Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 12:31 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Летяща тема за нелетящо-активни пилоти в момента
МнениеПубликувано на: Нед Дек 13, 2009 11:41 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
Здравейте,
една по-различна "Тема без край" за да развижим малко клуб Маняна. Да пишат хора тука , които са пилоти, но да кажем, че от известно време не летят толкова активно, като другите приятели-пилоти, но все още се интересуват от летене, в крак са с всичко, което се случва с летенето като цяло иии хвъркват от време на време. Сигурна съм, че има и други като мен, които в този момент нямат възможност да летят толкова като преди известно време. Ние сме двама - аз и Рето. Какво ви се случва на вас? Защо не летите толкова активно като преди? Какво правите в свободното си време? Мислите ли много за летене? Сънувате ли че летите отново като преди? Липсват ли ви приятелите - пилоти.
СКАЙНОМАД! - много ни липсвате! Липсвате ни Приятели, не сме ви забравили, дори много честичко ви споменаваме ... ! :D :lol:


ps
Е могат да пишат и пилоти, които все още си летят де .. дано да ни разбират, че сме аут от активното летене за момента.


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Дек 14, 2009 11:28 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Ей Светле
не сме ви забравили, макар че е жалко че не можем да се видим.
Живота се върви, ние си го движим, а това че не си казваме всяка седмица "здравей" не е най-важното. Важно е че в главите си сме запечатали светлите образи на другите и си ги обичаме. Дори и да не го изразяваме често.
...
Тази зима снега дойде рано. Глад и студ.
Ама ако знайте колко много ще ми се лети напролет. Как всеки откраднат от зимата полет ще ми е свещен.
...
Това че нямате възможност с Рето да летите и да сте в БГ, не е толкова страшно. Така още повече ще заобичате летенето и България. Така ще избегнете насищането и апатията на презадоволените дето се чудят какво да правят и какъв им е проблема.
...
Поздрави на Рето и Емил!
Ники
п.с. препоръчвам ви една книжка - The paradox of choice

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 15, 2009 10:23 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
niki написа:
Ей Светле
не сме ви забравили, макар че е жалко че не можем да се видим.
Живота се върви, ние си го движим, а това че не си казваме всяка седмица "здравей" не е най-важното. Важно е че в главите си сме запечатали светлите образи на другите и си ги обичаме. Дори и да не го изразяваме често.
...
Тази зима снега дойде рано. Глад и студ.
Ама ако знайте колко много ще ми се лети напролет. Как всеки откраднат от зимата полет ще ми е свещен.
...
Това че нямате възможност с Рето да летите и да сте в БГ, не е толкова страшно. Така още повече ще заобичате летенето и България. Така ще избегнете насищането и апатията на презадоволените дето се чудят какво да правят и какъв им е проблема.
...
Поздрави на Рето и Емил!
Ники
п.с. препоръчвам ви една книжка - The paradox of choice



Здравеййй НИКИИИИИИ,
Благодарим ти че писа!
Вчера с Рето като си те четохме, така мило ни стана и на двамата :oops:
Той даже обеща април месец за Велик Ден да си дойдем до България и задължително да дойдем да си те видим - живи и здрави! Ще бъде хубаво да сформираме една Скайномадска среща! :?: :idea: :D

Орличо стана ли вече почетен член пилот в клуба? Тойй вече е голяяям леле, не ми казвай, че си има крило вече и сам лети от Дъбене?! :mrgreen:
Поздрави на Лена, ехх Лена липсват ми палачинките ти :wink:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Здравейте!
МнениеПубликувано на: Нед Дек 20, 2009 1:40 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 03, 2006 4:23 pm
Мнения: 101
Местоположение: гр.Лом
:D тема като за мен!Добре си я отворила Свеле.
Аз винаги съм се интересувал от летене , от както се помня.Но за съжаление отмина времето в ,което можех да летя редовно.След като изкарах курса в края на 2006г при "Скайномад" ,през 2007г беше апогея на моето летене.Тогава бях студент и можех средно около два пъти през седмицата да летя.
Сега много ми се лети , сигурно мисля поне три , четри часа на ден мисля за парапланеризъм но съм на работа и рядко ми се отваря възможност за летене.Лягам си вперил очи в криото и денят ми започва с него.За съжаление ми се случва когато съм почивка да не става за летене.През лятото докато бях отпуска имах възможност да летя малко но есента ми е много слаба.Купих си ДХВ 1 и сега чакам първата удобна възможност отново да съм на старта.Това е от мен за сега.Поздрави на моите инструктори!

_________________
Скочи, за да разбереш имаш ли криле.
Живей на ръба, но недей да падаш!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Здравейте!
МнениеПубликувано на: Пон Дек 21, 2009 10:56 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
Ivo27 написа:
:D тема като за мен!Добре си я отворила Свеле.
Аз винаги съм се интересувал от летене , от както се помня.Но за съжаление отмина времето в ,което можех да летя редовно.След като изкарах курса в края на 2006г при "Скайномад" ,през 2007г беше апогея на моето летене.Тогава бях студент и можех средно около два пъти през седмицата да летя.
Сега много ми се лети , сигурно мисля поне три , четри часа на ден мисля за парапланеризъм но съм на работа и рядко ми се отваря възможност за летене.Лягам си вперил очи в криото и денят ми започва с него.За съжаление ми се случва когато съм почивка да не става за летене.През лятото докато бях отпуска имах възможност да летя малко но есента ми е много слаба.Купих си ДХВ 1 и сега чакам първата удобна възможност отново да съм на старта.Това е от мен за сега.Поздрави на моите инструктори!


Добре Дошъл в Отбора!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 4:44 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
На лични давам телефона на Габровеца...

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 4:59 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
Димитър Илиев написа:
На лични давам телефона на Габровеца...


Защо?

Ние с Рето обмисляме догодишното ни завръщане!
Април в Сопот, след това курс за лицензи тук - че са страшни гадове и някак трябва да си летим нашите си екипировки! .. и после септември на френската дюна. Всички нелетящи там са добре дошли! хихихи .. кайтващи и скучаещи, ако има .. с все семействата си, защото ние сме Трима!

Сега като не летим, с Рето сме станали маняци на метео-то, метеоблу е върха! Аз съм най-осведомената майка относно промените във времето, посоката на вятъра, фронтовете, които минават и тн. От мин. нощ в Швейцария има планински фън - южен вятър .. Ники и Ванчо Лайфа сигурно са наясно. И както си беше вчера -х градуса - яко студ, днес е 8 - Същинско лято! Този фън, дам на български звучи малко смешно, та този фън ни обещава една незабравима Гореща Швейцарска Коледа - напълно нетипичнооо за тук. Ама нищо, какво ново при вас?
Между другото Орлин го знае, като беше тук 2008 за състезанието, точно тогава го имаше.


Последна промяна pesheva на Вто Дек 22, 2009 5:10 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 5:08 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
Заради философията му. Лети постоянно и не работи.

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 8 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов