Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 10:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 11:01 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 15, 2014 1:05 pm
Мнения: 5
Име: Victoria Atanassova
Включете се. Безплатно за тандемни пилоти. Курс за специализирани полети с хора с увреждания

От 28 до 30 април в Сопот, с водещи експерти – майстор инструктори от APPI – Матю Абрард и Сабрина Тиелен

Курсът е безплатен и е част от социалната кампания на проекта „Лети повече”.

Курсът е предназначен за вече практикуващи тандемни пилоти, които ще получат нови знания и умения, практическа и теоритическа подготовка за извършването на безопасни полети с хора с увреждания.

Кампанията е организирана от клуб „Лети независим” и има за цел да направи достъпно летенето за хората в неравностойно положение в България като създаде възможности за квалификация на тандемни пилоти и предложи безплатни полети за хората в неравностойно положение.

Свържете се с нас за повече информация, съдействие и записвания на: info@sky-camp.com, тел.: +359 894 349 854

Съобразявайки се с времето и обстоятелствата, организаторите си за запазват правото за промени в датите и програмата. Актуална информация ще бъде публикувана на сайта www.sky-camp.com и профила на Fly more.

Проектът се реализира с финансовата подкрепа на Конфедерация Швейцария чрез Фонд за партньорство и експертна помощ.

Екипът на "Лети повече"


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -2 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 5:09 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
:lol: :lol: ZABVLIQVATE za shest godini v Nepal imam pone dvaise invalida zashtoto nikoi ne iskashe da gi leti da daite gi na Farchiloto toi se napushil nema problem ,kak e vazmojno horata deto letiqha shest godini v Pokhara i si podbiraha pasajerite da se praviqt na interesni abe vie Ochi imate li be :?: :?: :?: Ne ve li sram be :?: :?: :?:
P.S. Ne izdarjah izvinvam se ...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -4 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 6:14 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Az se nujdaq ot cpecialen kurs za izvarshvane na poleti s pasajeri s nadnormeno teglo natd 150 kg. dali ima kak da se zapisha na takav kurs pri с водещи експерти – майстор инструктори от APPI – Матю Абрард и Сабрина Тиелен
Ne vi li e sram

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -3 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Пет Апр 25, 2014 10:29 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Фърчило, всички знаем, че ти можеш, че имаш опит и не ти пречи, ама не разбирам какво не издържаш, какво ти пречи?
Курса е безплатен и е ориентиран към ВЕЧЕ ПРАКТИКУВАЩИ тандемни пилоти, забележи - не APPI лицензирани, а практикуващи!
Разбирам да искаха да е лицензиран, да се хванеш, че искат пари за изпит, ама безплатен курс... Смятам, че би било полезно за доста хора.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -9 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2014 12:24 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Tap si...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -3 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2014 10:07 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Курсът е предназначен за вече практикуващи тандемни пилоти, които ще получат нови знания и умения, практическа и теоритическа подготовка за извършването на безопасни полети с хора с увреждания.



Kak e vazmojno nqkoi koito nqma i tri poleta na krast s invalidi bez znachenie ot koq kategoriq da pravi teriotichen i praktichen kurs po temata kak abe tova e meko kazano bezochliovost :evil: :evil: :evil: :evil: Qdosan sam mnogo ama mnogo tolkova kolko nikoga do sega Qdosan sam na organizatorite na tova sabitie za moe goliqmo razocherovanie vi poznavam vsihkite daje bih kazal che ste mi priqteli samoche toiq pat prekalihte .......... :!: :!: :!: Eiii Dano Gospot vi prosti zashto toi moje no az sam prostosmarten kato vsichki vas i nqma da moga...
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Neznam kakvo da napisha usvem che tova e cinihno i dolno bezochlivo eiii ... I pak Moliqse za greshnite vi dushi dano Gospot vi prosti .............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -5 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Съб Апр 26, 2014 10:32 pm 
Online

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Абе и аз не знам някой мъж да е раждал ама има мъже които преподават акушерство в университета... :wink:


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -3 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Нед Апр 27, 2014 5:40 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 10, 2013 5:56 pm
Мнения: 11
Местоположение: София
Име: Мартин Мартинов
KITE, не смяташ ли, че полуграмотните ти и малоумни изказвания са омръзнали на читателите? Въпроса беше риторичен, не си прави труда...


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -3 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Нед Апр 27, 2014 11:47 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Dimov mnogo hitro ...
Martine pozdravi na Sheihovete ...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Нед Апр 27, 2014 12:27 pm 
Online

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
Хвърчи, понякога си давам зор да прочета и разбера това, което пишеш (и двете никак не са лесна работа) и в случая виждам, че ти предполагаш, че щом някой не е правил нещо - то той няма моралното право да обучава други за това същото нещо. Макар и в повечето случаи това да е вярно - то не е правило. Освен това тези хора, които ще правят обучението със сигурност си знаят с какви пасажери и колко пъти са летяли, а ти няма как да си сигурен какво те не са правили по простата причина че не си 100% от времето с тях.

Аз лично не виждам никакъв проблем някой да обучава други хора на нещо което самия той не е правил (дори и да е така) или не е добър. Човешката дейност е пълна с такива примери и раждането е само един от многото. Други такива дейности са подводната дейност, космическите изследвания и много други. Има хора които са добри обучаващи и има други които изобщо не стават за това. Дали човек е добър обучаващ зависи много повече от личните му качества и психика и много по-малко от това колко той самия е добър в съответната дейност. Ако погледнем статистиката в спорта ще видим че ако добрите състезатели са 100 единици - от тях не повече от 10 стават добри треньори след като приключат състезателната си кариера. От друга страна има добри треньори които не са били добри състезатели, а да кажем са били на някакво средно ниво.


Последна промяна DVD на Нед Апр 27, 2014 1:09 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +10 / -0 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Нед Апр 27, 2014 12:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
G-n Dimov da taka e prav ste ,Martin e prav nqma smisal da si praviq truda prodaljavaite v sashtiq duh Da ste jivi i zdravi....

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -4 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Пон Апр 28, 2014 11:01 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
http://www.youtube.com/watch?v=czYuyDLLy7w
za vas onesi specialno ...Kazvam istinata te me gledat vse edno sam vinoven ...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -3 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Вто Апр 29, 2014 10:53 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
THE KITE написа:
Курсът е предназначен за вече практикуващи тандемни пилоти, които ще получат нови знания и умения, практическа и теоритическа подготовка за извършването на безопасни полети с хора с увреждания.



Kak e vazmojno nqkoi koito nqma i tri poleta na krast s invalidi bez znachenie ot koq kategoriq da pravi teriotichen i praktichen kurs po temata kak abe tova e meko kazano bezochliovost :evil: :evil: :evil: :evil: Qdosan sam mnogo ama mnogo tolkova kolko nikoga do sega Qdosan sam na organizatorite na tova sabitie za moe goliqmo razocherovanie vi poznavam vsihkite daje bih kazal che ste mi priqteli samoche toiq pat prekalihte .......... :!: :!: :!: Eiii Dano Gospot vi prosti zashto toi moje no az sam prostosmarten kato vsichki vas i nqma da moga...
:evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Neznam kakvo da napisha usvem che tova e cinihno i dolno bezochlivo eiii ... I pak Moliqse za greshnite vi dushi dano Gospot vi prosti .................................................................. ................................................................................................................................................ ............................................................ ...................................................................... ............................................................................... ................................................... .......................................................

"...с водещи експерти – майстор инструктори от APPI – Матю Абрард и Сабрина Тиелен..."
Ти от къде знаеш те колко полета с инвалиди имат?


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -4 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Вто Апр 29, 2014 12:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Jelaia ti zdrave tvorcheski uspehi mnogo poleti ...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -2 
 
 Заглавие: Re: Безплатен. Курс за тандемни полети с хора с увреждания
МнениеПубликувано на: Пет Юни 20, 2014 11:06 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 21, 2006 1:22 pm
Мнения: 456
Местоположение: Sofia
Kite ти си голем експерт... организирай и ти един курс да се научим и ние.


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов