Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Май 17, 2024 12:12 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 25, 2008 8:58 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 20, 2006 6:09 pm
Мнения: 226
Местоположение: София
Дядо Атанасе,
също един от известните като Краля на Капраля :) или мерудията на всяка тема :) ... ако не беше човек на възраст отдавна да са ми цензурирали и изтрили няколко постинга по твой адрес... учили са ме да уважавам възрастните хора, но да знаеш, че в повечето случаи възрастните не са по-мъдри, а по-изкуфяли. Какви били збруите и как се снимало във въздуха ?!?!? ти сигурно си най бързият в ръцете щом успяваш при максимална продължителност от 10 минути на полет (при добра височина на старта), да извадиш фото и да снимаш :) Извинявам се за offtopic-а ...
Респект към АваСпорт за това, което постигат и определено трябва да се радваме, че има хора като тях и Данчо от Варна!!! Летя с техен запасен както повече от вас и скоро едва ли бих си взел друг... казвал съм на приятели, че по хубава от техните раници едва ли могат да си намерят и моята UP е по куца от техните... но беше много изнервящо отричането на проблема... поне със старите техни збруи (за сега излизащите от производство може и да са решили проблема... незнам). Всъщност темата май за това се отвори от Дани ... Ако са го оправили, за което никой нищо не казва евала... На мен лично ми се е случвало да кацам в супер ден заради разхлабени на макс колани, за настройките (не бедрени или гръден, които се преживяват), защото почвах да гледам повече назад и да ми тежи каската :) отколкото напред :) Явно единственото решение, което се предлага за тези случаи е зашиване, което е тъжно.

П.С. Respect Аваспорт и Цецо ... и ако съм бил малко остър ... просто проблема с моя Рейсър и отричането на проблема, с рекламна пауза (брой продажби и консултанти), ми дойде доста... без лоши чувства!

Здраве :)

_________________
Еволюирай деградирайки !!!
I v rotor i v CB vse mi e dobre... CB TEAM
Emo :)
UP - Trango 3 (оранжево - сиво)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: b
МнениеПубликувано на: Вто Мар 25, 2008 9:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Emo ..,., Dqdo ti Nako ima pove4e poleti tuk ot kolkoto poleti po pravata ne go bazikai tolko moje tolko leti toes kolkoto moje tolko pi6e ihaihahahihahaihihaaihia

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 25, 2008 9:39 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Тази интересна дискусия ме подсети за един стар виц...
На един светофар спират една до друга две коли. Бентли и Жигули...
"Как е, как е, колата колега ? Доволен ли си от нея? " Попитал водача на Жигулата...
"Ами доволен съм. Нямам никакви проблеми. Защо?" Отвърнал собственика на Бентлито.
"Абе гледам, че нещо не ги карат много..." Рекъл оня с Жигулата... :roll: :wink:

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: zdraveite piloti
МнениеПубликувано на: Вто Мар 25, 2008 10:36 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 01, 2006 10:13 pm
Мнения: 2
4uh za vzriva,koito e predizvikalo moeto premegdie v tozy forum...slu4ayat e opisan dosta to4no ot Daniel.6te vi opi6a kakvo predprieh sled slu4iloto se.ne sam mnogo po pisaneto zatova 6te bada kratuk;obadih se na Angel i na momenta byah priet ot tyah vav fabrikata v Montana.sled dalgo raziskvane na slu4iloto se razbrah 4e vina za tova imam i az,prosto ne sam si zategnal kolanite dostata4no predi izlitaneto.okaza se 4e lasticite koito stoyat na kolanite tryabva da sa maksimalno blizo do kataramite!!!az oba4e ne go znaeh...predpolagam i dosta ot vas sa6to.Angel vednaga nameri re6enie na tova nedorazumenie ot moya strana i ne6tata byaha opraveni bezupre4no.predlogih mu s vsyaka zbruya da slaga po edno kratko upqtvane za takiva kato men :D za da nyama pove4e takiva gre6ki kato moyata.NE ZNAM V SVETA DRUG PROIZVODITEL,KOITO TAKA BARZO DA REAGIRA NA PROBLEMA.AVA sa edni ot nai golemite sred nas i tryabva da sme im blagodarni za tova koeto pravyat za nas!!!USPE6NI POLETI OT MEN !TCARO :D


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Мар 25, 2008 11:26 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1982
Име: Даниел Димов
Пасторе, кажи според теб дали коланите на сбруите АВА Спорт се саморазхлабват в полет? :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 12:33 am 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:34 pm
Мнения: 342
Даниеле аз летя с първия самурай.
Още при него се въведоха неопренови калъфчета за токите ,които ги държат в напрегнато състояние.
Колани легнал/седнал , раменни никога в полет не са ми се разхлабвали. Колан за височината на окачването е с тример и
също няма проблем. На бедрените и гръдния умишлено съм махнал неопрените за по лесно отпускане след излитане / те реално в полет за мен е по добре да са хлабави/.
Църо подробно описа неговите промени.
За повече инфо звънкай по телефоните бе човек.....безплатни са.......... аз толкова като студент не съм писал :D :D :D

Айде лека нощ

_________________
www.verticaldimension.com
Gradient Bright 5
skype: pastora2303
GSM: 0888 024143
e-mail: ozyline@gmail.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: уф, айде пак
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 12:43 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
Пасторе, аз тука не пиша като журналист, затова не ме учи на журналистика. Въобще трогателен е поривът на всички хорица да разбират неща извън възможностите им. Ангел е труден за комуникация, това го казвам и като човек, който е взимал интервю от него. За мене е все тая дали хората летят с Москвич или Ламборджини - това е въпрос и на възможности. Но когато москвича почне да се тунингова така, че да за заприлича на ламбоджини, имаме сбъркване на понятията. Такъв е случая.
Това че Woody Valley били много малки, а пък Аваспорт са големи го знаете само ти и ангел, но то не е истина. Простият факт е, че тук хората купуват Аваспорт заради ниската им цена, а не заради доброто им качество.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: уф, айде пак
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 1:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Сеп 09, 2005 12:34 pm
Мнения: 342
[quote="petar g"]ПаÑ

_________________
www.verticaldimension.com
Gradient Bright 5
skype: pastora2303
GSM: 0888 024143
e-mail: ozyline@gmail.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: уф, айде пак
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 1:36 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
petar g написа:
Пасторе, аз тука не пиша като журналист, затова не ме учи на журналистика. Въобще трогателен е поривът на всички хорица да разбират неща извън възможностите им. Ангел е труден за комуникация, това го казвам и като човек, който е взимал интервю от него. За мене е все тая дали хората летят с Москвич или Ламборджини - това е въпрос и на възможности. Но когато москвича почне да се тунингова така, че да за заприлича на ламбоджини, имаме сбъркване на понятията. Такъв е случая.
Това че Woody Valley били много малки, а пък Аваспорт са големи го знаете само ти и ангел, но то не е истина. Простият факт е, че тук хората купуват Аваспорт заради ниската им цена, а не заради доброто им качество.


Ех Пешо, Пешо. :lol:

Първо - Ламборгини се казва фирмата, не Ламборджини. За Москвича обаче си се справил - явно тая категория коли са ти по-близки до душата :wink:

Е сега сериозно: Сори брат, ама да сравняваш Woody Valley с Ламборгини, а AVA Sport с Москвич ... Дай малко по-сериозно.

Всички знаем, че опитваш да продаваш WV в България и никой няма нищо против това. Ама май пресоляваш супата, брат. Отговориха си компетентни и доказали качествата си хора, отговориха, при това доста добре аргументирано, и от АВА Спорт, самият засегнат - Църо влезе във форума и отговори (а това си е прецедент в историята на парапланеризма у нас) :wink: Какво повече искаш? Не усещаш ли, че вече сам си пречиш?

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: наско,
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 2:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
трай бе.
това е разговор между мене и пастора, с тебе никой не иска да говори.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ех пасторе
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 2:20 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
пасторе...
казваш виждали са ги и Samurai и X-rated? ами точно затова всички, повтарям всички с които съм говорил, са ми казвали, че WV е с класи над Ава, но цената ги спира.
Наистина, говориш на едро за цени в Европа, и цитираш цифри, за които няма данни откъде си ги взел. Ти сам отговори на въпроса защо има повече самураи отколкото X-rated - по-ефтинки са, а както сам знаеш, маневри требват на тоя свит пазар.
Айде сега не влизай в уморазмишления за грозни призми, щото ще се напрегнеш мисловно чрезвичайно. Без да се сърдиш. Че почна да звучиш като Феим Чаушев, който имал още три имена и (разбира се) журналистите са виновни за това. Скотщината трябва да се държи в рамки.
Аз изразих мнението си достатъчно ясно, казах факти които знам и се получи, че аз съм виновен за лошия имидж на АВА спорт. Ами не, съжалявам, но сами са си виновни и в момента в който пазара тук стане нормален като ръст и обем, ще го разберат и те. Просто е.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: наско,
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 2:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
petar g написа:
трай бе.
това е разговор между мене и пастора, с тебе никой не иска да говори.


ОК. Веднага се оттеглям. Когато в една дискусия човек се натъкне на толкова железни аргументи, какво му остава? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 3:43 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Апр 29, 2006 7:07 pm
Мнения: 226
Местоположение: Шумен
Чубака, с изброените бройки мнения, компетенции, нападки и спам за мен темата се развива доста добре. Виждат се сякви гледни точки, опит се споделя, пазара на сбруи се дискутира, производители се оправдават.

Лично мнение: из целия форум не съм случвал на по-стойностна и добре развита тема. :)

_________________
Axis Mercury
AVA Sport - Sprinter


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Сря Мар 26, 2008 3:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 12, 2005 12:04 pm
Мнения: 478
Местоположение: Sofia
Име: Петър Гаврилов
всъщност, искам да кажа като край (от мене) на целия този разговор-дискусия-дърляне, че нямам лоши чувства към никой, независимо дали съм използвал по остри реплики към някой от хората тук - какво да се прави, след като в слънчев ден седим в сплескани офиси, настроението не винаги е на висота :D
Важното е да има повече прелети - със или без сбруи. Сезона започва и пожелавам на всички това.

_________________
**********************
low riders team - we are low, but slow :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 80 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов