Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 3:13 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Авг 16, 2010 1:39 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
като гледам траклога и ме хваща страх!!!! ти на практика си минал през седловинката която е отзад!!!! много оптимизъм е имало в тебе тогава...

аз имах подобна случка на едно от състезанията на Добростан - при североизточен вятър реших да мина от южната страна на основното било което е южно от Марково защото ми се стори че щом е южен склон ще има поддръжка и ще изпреваря останалите летейки само направо без да въртя... поддръжка нямаше и изпаднах с едни много грозни низходящи примесени с турболенция в едни голи скалисти V-образни дерета, на чиито склонове на всичкото отгоре тук-там имаше по някое дръвче достатъчно да ми закачи крилото и да се размажа в стената!!! на слалом между скалите и дръвчетата успях да се изтека по дерето докато то се сля с основното (в което тече река Чая) и тогава пред мен се откриха следните три възможности:

- да кацна в реката (по вятъра) която е буйна и коритото и е осеяно с големи камъни
- да кацна на пътя по който има натоварен трафик (включително тирове)
- да кацна в една група широколистни дръвчета

естествено избрах третата опция - забих се с може би 60 км/ч в дръвчетата и след много псувни, чупене, рязане на клони и чистене на листа от цялата екипировка след 3 часа си бях в Асеновград абсолютно невредим. на крилото имаше няколко цепнатини които се оправиха само с лепенки без дори да трябва да се шие.

тогава стигнах до извода "Ебаси какви късметлии сме че летим в толкова зелена държава!"


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Авг 29, 2010 9:01 am 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 18, 2007 11:16 pm
Мнения: 139
Местоположение: София
Име: Кирил Венев
Пожелания за бързо възстановяване и от мен, Данчо!!!!

_________________
Current Wing - Element AIR :: Harness - AVA Sport Tangra Side :: Rescue - Aeros OK-38 :: Helmet - Independence Hi-Tec


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов