Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Инцидент в Рила?
МнениеПубликувано на: Сря Авг 31, 2016 11:37 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
Милене, искаш ли да ни разкажеш какво се случи и защо ?


Върнете се в началото
  Профил    +16 / -0 
 
 Заглавие: Re: Инцидент в Рила?
МнениеПубликувано на: Сря Май 31, 2017 9:27 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 20, 2012 12:04 pm
Мнения: 608
Име: Милен Димитров
Ясен Христов написа:
gotov_da_leti написа:
:( А коя е жената? Пише, че е парапланеристка.

пасажертва трябва да е. Още в началото ме учуди как смело си кара през роторите над лифта. Като кацнах при Гущера той ми предложи да ме закара и да летим на Ръждавица. Отказах му защото знам че по тоя вятър като вчера там освен че не става е и много опасно. Аман от идиоти. Утре като се разчуе хептен вече никой няма да смее вози на тандем.


Не беше роторливата страна, а над лифта, над същото място, където падна преди години и "идиота" беше принуден от 3500 да каца да види как си!!!

PS Дано Сунай да е ОК

_________________
https://www.facebook.com/Paragliding4Fun?ref=hl


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -1 
 
 Заглавие: Re: Инцидент в Рила?
МнениеПубликувано на: Сря Май 31, 2017 12:01 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 27, 2004 5:48 pm
Мнения: 399
Местоположение: Самоков
Милен написа:

Не беше роторливата страна, а над лифта, над същото място, където падна преди години и "идиота" беше принуден от 3500 да каца да види как си!!!

При североизточен вятър там се пада в ротора от байрчето на долния старт и при това беше ниско само на 20-30-ина метра над въжето (имам снимки). Там не съм падал само ме е мачкало именно защото е ротрливо. Падал съм малко по -нагоре на свероизточния склон. Ама не беше точно падане а елегантно си кацнах в клековете защото исках да кацна на пистата но не я уцелих. Сетих се за тоя случай през 2008 г. беше. Като наближи ти казах да не кацаш защото няма проблем и ти си продължи. За 15 мин. си изкарах крилото от клековете и излетях. Въпреки това ти благодаря отново за оказаното съдействие. Господ здраве да ти дава недей да се трепеш повече в моя район защото търпя загуби.

_________________
Nivuk Artik 6 ---- Gin Carrera +


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -3 
 
 Заглавие: Re: Инцидент в Рила?
МнениеПубликувано на: Сря Май 31, 2017 5:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 20, 2012 12:04 pm
Мнения: 608
Име: Милен Димитров
Естествено, че видях къде се удавихте. Бях на 3400 над Мечит и снимах постоянно. Но имам принципи, не кацам на места, където е имало инциденти.... да ти припомня ли кой имаше първия сериозен инцидент до Говедарци, на кацалката, мисля, че беше една от първите Въздушни Битки!!!

_________________
https://www.facebook.com/Paragliding4Fun?ref=hl


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -5 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов