Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 9:26 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: 20 юли 2017 на кацалката на Витоша
МнениеПубликувано на: Пет Юли 21, 2017 8:52 am 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
Здравейте,
Вчера на хубаво окосената кацалка на Витоша е станал инцидент с Александър - лети от доста отдавна, но последно време е поръждясал пилот(гледа си детето човека).
Това е довело до грешна преценка при захода за кацане и резултата е повреден гръб.
Като цяло е добре, но се налага операция във ВМА, която струва немалко пари. Тя ще бъде неделя или понеделник.
Нека който може и иска нека да помогне

Благодаря ви от негово име


Последна промяна GeorgiDobrich на Вто Сеп 19, 2017 9:23 am, променена общо 3 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: 20 юли 2017 на кацалката на Витоша
МнениеПубликувано на: Пон Юли 24, 2017 4:19 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
Oтремонтиран :)
Mинало добре - докторите били доволни
Друсат си го разни химии още
Иска да си се наспи


Последна промяна GeorgiDobrich на Вто Сеп 19, 2017 9:19 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +6 / -0 
 
 Заглавие: Re: 20 юли 2017 на кацалката на Витоша
МнениеПубликувано на: Сря Юли 26, 2017 12:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
Пак по негова молба, поствам това, което е у фейсбук (кофти му е нет-а в болницата)

Здравейте банда!
Малко кратичко ще пиша, защото съм почерпен с медикаменти и полузаспал, но сега се почувствах по-добре.

Първо благодаря много за подкрепата на всички!
Моралната най-вече, но и финансова ми беше много от полза точно сега, защото финансовия ми период не е от най-добрите поради ред причини.

Днес ме оперираха и сложиха малко винкели в гърба, така че трябва всичко да става все по-добре. Аз се чувствам добре и готов утре да започна да се движа колкото лекарите разрешат и колкото повече успея. Надъхан съм да се възтановя бързо и стига някоя друга мизерия да не ме застигне трябва да успея.

За самото падане накратко:
Както каза Жоро, малко бях ръждясал. Не бях летял от близо година, това може да е помогнало да се случи тази беля.
Иначе заход за кацане с по-остри завойчета, каквито често си правя. В един момент докато съм в ляв завой виждам крило вляво горе, което ми се стори близо. От там вместо да изправя плавно, аз чукнах дясно управление повече, явно съю усетил, че правя глупост и пускам управлението и се забих с мах като от уинговер от около 5-6 метра .
Поне за мен това е в общи линии историята. Има и свидетели на случката, ако искат те ще си споделят мнението.
Аз си направих своите изводи.

Пак благодаря на всички!
Страхотни сте!


Върнете се в началото
  Профил    +7 / -1 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов