Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пон Май 16, 2011 4:07 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Апр 27, 2011 11:21 pm
Мнения: 2
Митко Мерака - успял да пребие гаджето cи, бере душа в Пирогов
http://www.blitz.bg/news/article/108358

http://hanggliding-bg.com/forum/viewtop ... p=598#p598


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -20 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пон Май 16, 2011 5:39 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 9:58 pm
Мнения: 182
Местоположение: България -София
Име: Еленко Божков
Kukurigu, Този Оги, не може ли да бъде по-въздържан в квалификациите? Какъв е този каруцарски език? Какви са тия обвинение и обиди по адрес на Йотов? От какъв зор?

_________________
Ozone - DELTA 2


Върнете се в началото
  Профил    +12 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пон Май 16, 2011 7:15 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
Не искам да коментирам тона на kukurigu :twisted:
Бях свидетел на случилото се, уверявам ви че ще получите пълна информация за инцидента.
Момичето е в Пирогов, има сътресение, лекарите дават прогноза за пълно въстановяване.

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пон Май 16, 2011 7:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 11:52 pm
Мнения: 368
Местоположение: Пловдив
Име: Димитър Димитранов
Оги езика който държиш на всеослушание е най малкото неприличен и не ти мяса на годините. Ако си решил да покажеш истинското си лице чрез него е друг въпрос. Не съм ти на годините нито на.....(часове нальот) за да те уча но това е мое право да изразя собственото си мнение. Относно Николай Йотов и качествата му 1во като Човек, 2то Пилот, 3то Организатор, 4то Член на БНАК, 5то Като Инструктор 6то като Учител (което е всъщност) защото има разлика, Не си ти човека който да съди и да петни името му като цитираш грешките на други хора били те и негови ученици или приятели. За толкова години житейски опит не си ли разбрал че всеки си носи кръста и само един може да ни съди? "Когато фактите говорят и боговете мълчат." Това го знае всеки, Нее виновен Йотов че природата е решила да смени прогнозата за деня. А да си организатор нее хич лесно (опитай сам да организираш делта състезание и.........). Относно качествата му на бизнесмен има много неща които спъват замисленото от някой. Едно от тези е и некоректноста на хората към добрите по характер умни и стойностни хора. В това число съм и аз който открито заявявам че дължа не малко пари на Николай Йитов и то само защото е Човек който не би одрязал крилата на никоя летяща твар каквито сме и ние хората които гледаме в небето и сме прекрачили границата м/у бозайниците и птиците. Нека не изливаме гнева си по този начин а да помагаме на хората заели се да правят възможно летенето на все повече хора. А истинските търгаши и джамбази ги знаем :) .

П.П. Конкретно ти Оги кой старт почисти от трънлаците?

_________________
"Най големия грях, е да пазиш щастието само за себе си" Димитър Димитранов Пловдив Skype: Dikitar73 Тел.0884427483


Върнете се в началото
  Профил    +22 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пон Май 16, 2011 9:20 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Дек 19, 2006 9:58 pm
Мнения: 182
Местоположение: България -София
Име: Еленко Божков
Много си точен Жилата! Респект от мен!!!

_________________
Ozone - DELTA 2


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Вто Май 17, 2011 9:08 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 1:44 pm
Мнения: 335
Местоположение: Велико Търново
Име: Димитър Байчев
Абе тоя що още не е баннат?


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -1 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Сря Май 18, 2011 7:24 am 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 3:40 pm
Мнения: 498
Местоположение: BG Bankya
щото Йотов проявява някаква излишна и разточителна демокрация....ама първо подиграващият се с нас Кукуригу да бъде малко наказан,временно деактивиран,пък да се отвори нова тема с анкета и гласуване....да гласуват поне 30гласа или 2/3 от гласовете ........................за да бъде баннат даден потребител....
трябва твърда ръка...забраняваш му ай-пито ....че и всички подобни ай-пита....сякаш му пука на някого ,че никой от Швеция няма да може да пише в Скайномад....

_________________
Летете ниско и бавно!
Голям кеф е,вервайте ми!
До среща във въздуха!
Венко


Върнете се в началото
  Профил    +12 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Сря Май 18, 2011 4:46 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
По последна информация момичето ще бъде изписано от болницата в петък, чух с с нея по телефона, звучи добре и в пълна кондиция, има малки болежки тук - там ,но каза че това е само за да и напомня че е жива :)

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пет Май 27, 2011 9:25 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 21, 2006 1:22 pm
Мнения: 456
Местоположение: Sofia
Skyhiker написа:
Не искам да коментирам тона на kukurigu :twisted:
Бях свидетел на случилото се, уверявам ви че ще получите пълна информация за инцидента.
Момичето е в Пирогов, има сътресение, лекарите дават прогноза за пълно въстановяване.


Skyhiker това ли е пълната информация за инцидента, която трябва да получим?

http://hanggliding-bg.com/forum/viewtop ... f=12&t=223


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -3 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пет Май 27, 2011 9:36 am 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
Angel_Sim написа:
Skyhiker написа:
Не искам да коментирам тона на kukurigu :twisted:
Бях свидетел на случилото се, уверявам ви че ще получите пълна информация за инцидента.
Момичето е в Пирогов, има сътресение, лекарите дават прогноза за пълно въстановяване.


Skyhiker това ли е пълната информация за инцидента, която трябва да получим?

http://hanggliding-bg.com/forum/viewtop ... f=12&t=223


Не Ангеле, това не е информацията която ще получите, това са предположения, тъй като нито един от писалите не е присъствал на инцидента :evil:

Иначе има и полезни рассъждения, които прочетох с интерес, може да си мислите че съм заел някаква страна по случая и заради дразгите с Оги защитавам Митко Халачев, но се лъжете :!:

Не отричам качествата, познанията и уменията на "Птеродактилите", просто не съм съгласен с подхода им, който е доста низък и не им прави чест :!: :!: :!:

Имайте още малко търпение и ще получите информация от който трябва, пък после коментирайте и замеряйте с камъни :!:

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пет Май 27, 2011 10:05 am 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 21, 2006 1:22 pm
Мнения: 456
Местоположение: Sofia
Skyhiker написа:
Angel_Sim написа:
Skyhiker написа:
Не искам да коментирам тона на kukurigu :twisted:
Бях свидетел на случилото се, уверявам ви че ще получите пълна информация за инцидента.
Момичето е в Пирогов, има сътресение, лекарите дават прогноза за пълно въстановяване.


Skyhiker това ли е пълната информация за инцидента, която трябва да получим?

http://hanggliding-bg.com/forum/viewtop ... f=12&t=223


Не Ангеле, това не е информацията която ще получите, това са предположения, тъй като нито един от писалите не е присъствал на инцидента :evil:



Брей, брей не видели значи? а ти кат си видял къде е твоя разказ на очевидец? и какво точно трябва да изчакаме? Да уточните всички очевидци версията си какво точно сте видели ли?
е ще почакам щом имате нужда от повече време.
Не знам за какви камъни говориш - аз задавам някакви елементарни въпроси, а ти вече ме обвиняваш, че хвърлям камъни. предполагам, че сега ще предложиш да бъда баннат и за за да възтържествува истината :)
и сега не разбрах със счупена ключица ли е пострадалата или със счупена каска или и двете? от твоя разказ на очевидец не ми стана много ясно. Видя ли счупена каска или не видя?


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -5 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пет Май 27, 2011 12:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
:)


Последна промяна dent на Вто Дек 13, 2011 11:16 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пет Май 27, 2011 1:37 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 21, 2006 1:22 pm
Мнения: 456
Местоположение: Sofia
dent написа:
Близките срещи с делти явно изостриха интереса на Angel_Sim към тези въздухоплавателни съоръжения. :) :)

:)


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пет Май 27, 2011 2:55 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 21, 2006 1:22 pm
Мнения: 456
Местоположение: Sofia
Полицията разследвала случая. всички свидетели били разпитани. сега не могат да пишат във форума по въпроса.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент с друга делта
МнениеПубликувано на: Пет Май 27, 2011 3:17 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
Караш ме да се повтарям и да поствам оффтопик . Видях бе Ангеле, всичко видях, ако си се загрижил толкова за момичето попитай как е тя !
Разсъжденията са ти плоски, дори и да можеше очевидците да с манипулират, не пропускаш ли факта че самата пострадала също може да каже какво се е случило ?
Със казаното по - горе от теб, мисля че нещата се изчерпват за сега, нищо няма да остане скрито и нйкои не се стреми към това. Аре стига филми а......

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов