Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 4:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 12:59 pm 
Моля, придържайте съм към темата. Данчо даде достатъчно ясно обяснение, че тук става въпрос за нов прототип и не може да се прилагат стандартният подход в такива ситуации. Ясен можеше да даде достатъчно информация, още в началото, когато беше пусната темата. Считам за негово право да се въздържи от коментар на ситуацията. Да не забравяме, че Ясен е сред първите шест в света. Ясно е, че без нов прототип, няма да бъде достатъчно конкурентен......
Целият практически опит ще бъде много полезен.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 1:49 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 1:21 pm
Мнения: 140
Местоположение: Varna
Господин Марко,
вие както си личи явно имате модераторски амбиции.А явно сте експерт и по прототипите.Бих искал да ви попитам знаете ли смисъла на израза "на всяка манджа - мерудия".
Иначе аз съм впечатлен от усилията ви, да ни държите постоянно осведомени за събитията около парапланеризма. Според мен определено успявате.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 1:57 pm 
kaloian написа:
Господин Марко,
вие както си личи явно имате модераторски амбиции.А явно сте експерт и по прототипите.Бих искал да ви попитам знаете ли смисъла на израза "на всяка манджа - мерудия".

Да, разполагам с информация и можех да се изразя мнение още в началото на темата. Можех и други действия да предприема...
Не го направих и считам, че стана интересна дискусия.
Намесих се, защото започнахте да си отправяте лични нападки и да политизирате темата.


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 4:27 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 8:29 pm
Мнения: 111
Местоположение: Пловдив
Marko написа:
Да, разполагам с информация и можех да се изразя мнение още в началото на темата. Можех и други действия да предприема...
Не го направих и считам, че стана интересна дискусия.
Намесих се, защото започнахте да си отправяте лични нападки и да политизирате темата.


Направо ми се изправи оредялата коса като прочетох този сбит и свръхинформативен коментар, появил се само 8 (осем) минути след писанието на Калоян! Биг, Вип, Дебил Брадър ряпа да ядат...
Почти 40 год. съм живял при социализъма/комунизъма на Тато и като видях заканата за "другите действия" отново ми се обади гастрита от тогава. Не искам никой да ми обяснява откъде и как се появи този Биг Марко в този форум, защото вероятно реакцията ще е от типа " Ще ти кажем, но после трябва да те ..." Повече няма да пиша нищо тук и ще следя пасивно дискусиите във форума от компютъра на едно познато ченге, нека то да се оправя после като го привикат на спявка...

_________________
ЛюбоМ


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 4:37 pm 
ЛюбоМ написа:
Marko написа:
Да, разполагам с информация и можех да се изразя мнение още в началото на темата. Можех и други действия да предприема...
Не го направих и считам, че стана интересна дискусия.
Намесих се, защото започнахте да си отправяте лични нападки и да политизирате темата.

Направо ми се изправи оредялата коса като прочетох този сбит и свръхинформативен коментар, появил се само 8 (осем) минути след писанието на Калоян! Биг, Вип, Дебил Брадър ряпа да ядат...
Почти 40 год. съм живял при социализъма/комунизъма на Тато и като видях заканата за "другите действия" отново ми се обади гастрита от тогава. Не искам никой да ми обяснява откъде и как се появи този Биг Марко в този форум, защото вероятно реакцията ще е от типа " Ще ти кажем, но после трябва да те ..." Повече няма да пиша нищо тук и ще следя пасивно дискусиите във форума от компютъра на едно познато ченге, нека то да се оправя после като го привикат на спявка...

Другите ми действия щяха да бъдат, да помоля модератора да заключи темата.
Господине,
смятате ли, че е редно да се създава напрежение сред националният отбор преди най-отговорното състезание през годината?
Погледнете, какво става в националните отбори на Гърция, Италия и дори Испания!


Последна промяна Marko на Сря Май 26, 2010 4:44 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Май 26, 2010 4:41 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
http://forum.skynomad.net/viewtopic.php?p=28495#28495

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Чет Май 27, 2010 10:14 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Dobre de samo se jankate ne far4ite merite si pi6kite i ?? kakva e faidata ?ne razbrax kakvo e stnalo s Qsen ne ste kazali ??? ta do tuk Qsen Zapasen i >?>>?>?

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Май 27, 2010 11:56 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 19, 2008 12:45 pm
Мнения: 47
На мен ми писна да слушам все едни и същи разправии във всяка тема.
Иначе - доколкото видях, Ясен тренираше сривове с новото крило, то се върза и човека хвърли запасен тва е. Няма зор.
Както каза един човек на стадиона - тука един скочи с парашут ама не като твоя :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Юни 01, 2010 6:21 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 30, 2004 11:48 pm
Мнения: 301
Местоположение: haskovo
... и ... каква беше темата ...

_________________
недей да летиш по-бързо от твоя ангел пазител (бяло-син Aspen)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 39 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов