Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 9:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Oggy
МнениеПубликувано на: Пон Окт 01, 2007 9:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Oggy

tova paraplaneristki forum a ne deltajiiski ... vprake4i 4e delta e svobodno letia6 element tova e praplaneristko ne deltadjisko ni6to li4no samo si pomisli ,,,,.........

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Брях, ти ма умря направо
МнениеПубликувано на: Сря Окт 03, 2007 12:08 pm 
Hello Хвърчилка, Ти си много забавен - ами разшири си кръгозора бе пич, измъкни се от този резервоар! Ще хванеш клаустрофобия. Сега сериозно - аз летя и на пара, която опитах за първи път 1987 г. Летя повече на делта, щото имам по-малко свободно време за пилеене, а искам да имам скоростен диапазон и да нямам колапси. Летя и на rigid - имах 2 бр. Атос, единия вдигнах от Сопот и направих 120 км out-return за към 3 часа. Наистина си заслужава да се лети с качество над 20, но струва и изисква повече грижи при транспорта. Летя и на УЛ, скоро ще мина и курс на gyrokopter. А тук влизам, защото имам няколко приятели и много познати. А и почти всяка година водя пилоти и летим в БГ - Монтана-Враца и много малко Сопот. А и се опитвам да не мятам глупости, а само филмчета и линкове от които да има полза. Че съм бил треньор на 2 национални отбора и активен инструктор. Да добавя ли - и тест пилот на американска фирма? Щото турбуленцията е една за всички, прашните вихрушки също, ама не всички летият със застраховка и licence(бревет) както аз го првя. Ти имаш ли?


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Сря Окт 03, 2007 4:06 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
ihihih da 6te izliqza ot rezorvoara:)) kogato orlin4o kaje ihaihaih da serifikat da imam para pro 5 no nikoga ne sam si i pomislql da instruktorstvam vapreki 4e xora v BG koito far4at sto pati po zlet ot men se praviqt na instruktori az si letiq samo za kef ima edna prikazka NAU4I PARVO SEBE SI PAK POSLE OSTANALITE :)))

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 03, 2007 6:19 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 26, 2007 4:29 pm
Мнения: 207
Местоположение: Варна
Ей тва с инструкторите е голям проблем...Аз като си търсих попаднах на някакви доста мили хора...и добре,че се усъмних..

Аз иначе правя курсове за камикадзе.... :oops:

_________________
MacPara Eden 3
Червено и Сиво


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: sa
МнениеПубликувано на: Чет Окт 04, 2007 8:55 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
e eee...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов