Leonardo | ФОТО
Дата и час: Нед Апр 28, 2024 1:13 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Злополука!
МнениеПубликувано на: Вто Дек 19, 2006 12:59 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 15, 2006 10:49 pm
Мнения: 7
Местоположение: Перник
Здравей, Боби!
Не се притеснявай за случилото се, ами наблегни на млечните продукти и не прави грешки, да се наливаш с калций и подобни разтворими гадости. Аз паднах с делта в началото на сезона и си счепих крак, което ме извади от строя за една година. "Благодарение" на операторите в "Пирогов", сега съм в 9-тия месец :D и още раздвижвам. Но моето е друго. Ти ще се оправиш бързо, но възстановаванито ще е правопропорционално на обездвижването. Не бързай!
Хубавото време за летене ще дойде с твоето възстановяване :wink:

_________________
Летете безопасно!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 20, 2006 11:03 am 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 2:21 pm
Мнения: 19
Местоположение: София
Май си прав, зимният сезон така или иначе отива зян :? :? а на мен търпението не ми е от силните страни... Твоята ситуация обаче верно е по-сериозна, така че ще се опитам да се сещам по-често да не бързам :D
10х!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Яну 12, 2007 12:55 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 25, 2006 2:21 pm
Мнения: 19
Местоположение: София
Ура, махнах гипса!! :D :D


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Пет Яну 12, 2007 12:59 pm 
EEEE супер суперрр
И дано повече да не го слагаш


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: gypsove i zarastvane na kostta
МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2007 4:53 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 4:30 am
Мнения: 610
Momcheta i momicheta, nedeite da se zablujdavate otnosno ranno svaliane na gypsa i t.n. Az sam si patil s povtorno schupvane ( po-tochno razlepvane na schupenoto mesto) poradi natovarvane i to v polet, ito pri 14-15 m/sec na Pastrina 1987 godina. Prednite mi zabi sigurno sa oshte niakade tam mejdu kamanite.
Doktorite mi biaha kazali che do 3 meseca shte sam OK s kostta. I naistina vsichko izglejdashe oK, rakata mi se dvijeshe, vdigah leki tejesti bez problem. I taka pochnah s leteneto pak sled 5 meseca, dokato se stigna do tozi zlopoluchen polet na Pastrina. Pri izlitaneto tochno v momenta na preminavane v legnalo polojenie ( govorim za delta) edin poriv na viatara otdiasno povdigna riazko kriloto tochno kogato darjah ramkata samo s disna raka ( chupenata ) i iavno niakaksi sam se osukal, no kogato legnah i hvanah ramkata s liava raka, usetih che disnata mi raka visi nadolu kato parcal ( beshe schupena nad lakatia, humerus dextra). Triabvashe da vzimam mnogo barzo reshenie kakvo da pravia, zashtoto sklona vdigashe yako ( 14 m/s) i ako se zabaveh, shtiah da otletia nagore kato tapa i ne se znae kak shtiah da svarsha...mojeshe da zagubia saznahie i t.n. Parashut ne stavashe da otvoria , zashtoto moia e za hvarliane s diasna raka, a tochno tia beshe schupena. Any way...zavih nazad i napravih leka osmorka nad platoto s ideiata da kacna na starta..no s edna raka mi beshe mnogo trudno da upravliavam i dolu gore kacnah sas stranichno, leko graben viatar...estestveno ne mojah da izbutam ramka i se zaorah yako v kamanite, no oceliah de..dva predni zaba zagubih ( ottogava samo s full helmet letia ) ...
Posle doktorite mi obiasniha che naistina rakata zarastva za tolkova dni, na kolkoto e godini chovek, no okonchatelnata yakost na kostta se dostiga edva sled edna godina vreme. Taka che iskreno vi savetvam, ne se nabutvaite izlishno mejdu shamarite zaradi netarpenieto da letite...
Drugia izvod koito si napravih e, nikoga da ne letia na viatar nad 8 m/s...ne che deltata ne moje, no turbulenciata se zasilva proporcionalno na kvadrata na skorostta na viatara, taka che naistina e riskovano...a i ne vijdam nikakvo udovolstvie da se boria sas silen viatar. Kacaneto sashto stava riskovano. Parvoto chupene na rakata beshe na kacane pri slanchev den s 10 m/s viatar i silni termochni porivi. Hvarli me na 3-4 metra nagore i posle me ostavi bez skorost i taka...
Biahme mladi i naporisti i letiahme pochti vseki den, kakto sega vie...No sled vreme chovek se nauchava i zapochva da se pazi i da si podbira usloviata. Uspeshni i bezopasni poleti vi jelaia !


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: .
МнениеПубликувано на: Вто Фев 13, 2007 11:58 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 3:20 pm
Мнения: 352
Местоположение: Пловдив
Много поучително.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 36 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов