Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 5:38 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 104  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2015 6:34 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 6:24 am
Мнения: 171
Име: Венелин Грозев
http://ureport.bg/55146/2015/01/23/knoc ... dni-bobri/ :shock:


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Нед Яну 25, 2015 2:19 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Фев 07, 2007 10:21 am
Мнения: 136
Местоположение: Sofia
Яде ви се КИСЕЛО МЛЯКО но сте на място от земното кълбо където никой не чувал за КИСЕЛО МЛЯКО.
Взимате една опаковка лактофлор 90 хапчета от България.
Купувате литър мляко загрявате до 40 градуса и слагате само съдържанието на 8 хапчета лактофлор.
Завивате да е топло 10 часа и след това охлаждате.
Ядете и се кефите че сте на края на света и имате КИСЕЛО МЛЯКО.

_________________
Стоян


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Съб Яну 31, 2015 10:09 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 7:01 pm
Мнения: 152
Име: gergana ilieva
hkkhhjk


Последна промяна gerganailieva на Сря Фев 04, 2015 9:56 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +11 / -2 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Съб Яну 31, 2015 1:38 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Окт 06, 2006 8:46 am
Мнения: 153
Местоположение: Тетевен
Не забравяй,"винаги ще има утре"!
Успех.......... и се "привардувай"

_________________
TETEVEN PARAGLIDING TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Съб Яну 31, 2015 2:16 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Скъпа Гергана,
много красиво си описала вътрешното си състояние покрай своите инциденти. Поучително бих казал. На език, разбираем за всеки настоящ или бивш новобранец.
Ако след година, преживяването ти още тежи, то един хладен анализ на грешките би ти помогнал да го забравиш. Защото ако искаш да летиш още дълго, то винаги ще има подобни преживелици с теб или с други около теб, които рано или късно водят до емоционално изтощение. Ето защо е много по-лесно тези преживявания да се сведат до няколко лесни за помнене кратки бездушно въздушни правила.
Същевременно не изоставяй литературния си талант, запази чувствителността си, но не я храни чрез лични драми. Красивото е навсякъде и е много над сложнотиите, които си измисляме.
Примири се че природата е програмирала силен инстикт за оцеляване и грижа за децата у настоящите и бъдещите майки, които не могат да си позволят същите рискове като мъжете. Можеш да летиш, но с по-внимателни крачки и с по-леки дозички.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +12 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Пет Фев 13, 2015 12:07 am 
Offline

Регистриран на: Съб Яну 11, 2014 12:59 am
Мнения: 3
Име: Metodi Todorov
пияни животни
http://vbox7.com/play:509d9e730d


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Нед Мар 01, 2015 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 18, 2009 9:53 pm
Мнения: 62
Местоположение: Кипър
това ми хареса ...но нямам място за проба....
http://unikalnisnimki.com/%D1%82%D1%8F- ... le121.html

_________________
Всички стигат върха-малцина продължават нагоре!


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Вто Мар 03, 2015 9:26 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 19, 2011 3:03 am
Мнения: 33
Българин е подобрил световния рекорд по хвърляне на диск!
....................................................................................
Дискът бил на Веселин Маринов.....

_________________
Кирил


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Нед Мар 08, 2015 10:04 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юни 15, 2009 10:00 am
Мнения: 427
Местоположение: София
Име: Георги Стефанов
Искам да помоля всички осмомартенски цветя, да спрат да кривеят и да пускат пролетните термики.... ;-)
Да им е честит празника и нека винаги да ни оцветяват стартовете ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Чет Мар 12, 2015 4:57 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 26, 2004 10:53 am
Мнения: 109
Местоположение: Долна Митрополия
Име: Страхил Делийски
https://www.youtube.com/watch?v=Lir4R5sRn7s

_________________
LOOK, LEAN, TURN


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Пон Апр 20, 2015 9:58 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
https://www.youtube.com/watch?v=_8EkmyoG83Q

http://en.wikipedia.org/wiki/Charlie_Brown_and_Franz_Stigler_incident


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 4:55 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 7:01 pm
Мнения: 152
Име: gergana ilieva
И защо толкова се вълнувам от тази титла, ще се запита някой... -защо искам да се окича с толкова непрестижната титла “най-старата” парапланеристка…
Отговорът е много прост, но не знам дали може да бъде разбран ...не знам и дали има нужда да бъде разбран и от всеки...но който може да го разбере -ще вземе нещо и за себе си….
Истината е, че се изморих -много се изморих да се съобразявам с всякакви стандарти ….по протежение на целия си живот….на какво трябва “ да се радваш”, как да осмисляш живота си -ооо, тук има упътвания и фиксирани стъпки -за всяка твоя крачка ...и мисъл….-щом си майка -правиш и се държиш така, щом си съпруга -правиш и се държиш така…..и се напиняш, да влезеш в класацията на “най-добрата майка на света” или “най-добрата съпруга на света”....даваш всичко от себе си…..но никога не си достатъчно добра…..а накрая се оказва, че от теб нищо не е останало -и дори няма какво да се напъне...отпадаш от най-важната класация -просто да бъдеш себе си…и заспиваш -унесен от приспивната песен на света -нани, нани -прави така и ще бъдеш честит до края на дните ти, нани-нани-съобразвай се с това и онова и ще бъдеш най-добрата майчица и женичка…..нани-на….и вече те няма...ти си просто един сън...няма да умреш, защото никога не си живял….само си се надявал -един ден нещата да станат “прекрасни”...това е пътя към безсмъртието….не умираш, защото не живееш…

Но понякога, както при мен - се случват “аномалии” -някой вземе, че се събуди и рече...тия инструкции за “радостите на живота” -нещо не са много фелни, нещо хич не се получава ...уж правя и се държа както е редно за “щастлив пълноценнен” живот, ама нещо ми е кухо отвътре….сякаш ме няма вече,,,да, може да си река -ми може би като дойдат внуците -те най-накрая ще осмислят безмислието в живота ми….ако не стане с внуци, то пра-внуци може да чакаме...за Едно Голямо Осмисляне….на живота…

Та в този ред на мисли, просто исках да кажа, че ми е писнало да се съобразявам със стандарти, дето “показват пътя към себереализацията”....не за друго -просто не работят...и не искам и няма да се съобразявам...защото аз съм уникална, никой не е като мен и не може да каже, кое е най-добрият начин за мен -за живеене и за летене…
Никой не може да каже как е най-добре за мен да се уча да летя -дали като ходя на СИВ курс или като не ходя, дали като ходя и летя от този баир или от онзи, дали като ходя да летя с тези хора или онези….. -кога ще си сменяш крилото? -така никога няма да се научиш , никога няма да направиш -............възможно е………..но не е задължително това да е моят път, начин само защото е бил нечий друг път и начин……..до къде летя днес?.....-най-важният въпрос и ако не кажеш нещо километрично -ставаш невидим по нечии стандарти...наистина ли, ако днес съм решила да не летя, по мои си причини, а други са летели -то аз трябва да бъда вкарана в правия път -на “така правят хората, които…” летят, следователно ти не си човек, който лети ….ще те вземем на подбив, ще се бъзикаме, ще те презрем….или няма да те забеляваме -днес Ти Не Си Правил като Всички -Имаш Собствено Мнение!!!!???? -охоооо, глей на кво ще те направим….не можеш да мислиш различно, да се държиш различно, да летиш различно….тук си има стандарти ...или се съобразяваш с тях или те “отлъчваме” -като “нефелен” за летене….или те нападаме, когато ни падне случай...или те игнорираме….НЕ МОЖЕ ДА ИМАШ СОБСТВЕНО МНЕНИЕ РАЗЛИЧНО ОТ ОБЩОПРИЕТОТО…

…..разбира се -това не важи за таланти и гении - на тях им се прощава и аплодира всичко :)....но аз съм обикновенна простосмъртна...и може би в това е моята “талантливост” -....затова претендирам за тази специална титла “най-старата парапланеристка” -за да се обоснова за своята различност и собствено мнение -без да бъда посечена от Общоприетотото.


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -2 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 1:32 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 12, 2004 10:04 pm
Мнения: 280
Местоположение: Пловдив
Здравейте Гергана,
опитвам се да разбера какво Ви тревожи толкова. И освен да Ви препоръчам : "И Хич Да Не Ти Пука!" друго не ми иде наум.
А иначе, има един делтаджия, който лети с крило Airborn Climax :D - питайте го как се оправя с него - може пък да Ви е от полза :wink:

_________________
небесен чергар


Последна промяна архитекта на Вто Юни 09, 2015 1:33 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +4 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 1:32 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 15, 2011 10:47 am
Мнения: 353
Местоположение: София
Име: Пламен Пунчев
gerganailieva написа:
И защо толкова се вълнувам от тази титла, ще се запита някой...

Изображение

За световна титла обаче ще трябва да мине време.

P.S.
gerganailieva написа:
НЕ МОЖЕ ДА ИМАШ СОБСТВЕНО МНЕНИЕ РАЗЛИЧНО ОТ ОБЩОПРИЕТОТО…

Има твърде много табута в летенето. Аз лично предпочитам един "различен" отколкото един дълъг полет. Лети си както ти харесва. Все пак го правим основно за лично удоволствие.


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -0 
 
 Заглавие: Re: Отдушника...
МнениеПубликувано на: Вто Юни 09, 2015 8:15 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 7:01 pm
Мнения: 152
Име: gergana ilieva
ох, много специално благодаря на Пламен и Жорката -не съм се заливала така отдавна :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -2 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1548 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1 ... 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98 ... 104  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов