Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:42 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: European Paragliding Championship 2008
МнениеПубликувано на: Пет Фев 24, 2006 10:44 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 12:28 pm
Мнения: 100
Разбрах че Сърбите са спечелили Бид-а за Европейското по парапланеризъм 2008 на Конференцията на FAI, CIVL в Лозана. Ще се проведе в Ниш (познато място от PWC-то там последното лято на 2005). Още преди година отворих темата да кандидатсваме за Световно или най-малкото за Европейско на Комисията по Парапланеризъм и на членове на Управителния съвет на БНАК...отговора масово беше: "Не сме готови, не можем да организираме събития от Такъв Ранг и други подобни...". Само като инфо таксата за участие за Европейското това лято е 450 Евро, а в Сърбия ще е 500 Евро. При 150 пилота участници една проста сметка показва че 75 000 Евра ще се разпределят между FAI и НАК/организаторите. БНАК се оплаква че постоянно липсват пари, дори за тази година май няма пари да си платим членския внос към ФАИ и това застрашава всички регистрирани БГ състезания (6 на брой ако не се лъжа) по ФАИ да се суспендират от Световната Федерация (дай Боже да се размине). Всички губим от това, и организатори и Клубове и състезатели, борещи се за ФАИ ранглистата!

Въпроса ми е след като сме се доказали, че можем да организираме PrePWC и PWC защо да не можем да направим и Европейско и така да попълним касата на БНАК? Прост въпрос със сложни отговори до сега! А съм уверен че отговорите могат също да бъдат прости! Понеже обаче всички сме сложни личности и се мислим за много интелигентни, простите отговори са далече от главите ни!

Ще се радвам на мнения е идеи! В спора се ражда истината, а аз съм сигурен че не съм най-умния...

_________________
Will fly till I die.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов