Leonardo | ФОТО
Дата и час: Нед Авг 20, 2017 3:35 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Търся си екипировка 110кг
МнениеПубликувано на: Нед Апр 02, 2017 4:18 am 

Име: Ivan Iliev
Здр начинаещ съм търся си екипировка
Приемам всякакви предложения :)

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 

Заглавие: Re: Търся си екипировка 110кг
МнениеПубликувано на: Пон Апр 03, 2017 7:53 am 

Име: Стефан Стоилов
Здравейте! Продавам крило Gradient Bright 3 клас 1 за начинаещи на около 250 часа. Перфектно за начинаещи. Има няколко малки лепенки, иначе е в отлично състояние. Единствената причина да го продавам е, че е доста голямо за мен- аз съм 73кг., а крилото е за 110-130кг. Цената е 500лв. Ако ви върши работа- Стефан 0878301025 Пловдив.

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 

МнениеПубликувано на: Пон Апр 03, 2017 9:37 am 

Име: Ivo Bozhinov
Здравей,
Като начинащ пилот мога да те посъветвам следното:

1. Преди да закупиш каквото и да било, се посъветвай се с инструктора ти.
2. Изисквай документ за тест на крилото. Ако няма такъв - направи преди да го купиш.
3. Ако нямаш инструктор, първо намери такъв, полети с клубна екипировка, мини си курса, провбай различни сбруи и чак след това мисли за екипировка.
4. НЕ лети без инструктор. Това не е спорт, търпящ грешки. Самообучението повишава рика до опасни нива. Има достатъчно клубове, които предлагат обучените.
5. Ако купваш сравнително запазено крило, помисли за второ старо, което да ползваш за кайтване. Може да намерш такова за 100-150 лв, което спокойно можеш да влачиш по земята, храсти, удряш камерите в земята и тн.
6. От крилото зависи животът ти. Въпреки някои мнения, че старото крило на 10 години и стотици часове е абсолютно безопасно, аз предпочитам допълнителната сигурност, която ми дава по-новото крило. Мналата година започнах да уча стръмни и контролирани спирали - еми претоварването е доста голямо и лично аз в никакъв случай не бих се провал със старо крило на такава възраст, с незнаен произход и качество.Предлагат се доста крила на 4-5 години със сравнително малко часове зад гърба си.
7. Запасен - имайки предвид , че това е последният ми шанс, предпочитам да е нов и редовно прескатаван :)

Гореописаното е мое лично мнение и не е свързано с поста на Стефан по-горе.

Успех.

Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 

МнениеПубликувано на: Пон Апр 03, 2017 9:58 pm 

Име: Ivan Iliev
Buga написа:
Здравей,
Като начинащ пилот мога да те посъветвам следното:

1. Преди да закупиш каквото и да било, се посъветвай се с инструктора ти.
2. Изисквай документ за тест на крилото. Ако няма такъв - направи преди да го купиш.
3. Ако нямаш инструктор, първо намери такъв, полети с клубна екипировка, мини си курса, провбай различни сбруи и чак след това мисли за екипировка.
4. НЕ лети без инструктор. Това не е спорт, търпящ грешки. Самообучението повишава рика до опасни нива. Има достатъчно клубове, които предлагат обучените.
5. Ако купваш сравнително запазено крило, помисли за второ старо, което да ползваш за кайтване. Може да намерш такова за 100-150 лв, което спокойно можеш да влачиш по земята, храсти, удряш камерите в земята и тн.
6. От крилото зависи животът ти. Въпреки някои мнения, че старото крило на 10 години и стотици часове е абсолютно безопасно, аз предпочитам допълнителната сигурност, която ми дава по-новото крило. Мналата година започнах да уча стръмни и контролирани спирали - еми претоварването е доста голямо и лично аз в никакъв случай не бих се провал със старо крило на такава възраст, с незнаен произход и качество.Предлагат се доста крила на 4-5 години със сравнително малко часове зад гърба си.
7. Запасен - имайки предвид , че това е последният ми шанс, предпочитам да е нов и редовно прескатаван :)

Гореописаното е мое лично мнение и не е свързано с поста на Стефан по-горе.

Успех.

Благодаря ви за информацията супер е
Имах предвид да взема втора ръка екипировка тъйкато така или иначе ще се уча и подобре да взема нещо втора ръка и останалите пари да ги вложа за повече летене
Минах курс за начинаещи и съм решил да натрупан 100часа до следващото ниво септември октомври
Ще видя
Благодаря

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 

Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа

Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене: