Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Апр 16, 2024 10:06 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Пререгистрация на индивида
МнениеПубликувано на: Нед Мар 28, 2010 6:11 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 11:52 pm
Мнения: 368
Местоположение: Пловдив
Име: Димитър Димитранов
След дълго мислине стигнах до решението си да направя опит да се пререгистрирам като екземпляр от друг вид. Реших да подам документи в качеството си на говореща Мечка. Ще имам права колкото си искам ще ми помагат от фондация "Четери лапи" няма да ми трябва лична карта, няма да плащам данъци ще си направя в гората къща кадето си поискам и никой неможе да ми поиска проект. Никой неможе да ме обвини за интелекта ми. Ще летя колкото си искам и ще ме охраняват поне 2 патрулки докато се изнеса на безопасно (за мен) разтояние в посока към гората........................... кеф а?????????????????? Лошото е че ако успея ще ме последват много екземпляри от човешкия вид. :lol: :lol: :lol: Ми то стана вече да не си човек на тая земя бе хора. Те данъци ли та правила ли та банки ли .................. ми животните живеят по добре от нас да го ева.

_________________
"Най големия грях, е да пазиш щастието само за себе си" Димитър Димитранов Пловдив Skype: Dikitar73 Тел.0884427483


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Пререгистрация на индивида
МнениеПубликувано на: Нед Мар 28, 2010 7:22 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Юли 28, 2008 5:37 pm
Мнения: 58
jilata написа:
След дълго мислине стигнах до решението си да направя опит да се пререгистрирам като екземпляр от друг вид. Реших да подам документи в качеството си на говореща Мечка. Ще имам права колкото си искам ще ми помагат от фондация "Четери лапи" няма да ми трябва лична карта, няма да плащам данъци ще си направя в гората къща кадето си поискам и никой неможе да ми поиска проект. Никой неможе да ме обвини за интелекта ми. Ще летя колкото си искам и ще ме охраняват поне 2 патрулки докато се изнеса на безопасно (за мен) разтояние в посока към гората........................... кеф а?????????????????? Лошото е че ако успея ще ме последват много екземпляри от човешкия вид. :lol: :lol: :lol: Ми то стана вече да не си човек на тая земя бе хора. Те данъци ли та правила ли та банки ли .................. ми животните живеят по добре от нас да го ева.



Много правилно , но за съжаление самата истина...


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 28, 2010 7:53 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Мар 29, 2009 7:20 pm
Мнения: 42
:wink:


Последна промяна dent на Нед Дек 19, 2010 4:29 pm, променена общо 1 път

Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Нед Мар 28, 2010 10:21 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Мар 29, 2008 11:52 pm
Мнения: 368
Местоположение: Пловдив
Име: Димитър Димитранов
dent написа:
има една група в тая държава която прави каквото си иска, не плаща данъци, правят си къщи в гората и парковете където си поискат...и никой не им иска проект...никой не ги вини за интелекта им, летят... на каруци където си поискат... даже някои приличат на говорещи мечки......
А тези от "четири лапи" да си приберат кучетата от улицата за да не ги сритат четири копита...


+1 :lol: :lol: :lol: спокойно братя, природата си знае работата. Една пандемия и ето ти го баланса.

_________________
"Най големия грях, е да пазиш щастието само за себе си" Димитър Димитранов Пловдив Skype: Dikitar73 Тел.0884427483


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 4 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов