Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Апр 18, 2024 9:07 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 23.09.2005 - Сопот
МнениеПубликувано на: Сря Сеп 28, 2005 10:48 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 30, 2005 5:18 pm
Мнения: 85
в петък 23.09 бях на Сопот да летя с новополученото си крило Еден 3 на мак пара. Облачно и тихо без никакъв вятър .Първи полет с крилото от лифт станцията . Излетях нормално и направих прав полет напред с леки команди и премествания на тежеста за да го усетя.Крилото летеше тихо и много добре реагираше на всички команди. Над полянката за кацане имах достатъчно височина и реших да направя срив . Летях на трим скорост ,обрах плавно управленията и ....лайното се блъна във вентилатора :lol: крилото не тръгна симетрично и при последващото залюляване вместо да го изчакам да се стабилизира аз отпуснах спирачките :oops: резултат рязко изпълване на купола и влизане в негатив с усукани два пъти колани . Поради усукването не можех да използвам управленията добре и се опитах да успокоя клатенето с тяло и да се отсуча разделяйки коланите с ръце . междувременно крилото изпълни здрав уйнговър и влезе в задълбаваща спирала .Аз някак си се бях насукал на обратно пак два пъти.Красота .успях да се отсуча и да стабилизирам полета до долу . Сега пак си припомням теорията :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов