от УС и очакват, че аз ще рабоотя по такава Кандидатура. Колкото и да си задавам въпроса струва ли си-отговора е "НЕ".


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -8 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов