Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 26, 2024 8:48 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Къде да бъде парапланериската телефонна група
Глобул 57%  57%  [ 34 ]
ВиваТел 15%  15%  [ 9 ]
където и да е, но да остане цяла 15%  15%  [ 9 ]
все ми е тая 13%  13%  [ 8 ]
Общо гласове : 60
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Парапланериската телефонна група
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 8:28 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Забравих да напиша нещо много важно: и двете графики показват възможния минимум който ще се плаща при съответното говорене. Ако не сте на правилния план - ще платите със сигурност ПОВЕЧЕ от този възможен минимум! Това важи и за двата оператора.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Парапланериската телефонна група
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 9:49 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
изводът е ясен - цялата гимнастика с прехвърлянето на номера от Глобул към Виваков е безсмислена. Ако някой иска вивакомска група, има сим-карти за по 10 лева на месец и телефони за по 50-60. Неудобството е пореден телефон.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Парапланериската телефонна група
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 9:55 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
всички тарифни планове на всички мобилни оператори имат за цел да заблудят потребителя за реалните условия, при които ползва услугата - било чрез шмекерии с тарифиране на минута, вместо на секунда, такса свързване за "безплатните" разговори и т.н. - целта е от всеки да се смъкват минимум 20 лева месечно - ако сте под тази сума, попадате в графа клиенти, които подлежат на допълнителни оферти. Другите също подлежат, но тези с ниските сметки са приоритет, защото при ниска сметка всякакви шмекерии лъсват, а ако плащате 60-70 лева месечно, 5-10 лева натоварване не личат така. За мобилните оператори мога да издам книга, вкл. и с вътрешна информация.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Парапланериската телефонна група
МнениеПубликувано на: Пет Мар 30, 2012 9:55 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Да, ефекта няма да е толкова голям колкото ни се иска да бъде... Има фирми които вече са подписали договорите си и вече няма връщане назад. Аз още не съм, но смятам да подпиша :) нищо не не пречи ако "изядем дървото" при Vivacom да се върнем пак в Globul - те ще са доволни да сме им пак клиенти и ще са склонни на още компромиси!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Парапланериската телефонна група
МнениеПубликувано на: Съб Мар 31, 2012 7:34 am 
Offline

Регистриран на: Пон Фев 28, 2011 9:39 am
Мнения: 333
Местоположение: Казанлък
Име: Николай Стоянов
Може ли някой да даде конкретни цифри за това,което плаща към момента и към това, което се очаква да се плаща ,ако групата се премести ?
Аз никога не съм бил в парапланеристка група и от около 2 години съм на 20 лв месечна такса с 1500 безплатни минути към Глобул и 30 към другите оператори. Рядко надхвърлям 25 лв месечна сметка. Доколкото знам има още по-изгодни програми в момента.
Това, което съм писал няма никаква идея за реклама , на който и да било оператор и тъй като нямам намерение да променям оператора си ми е интересно за какви месечни сметки се организира всичко това ( каква се очаква да бъде месечната такса, за която се водят прегооворите с разлличните оператори) , което меко казано ми изглежда като огромно неудобство?
П.С. Въпросът ми е от чисто любопитство

_________________
http://yahoooooskydance.com
https://www.youtube.com/channel/UCSGoiR72lOMLSLOYCar6oUw

Acro: U-Turn Thriller X3
XC/Hike&Fly: Ozone LM5
XC: Ozone M6
Tandem: Ozone Magnum 2


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Парапланериската телефонна група
МнениеПубликувано на: Сря Апр 04, 2012 9:04 am 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
тука въпроса може да бъде поставен и по друг начин - всяка от фирмите има между 5 и 50 глави добитък и сметки, които понякога надминават 1000 лева на месец. При оптимизация на офертата тези Х лева могат да намалеят с едни 100-200 лева. Има и друга игра - с ДДС-то, което се връща на регистрираните по ЗДДС фирми. Има и трета игра - с т. нар. "спонсорство" - ние сме ви клиенти с Н на брой сим-карти, направете нещо за нас. В крайна сметка, ако ще се спонсорира спорта, е добре тези пари да минават през БНАК, като федерация. Ето още едно перо, за което да има караници, хахах. Може и БНАК да договори групи "Пилот" със всички оператори с еднакви условия във всяка и между тях. Искат се малко усилия и преговори от т.нар. УС на БНАК.
Както ПИБ спонсорира федерацията по ски, така и някой мобилен оператор може да стане официален спонсор на БНАК, или на Асоциацията по пара и делта.
Алелуя :)

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Парапланериската телефонна група
МнениеПубликувано на: Съб Апр 14, 2012 9:56 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Във връзка с това че може скоро да ни се наложи да носим още по един телефон - вижте какво пуска Nokia на пазара за сумата от 16 Евро: http://press.nokia.com/wp-content/uploads/mediaplugin/doc/nokia-103-data-sheet.pdf


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Парапланериската телефонна група
МнениеПубликувано на: Съб Апр 14, 2012 10:40 am 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Завръщане към 1100, но с малко подобрения. Най-сетне разбраха, че имат и клиенти които не желаят претрупаните им компютри с формата на телефон. Само, че май няма фенерче, което е много удобно и ми се налага да го ползвам много често.
http://www.gsmarena.com/nokia_103-4690.php

P.S. А дали нашите оператори ще предлагат въпросния телефон за 16 Евро? Ако е така, ще е с някакъв договор пак. Във Франция дават подобните телефони без пари, ако чужденец си вземе SIM карта с "ваучер" или както се казва там.

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Парапланериската телефонна група
МнениеПубликувано на: Съб Апр 14, 2012 11:18 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Телефона е ориентиран към развиващите се страни, така че фенерчето е задължително и те не са го пропуснали! Ако тук се продава по-скъпо - всеки ще може да си го поръча по интернет. Nokia 1100 се продаваше за около $40 - предполагам че и този ще е около толкова.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 54 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов