Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 2:31 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: :)
МнениеПубликувано на: Пет Ное 18, 2005 2:22 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
Xvar4iloto написа:
4udite sas koi da se zaiajdate na vsi4ki zaidlivci im pojelavam CB-ta da gi smukat az sam zlopameten mnogo 6te vi reja varvite tai da znaete zapaskite 6te vi precakam pak vie se smeite i se podigravaite ina4e pozdravi na vsi4ki xvar4a6ti >....



:idea: :shock: :idea: :?:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)))
МнениеПубликувано на: Нед Ное 20, 2005 12:43 pm 
pesheva q si gledai rabota i ne se zanimavai bil sam napisal tova bil sam napisal onova ii kakvo ot tova vsa6tnost ne mi dreme aide so zdrave


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 21, 2005 12:04 am 
Offline

Регистриран на: Вто Юни 08, 2004 1:44 pm
Мнения: 335
Местоположение: Велико Търново
Име: Димитър Байчев
Xvar4iloto, ако искаш да кажеш нещо - давай направо. Досега в тази тема не съм разбрал нито един твой пост. Ако за височина 2 -4 метра успееш да вкараш колапс, да го оправиш и да вкараш негативна тебе или не те лови гравитацията или нещо се бъркаш. Тонът ти никак не ми допада. Разбирам, че си бил превъзбуден от някаква необичайна ситуация, но ако не си наясно какво точно е станало по - добре недедей да пишеш. И на мен "не ми дреме" какво си написал, но както казва един много добър, поне за мен, парапланерист от моят край - "какъвто си на земята такъв си и във въздуха". Айде и пробвай да вкараш и малко мисъл... Със здраве.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :))
МнениеПубликувано на: Пон Ное 21, 2005 10:40 am 
mitaka
oo bate ti mai ne6to se iznervi mai ne6too aaa ..ne me poznava6 za dava6 tekiva otcenki kakto za zemiata teka i za vazduxa a 6to se otnasia do tona mi hmmm mai vie po4nahte parvi sas drazgi i zaiajdanici bez dori za mig edin dori da zamislite a napravo po4naxte... dobre nqma da pi6a ni6to pove4e ok razbrax mitaka
6te se pointeresuvam koi si to4no i 6te se postaraia da se sre6nem li4no za da ti obesnia to4no kakvo stana ..... moite ovajenia izvinqvaite vsi4kiiiiiiiiiiii............. iiiiiiii so zdrave :roll:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Ное 21, 2005 10:59 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Дек 20, 2004 8:17 pm
Мнения: 82
hvar4ilo li si kvo si ama mai kato te gledam s neshto pove4e ot hvar4ilo ne si si igral taka 4e shto ne ..... i ne spresh da zanimavash horata s gluposti.po dobre se nau4i da letish.pove4e leti i po malko govori.taka ne dokazvash nishto na nikoi.uspehi


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Ное 27, 2005 1:33 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Ное 27, 2005 1:23 pm
Мнения: 1
:lol: tapo tapo 6to se ebavate s mom4eto be sme6nici tekiva

_________________
SAT


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 21 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов