Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 20, 2024 4:51 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Дек 22, 2009 10:07 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 15, 2005 2:45 pm
Мнения: 535
Местоположение: Ямбол/Бургас
Име: Александър Рунев
УФФФФФ
Ми ти къ мислиш... 7в1 :D :D :D

_________________
Александър Рунев
GIN Carrera+

Човек няма крила и по отношение на теглото му
към теглото на мускулите му е 72 пъти по слаб от птица...
Но аз мисля, че ще лети,
но не заради силата на мускулите му,
а заради силата на своя ум...
Н.Е. Жуковский


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 23, 2009 1:39 am 
Еи хора! Упомнете се! He превъртаите!
Всеки може да е горд, че друг сънародник е направил нещо забележимо - ами народностната връзка дава самочувствието, а оттам - и радостта - че има някаква връзка с този, които е направил и постигнал нещо повече.
Това топли душата


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 23, 2009 9:31 am 
:!:


Последна промяна svilen на Пет Яну 15, 2010 10:54 am, променена общо 1 път

Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Дек 23, 2009 5:58 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Мар 10, 2004 7:30 pm
Мнения: 283
Местоположение: Ботевград
Име: Иван Ценов
:idea:
Промяната ще е нещо, което ще е направил и за другите.
Така е.

_________________
Щастие за всички даром и никой да не бъде пренебрегнат. Редрик Шухарт
http://www.redmine.org


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 24, 2009 2:08 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 12:44 pm
Мнения: 220
Местоположение: Дупница
" Скайхайкъре-според мен има много хора ,които са също толкова велики и в същото време са в България.Това,че не е направено специално предаване за тях,не значи,че не съществуват,не мислиш ли? Надявам се не асоциираш Медийна популярност със велик,стойностен човек!"

Изказвам личното си мнение, което поради някакви причини съвпада с това на Даниел.
Фразата "Горд съм че има такива Българи" е доста тривиялна и неуместна.
Порблема е в това,че всички постоянно казват че се гордеят с това и онова, но ако може някой друг да свърши работата, което малко ми прилича на онези фуболни фенове, дето като спорят викат "ние едикога си ви бихме", кой сте вие ??? вие ли тренирате по цял ден ??? вие ли тичае като луди час и половина ??? или вие просто седите пред телевизора и псувате за удоволствие, и дори не ходите на стадиона да подкрепите "любимия" си отбор ???
Лесно е да кажеш че се гордееш с нещо, но въпроса е с какво си допринесъл за да смееш да го кажеш ???
Според мен човек може да се гордее само с неща в който има учаастие, макар и минимално, един какък да си поставил в основата на моста, пак е нещо, едно дърво да си посадил пак е нещо, един лев да си дал на някой в нужда, пак е нещо, дори нещо за себеси да си направил, без да има полза за другите, пак е нещо с което да се гордещ, ама да си горд че някой друг е сторил всичко това No Sense...
Я аз да те питам, ти гордееш ли се с мен за моето пътуване до Испания, или трябва да е обявено в медийте ??? Защото аз се гордея с МЕН и от МЕН и за МЕН :wink:

_________________
Колкото повече летя, толкова повече осъзнавам, колко повече трябва да летя, за да продължавам да летя !!!

Петьо Кюркчийски
Gin Gliders "Zoom" / Gin ''Gingo ll"
http://facebook.com/theskyhiker
Skype: sky-hiker


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 24, 2009 2:23 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 12:44 pm
Мнения: 220
Местоположение: Дупница
И да добавя още нещо, става въпрос за точно обратното, нещо като антонима на "гордея се", а имено "срамувам се" За съжаление второто важи с пълна сила и е точно обратното на първото по смисъл и действие.
Когато един Българин се издъни, цялата нация може да се срамува за това, но когато един Българин успее само той може да се гордее с това.
Когато повече хора го осъзнаят, тогава тази прекресна чст от земното кълбо наречена България ще се оправи Do you Fell Me ???
Иначе се възхищавам на хората, който полагаики усилия и използвайки таланта си успяват да постигнат нещо градивно, но не мога да кажа че се възхищавам от някой, който е спечелил шестица от тотото :roll:

_________________
Колкото повече летя, толкова повече осъзнавам, колко повече трябва да летя, за да продължавам да летя !!!

Петьо Кюркчийски
Gin Gliders "Zoom" / Gin ''Gingo ll"
http://facebook.com/theskyhiker
Skype: sky-hiker


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 24, 2009 9:44 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Ще ме извините, но вие нещо малко сте се омотали и подменяте причина и следствие. Аз също съм горд, но с това че съм Българин, а не с лицата Х, Y, Z... Гордея се с това, че на това мъничко парче земя, на което живеят по малко от 8 милиона хора, където съм роден и аз, се раждат такива гении, а не в Китай примерно, където са родени над 1 милиард....А специално варненци имат повод и за малко местен патриотизъм, защото човека е роден във Варна. :wink:
Ако лицето Петьо (Skyhiker) направи нещо велико в парапланеризма , аз няма да се гордея точно с него. Аз не съм му, нито майка, нито пък баща, а пак ще се гордея с това че съм Българин и даже парапланерист, като него. :wink:

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Дек 24, 2009 10:35 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 09, 2006 12:44 pm
Мнения: 220
Местоположение: Дупница
ВладиЧ написа:
Ще ме извините, но вие нещо малко сте се омотали и подменяте причина и следствие. Аз също съм горд, но с това че съм Българин, а не с лицата Х, Y, Z... Гордея се с това, че на това мъничко парче земя, на което живеят по малко от 8 милиона хора, където съм роден и аз, се раждат такива гении, а не в Китай примерно, където са родени над 1 милиард....А специално варненци имат повод и за малко местен патриотизъм, защото човека е роден във Варна. :wink:
Ако лицето Петьо (Skyhiker) направи нещо велико в парапланеризма , аз няма да се гордея точно с него. Аз не съм му, нито майка, нито пък баща, а пак ще се гордея с това че съм Българин и даже парапланерист, като него. :wink:

Разгеле, най после някои успя да се формулира читаво :wink:
Владич, това лицето ми звучи като чели съм престъпник, спокоино можеш да го замениш с " ако тоя гъз Петьо (Skyhiker)" :wink:

_________________
Колкото повече летя, толкова повече осъзнавам, колко повече трябва да летя, за да продължавам да летя !!!

Петьо Кюркчийски
Gin Gliders "Zoom" / Gin ''Gingo ll"
http://facebook.com/theskyhiker
Skype: sky-hiker


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 07, 2010 4:11 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
Ами браво на човека. Аз се кефя, че има такива българи и им завиждам благородно. Това доказва, че не само тези които са учили история знаят кога се е родил Христос. Браво на него. Не знам защо, но малко ми прилича на Данчо Елементов който също е от Варна както знаете. Абе да не са и от един квартал случайно?

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 24 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов