Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Ще участвате ли в pre-PWC Сопот?
да 29%  29%  [ 4 ]
нямам финанси 0%  0%  [ 0 ]
нямам ФАИ лиценз 29%  29%  [ 4 ]
не 43%  43%  [ 6 ]
Общо гласове : 14
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Авг 21, 2004 9:33 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Ами Владо, явно има объркване и не искам да коментирам защо. Свалям всякаква информация за PrePWC-Сопот от Портала. Намирам за неприемливо организаторите на това състезание (които и да са те) да дават "новини" от дъжд на вятър, само на английски, с по две изречения, при това във форум, където информацията се трие и променя.

Намирам за неприемливо и обяснението на Ники, че нямало информация, защото организаторите "нямали пари да си наемат човек", при положение че винаги съм му предлагал помощта си и никога не е ставало дума за пари. Освен това, доколкото разбирам, пари за кебапчета е имало достатъчно...
Намирам за неприемливо и че в отговор на упреците от чужбина за бавната информация или липсата й (виж по-горе), Ники съветва швейцарците "да свикват с българското време". (Най-вероятно Ники е имал предвид, че то тече по-бавно от швейцарското... http://www.skynomad.com/xcforum/viewtopic.php?t=11 )

Аз лично не разбирам такова "чувство за хумор", съмнявам се че и швейцарците ще го разберат.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Новини от Сопот.
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2004 8:03 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Току що излезнаха резултатите в английската версия. Сигурно следващият път ще се направи по-добра организация във връзка с информацията. Все пак ни е за први път такова състезание. То и аз съм объркал дължината на последният маршрут. Бил е 55,5 км. Та за резултатите. Първи е словенеца Урбан Валич. Втори е Орлин Димов. Шорохов е осми. Георги Йорданов е десети .Браво Жорка!!! Другите българи са по-назад. 15-ти Слави Василев, 29-ти Валери Цветанов и т.н. Общо 107 записани пилоти, като последните четирима имат нули, сигурно не са участвали.

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: PWC
МнениеПубликувано на: Нед Авг 22, 2004 8:40 pm 
Току що по ТВ-Европа казаха, че било решено догодина PWC да бъде в Сопот :D . Какво по-хубаво от това...


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Снимки от pre-PWC - Sopot 2004
МнениеПубликувано на: Пон Авг 23, 2004 1:15 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Ето малко мои снимки от pre-PWC - Sopot 2004.
http://www.skynomad.com/forum/viewtopic.php?p=780#780

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Pre-PWC
МнениеПубликувано на: Вто Авг 24, 2004 12:06 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Здравейте,

Тъй като много колеги, чието мнение високо уважавам и ценя, ми се обадиха или ми писаха с въпроси за "отношението ми към Skynomad", смятам за нужно да изясня:

1. Нямам и никога не съм имал лошо отношение към Skynomad, а още по-малко лично към Ники Йотов. Напротив - смятам че това, което той направи за това състезание и изобщо за парапланеризма у нас е изключително ценно и достойно за уважение.

2. Относно Pre-PWC, наистина ми стана много болно от факта, че освен присъствалите на състезанието, по света имаше още стотици хиляди, които искаха да разберат повече за Сопот и България, но не можаха поради практически пълната липса на комуникация между нас. Това, естествено, можеше да се избегне, стига да имаше желание и от двете страни.

Дано догодина наистина PWC се проведе в Сопот.

Леки полети на всички.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 20 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов