Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 3:08 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Мар 09, 2005 3:11 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 8:17 pm
Мнения: 82
film4eto se otvarq s quicktime player.stava i s drugi player-a stiga da imate codec-a :wink:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2005 12:12 am 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 14, 2004 12:49 pm
Мнения: 19
Местоположение: Бургас
Zdraweite fyrka4i....... i az gleadh towa film4e i dve ne6ta mi naprawiha osobenno vpe4atlenie :
1. Predi da se srine planera na pilota dqsnata ryka strano otiwa napred i nadolu, koeto me nawejda na misylta, 4e pilota sam si sriwa kriloto....moje bi s u4ebna cel. Ako se vslu6ate vyv zvuka na varioto - moje da se kaje , 4e termikata ne e nqkoq zwerska. To az na Sopot znam edno mestence ... tam s Tension-a vlqzoh w mnogo rqzka termika kato kriloto se srina /6toto sym mu lek/, no w momenta kogato se strelna napred prosto leko simetri4no si dobrah uprawleniqta za da spra gmurkaneto. Sled towa prodyljih poleta si s leko ubrani uprawleniq.
Ta na zapisa se wijda 4e simetri4no se sriwa, no posledwaloto gmurkane- pilota prosto ne spira kriloto i ot tam nu zapo4wat qdowete.

2.Sled kato mu se wyrza /lqwo/ kriloto v pyrwiq moment ostanah s wpe4atlenieto, 4e pilota e ubral seriozno lqwoto uprawlenie i kriloto prosto si vleze v dylboka spirala. Tazi gre6ka moje bi go zakopa

"Nedostaty4en letatelen opit na pilota."

Towa e moeto mnenie dve fatalni i vyzlowi gre6ki na pilota go swaliha na zemqta t.e. na dyrvetata Do zemata stigna po tozi na4in ot ......


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: suglasen sam
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2005 11:57 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 06, 2004 10:50 pm
Мнения: 42
Местоположение: sofia mladost 4
suglasen sam s menieto na skyfen bih dobavil oshte niakoi greshki pri vlizaneto v termikata
pilota obra prekaleno diasnoto upravlenie i go zadarza koeto dovede do srivaneto mozeshe vednaga da go otpusne i kogato vlezna v strumna spirala imashe oplitane v liavata chast koeto go durzeshe v spiralata i mesto da se opita da go opravi toi durpashe diasnoto opravlenie
tovae moito mneine ako ste saglasni s men kazete


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2005 2:23 pm 
no ne zabravqite se pak DHV - Mafia


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: fsi
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2005 4:01 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 06, 2004 10:50 pm
Мнения: 42
Местоположение: sofia mladost 4
fsi da te pitam tova krilo deto e na avatara ti kva marka e modela e dokolkoto predpolagam A.C.T deto leti Raul Rodriges s nego


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Чет Мар 10, 2005 7:34 pm 
check your PM box


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Мар 11, 2005 8:22 pm 
Моето мнение е,че пилота влиза в термиката със обрани управления(особено дясното) ,достатъчно обрани,за да срине крилото и да се получи завързване в десния му край. Друго,което ми направи впечатление е ,че управлението на лявата му ръка е на китката-аналогично е вазможно и на дясната да е било така- от което следва,че е възможно някои от грещките да са станали именно заради това. Следващото ,което забелязах е споменато от много от вас- грубо, непреценено контролиране на крилото ( демек яко дърпа връвчиците този господин :) )

Поздрави на всички


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Апр 02, 2005 9:59 pm 
A nqkoi obarna li wnimanie kak Joe hwarlq zapasniq para6ut? Napravi mi vpe4atlenie ,4e toi prosto izwadi zapasniq s konteinera i ne pusna ra4kata.Ne sam 4uwal za takaw metod za otwarqne .Danebi tova da e sistema ot zapasen + konteiner ,koito trqbva da se otwarq to4no po tozi na4in?


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2005 2:00 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 01, 2004 9:49 pm
Мнения: 1718
Местоположение: Бургас
Име: Красимир Цонев
Като гледам май или от големия стрес или от незнание не хвърля запасния с контейнера. Добре че е имал висока скорост. От центробежната сила парашутът му направо е излетял и се е отворил моментално.

_________________
MacPara Elan
Have nice flights!
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Апр 03, 2005 2:26 pm 
Да , най- вероятно от струята парашута направо е излязъл.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 25 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов