Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 4:20 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Апр 23, 2008 5:53 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Дек 07, 2005 10:24 am
Мнения: 10
Местоположение: Sofia
Драго нямаше никакъв шанс да се върне до над старта. Въртяхме крило до крило на около 1км североизточно зад старта, той остави термиката на 750м и тръгна да се връща към старта. Аз останах да се бълбукам в последните 50м под инверсията. Вятърът горе беше 26км/ч, Ю-ЮЗ. Гледах го докато кацна и крилото му наистина се държеше идеално до земята. Дори се учудих, защото очаквах да видя някой малък колапс. От моята височина дори не разбрах, че е пострадал. Не знам какво е можел да направи в последните метри преди кацането, за да избегне инцидента, но най-сигурния начин беше да не се пъха изобщо в ротора. Пожелавам му много бързо въстановяване.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 03, 2008 1:16 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
Какво стана с Драго? Звънях му след моята операция. Тия дни се сетих за него, но вече два дена не мога да се свържа.

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 09, 2009 10:15 am 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 11:52 pm
Мнения: 368
Местоположение: Пловдив
Име: Димитър Димитранов
Момчета какво става с Драго? Нека който го познава да каже как е, или да се свърже с него нека се включи във форума. Нее забравен,и не трябва той е един от нас. Чатете ми подписа

_________________
"Най големия грях, е да пазиш щастието само за себе си" Димитър Димитранов Пловдив Skype: Dikitar73 Тел.0884427483


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 09, 2009 12:10 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 07, 2008 6:19 pm
Мнения: 62
Местоположение: Варна, Сливен
Име: Михаил Златев
В събота беше на Топола.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Фев 09, 2009 12:14 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 11:52 pm
Мнения: 368
Местоположение: Пловдив
Име: Димитър Димитранов
Е щом е по стартовете това ме радва. Дано се възтанови напълно и да си изживее живота щастлив.Бях чул че неможе да ходи и това ме натъжи много нека драсни един пост за състоянието си

_________________
"Най големия грях, е да пазиш щастието само за себе си" Димитър Димитранов Пловдив Skype: Dikitar73 Тел.0884427483


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 12, 2009 6:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Фев 22, 2008 12:01 pm
Мнения: 58
Местоположение: Shumen
Име: Дидо
БЪРЗО ВАСТАНОВЯВАНЕ НА МЕЛЕН И ДРАГО! Колкото до приземяването, от собствен опит и от това дето ни учиха 4-5месеца, преди да ни допуснат до скокове по татова време мога да кажа само това, което съм запомнил, но пък както каза доктора и бони са ми спасявали краката. Та ето и него: малко преди приземяване на два-три пъти удряш крак в крак, това давало информация в мозъка, ако го имаме ,че предстои препятствие, в случая удър в земята. лично мен са ме учили така и са ми здрави краката. след като си ударим краката и сме информирали мозъка за простотията дето ни предстои събираме краката един до друг, излизаме от сбруята и ги изпъваме напред под ъгъл около 45гр. щото нямаме в себеси транспортир. когато се наместим вече за приземяване правим това и държим крилото си срещу вятъра, независимо да ли то иска да е там. когато поради аварийното/скоростно / кацане се доближим до земята , не се крием в сбруята, а посрещеме земята сас събрани и изпънати в коленете крака - повярвайте тялото само ще ви отъркаля и няма да имате проблеми. проблемите идват от скрити в тревата дънери. не те се по добре от прешлен поне така си мисля.

ПОВЯРВАЙТЕ ПРИ МЕН Е ТАКА, НО НИКОГО НЕ КАРАМ ДА МИ ПОДРЪЖАВА. ТОВА НИ УЧИХА, ТОВА КАЗВАМ ПРИ МЕН ИМА РЕЗУЛТАТ, НО ДОКАТО ГО ПОСТИГНА МИ СЕ БЯХА НАБИЛИ КРАКАТА В ГЪЗА ДОКОТО СВИКНА.
От мен толкова - СТИСКАМ ПАЛЦИ НА КОНТУЗЕНИТЕ И БЪРЗО ВЪЗСТАНОВЯВАНЕ.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов