Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:02 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Ще участвате ли на НШ на Сопот от 7ми до 12ти Юли за 75 Евро?
Анкетата свършва на Сря Юни 05, 2013 11:10 pm
да, със сигурност ще участвам 28%  28%  [ 9 ]
всички други отговори 72%  72%  [ 23 ]
Общо гласове : 32
Автор Съобщение
 Заглавие: Кой ще участва на Националния Шампионат?
МнениеПубликувано на: Сря Май 29, 2013 11:10 pm 
Online

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Имаше искане преди време БНАК да финансира 50% от таксата за състезанието на своите състезатели... понеже има раздвижване по темата ми се иска се ориентирам колко сигурни участници ще има на състезанието. Не трябва да се пропускат няколко факта:
1. това състезание ще е едно от най-силните правени някога в България извън PWC-кръговете
2. който иска да придобие квалификация за следващите състезания Категория 1 ще трябва да участва именно на такива състезания. догодина има Европейски Шампионат в Сърбия, а Януари 2015-та има Световен Шампионат в Колумбия
3. състезанията са най-добрия, най-бързия и най-безопасния начин да се прогресира в летенето

И така, въпроса ми е ще участвате ли със сигурност на НШ при положение че той ви струва 75 Евро, а останалите 75 Евро се дадат за вас от БНАК?


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -1 
 
 Заглавие: Re: Кой ще участва на Националния Шампионат?
МнениеПубликувано на: Пон Юни 03, 2013 3:23 pm 
Online

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Копирам от другата тема:

Току-що говорих със Сотир и вече имаме официално потвърждение - сумата която членовете на БНАК ще трябва да платят за това състезание е 75 Евро. Останалите 75 Евро БНАК ще преведе на организатора. Таксата трябва да се плати по сметката на БНАК (същата в която си подновявате лицензите) в левова равностойност. Като правите превода задължително пишете в пояснението за кой(кои) пилот(и) е плащането. За срокове не сме говорили, но ми се струва, че всички ние имаме интерес да си платим колкото може по-рано защото масимума е 150 души, а в момента има 107 потвърдени на сайта и още неизвестно колко, които са платили, но още не са отбелязани.

След като платите по сметката на БНАК - също ще трябва да пуснете едно писмо до near_birds@ukr.net и morza@ukr.net за да ви отбележат като "Confirmed"!


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов