Leonardo | ФОТО
Дата и час: Съб Апр 27, 2024 5:02 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Личностни качества за това как да станем пилоти
МнениеПубликувано на: Пет Авг 27, 2010 10:13 am 
Offline

Регистриран на: Чет Апр 29, 2010 9:54 pm
Мнения: 203
Местоположение: София
Летенето е спорт който изисква от индивида който го практикува много неща и сега ще изброя по-важните личностни качества които са необходими на човек да го практикува.
1. Егоизъм- никой от вашето семейство няма да се изкефи на идеята ви да станете пилот. Ще има мрънкане, защо през свободното си време сте все по баирите вместо да сте с жената и децата.
2. Жертвоготовност, идава момент в който трябва да се бъркате по джобове и долапи за пари за екипировка, ако нямате излишни ще трябва да правите "големи уши" на семейния бюджет. Ще срещнете невероятен отпор от брачния си партньор. Тук и най-коравите срещат майстора си, това е повратен момент, бъдете силни.
3. Смелост, това не е спорт за пикльовци. Виждал съм курсисти които се паникьосват и правят брутално опасни движения с ръцете си докато държат управленията. Слава Богу не се пречука.
4.Трябва да имате характер. Ще срещнете най-различни цървули в кариерата си на пилот. Някой ще се опита да ви поучава, друг да ви продаде нещо за бракуване на "супер" цена. Ще видите гъзари които се перчат с паричките си и ви се смеят за това че екипировката ви не е нова. Отминавай те ги с усмивка, горе в небето всички са равни.
5. Бъдете целеустремени, може да станете и най-успешния състезател, но по-вероятно е да не станете. Важното да ви е гот да летите. Ако има случай в който да се чудите на летене или на басейн, а ви сеходи на басейн. Идете да плувате, летенето е кеф и ако нямате нагласа да се кефите във въпросния ден с летене то тогава що да се насилвате. Аз съм се насилвал-страхотен полет-никакъв кеф. Друг път обратното що годе полет-супер кеф.
П.С. Успешно летене орлета 8)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 27, 2010 2:22 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
За 5-та точка не съм съгласен. Съпругата ми още търси отговора на въпроса "Как да го закарам моя на море?". То може ама на Албена, Топола до Каварна и дуги плажове с оформен бряг удобен за летене. :D

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Темата е заключена, не можете да променяте мнения.  [ 2 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов