Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 12:58 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Процедура за събиране на Комисията по Парапланеризъм
МнениеПубликувано на: Пет Мар 31, 2006 2:00 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 09, 2005 12:28 pm
Мнения: 100
Малко история за сбирките на Комисията първо...първото събиране беше по моя инициатива Декември месец 2004 година на Чичивци-Драгалевци. Тогава се прие дата за следващото събиране, което беше Януари 2005 година. След това мина повече от година преди някой да се сети да поиска свикване на Комисията...това беше Валери, аз пуснах обявата във Форума. От Ротор и Петър Гаврилов подскочиха (Пешо лично ми се обади по телефона и ми вдигна скандал кой съм бил аз да свиквам събиране на комисията и как без Ротор нищо нямало да стане)...казах му най-учтиво тогава че не аз съм решил свикването на Комисията и няма право да ми крещи така. Така и не се състоя това събиране по инициатива на Валери, но Ротор бързо спретнаха нова дата (от днес за утре) за събиране на Комисията, на което събиране дойдоха 2 или 3 клуба само! Нормално при такава организация набързо и срещу... Следващото събиране на Комисията беше веднага след Общото събрание на БНАК и нормално на него имаше почти пълно представителство на всички клубове.

Въпроса е трябва ли да има процедура за събиране на Комисията...да речем самата Комисия да си насрочва следващата среща при събирането си или както в сегашния случай, каква да е процедурата за спешно събиране (от днес за утре)...например 50% от всички клубове плюс 1 да направят инициатива за такова събиране, за да има то представителност! Еднолична инициатива или без 50%+1 представителност обрича събирането на Комисиата на неуспех и непредставителност и излиза като Еднолично решение!

Задавам само въпроси, защото на сегашното събиране тези въпроси пак ще се зададат. Хубаво е да има нянакви предложения и обсъждания, които после Комисията да приеме и гласува!

_________________
Will fly till I die.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов