Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Апр 19, 2024 3:30 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Прогноза за планетата :)
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 11:32 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 12:39 pm
Мнения: 206
Местоположение: Варна
Име: Адриан Атанасов
http://vbox7.com/play:99848099

Ако мислите, че мястото на темата е за Маняна, преместете я. Аз мисля, че е подходяща за тук :)

_________________
Ozone Mantra M6 - червено-черно-бяло
Ozone Zeno - синьо-бяло
Element AIR - Tandem


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 12:21 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Да, това май наистина е за "Маняна", защото този "шегобиец" Карлин е поредният самовлюбен американски глупак, който опитва с плоски шегички да замести мисленето ...

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: fc
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 12:46 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Nito e samovluben nito ni6to podobno 4oveka prosto si govori istini Nasko 4oveka si ok samo deto ti mai ne si ....

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 1:32 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Ное 26, 2009 1:08 pm
Мнения: 59
Местоположение: Велико Търново
Име: Георги Петров
Речта на Карлин е съвсем на място имайки предвид побеснелите "природозащитници" и властта, която печелят на базата на измислените си каузи. Аман от антиглобалисти и други терористи.

А темата си е за Маняна, което не означава, че не е сериозна. Там можем да си се надлъгваме на воля :)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 1:58 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Аха ... сега вече ми се изясняват нещата ... тук се сблъсквам с двама видни специалисти по всички глобални и планетарни въпроси, с които не съм компетентен да споря ... :lol: :lol: :lol: Фърчилка, дето викаш, не съм ти нито на ракиите, нито на джойнтовете, че да споря с тебе, предавам се ... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: d
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 3:05 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
:lol: :lol: :lol: :lol: e tova e Nasko evala stiskame si racete :)

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 3:10 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
:D

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 4:24 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Ное 08, 2006 12:19 am
Мнения: 926
Местоположение: Над Шумен
Име: Хари Ламбев
С;ед като изгледах скеча на George Carlin се замислих дали щяха да се срещнат Адам и Ева, ако не бяха изченали динозаврите.

А как ли щяхме да се чувстваме парапланеристите ако летяхме в условията на фюлма "Джурасик парк", като за пример давам кацане на поляна където вместо агънца Ви чака T-Rex. :D

_________________
Gradient AVAX RSF 24, AXIS Mercury и тандем INDEPENDENCE
SKYPE - harypara / 0896 898 464
Ако съдбата ти обърне гръб, само я изчакай да се наведе и ....!
http://letenebulgaria.alle.bg/


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: fs
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 4:36 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
ne be to e sa6toto kakto s me4kite na Brijit Bardo v selovo Belovo sabra gi ot ciganite ostavi 200-250 ciganski semeisva bez pripitanie mnogo xumano niqma 6to idete dnes v s.Belovo i vijde izmar6alevite s izbite zabi bez nokti me4ki ostanali sa nqkolko za parlama tui to ...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 6:31 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 12:39 pm
Мнения: 206
Местоположение: Варна
Име: Адриан Атанасов
"Карлин е поредният самовлюбен американски глупак" Според мен - абсолютно противоположна характеристика на Карлин :) Изобщо не е "поредният", понеже са били много малко като него... Всъщност той изобщо не Е, а БЕШЕ, мир на праха му. Не е самовлюбен, за разлика от еколозите, както той каза "Making their own habitat"... И определено не е американски глупак, като повечето промити мозъци в САЩ. Също не мисля, че шегите му са плоски :) 8) По-скоро е бил арогантен, преди смъртта на жена му, след което пише великата си статия за живота...

Ако може темата да се премести в Маняна, извинявам се, че не я сложих по-рано там ! Най-малкото, коментарите й заприличаха на тема от Маняна :)

_________________
Ozone Mantra M6 - червено-черно-бяло
Ozone Zeno - синьо-бяло
Element AIR - Tandem


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 20, 2010 7:06 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Вероятно е нужно да поясня:

Естествено, не съм искал да петня паметта на артиста, но "аргументите" му (макар и в случая изказани в скеч) са много типични за повечето хора, които и в ден-днешен не приемат теорията, че ние сами разрушаваме планетата си. А те са просто неверни и нелогични ... Например аргументът, че Земята е съществувала 4 милиарда години и след като досега нищо не й се е случило, значи човечеството нищо не може да й стори, не издържа и на най-елементарната логика ... Просто защото през всичките тези 4 милиарда години, на тази пранета НИКОГА не е имало човечество във вида, в който е то днес! През всичките тези 4 милиарда години никой не е вадил нефт от земните недра и не го е горил и правил пластмаси от него ... Или, казано "шеговито" и образно, в стил Карлин, всички обитатели на тази планета досега са срали точно толкова, колкото са изяждали ... А в момента човечеството сере в пъти повече, отколкото изяжда и това не се е случвало никога преди, през тези 4 милиарда години ...

А това че наистина някои "еколози" правят кариера от този проблем и го драматизират, изобщо не означава, че проблем няма ...

Това поне е моето мнение ...

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 13, 2008 12:39 pm
Мнения: 206
Местоположение: Варна
Име: Адриан Атанасов
Аз лично не съм виждал данни в цифри, които да ми покажат, че действително застрашавам планетата ни със съществуването си.АЗ ПАЗЯ чистота и не си изхвърлям боклуците от колата, но го правя за мен и за другите хора, а не за Земята ! Аз обичам Земята, харесва ми да гледам чиста природа и улици, но ми харесва НА МЕН - далеч съм от мисълта, че спасявам планетата. Краси беше пуснал една много добра статия преди време : http://stzagora.net/2010/01/04/%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D0%BC%D0%B0%D1%82%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D1%82-%D0%B8%D0%BB%D0%B8-%D0%BA%D0%B0%D0%BA-%D0%B8%D0%B7%D0%BF%D1%83%D1%88%D0%B8-%D0%B3%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D0%B0%D0%BB%D0%BD%D0%BE%D1%82/

Всъщност какъв е проблемът на обществото и защо е трудно да се стигне до истината... Преди време, когато информационните технологии са били слабо развити, достъпът до всякаква информация не е бил разрешен и не е бил лесен(метеорологични данни и др.). Сега, истината е посипана с купуща лай*а и трябва да ровиш в тях, за да стигнеш до някъде...Ако не се занимаваш цял живот с това да ровиш в лай*ната, малко вероятно е да разбереш какво всъщност има под тях. За това аз не твърдя, че знам, но как да вярвам на телевизията,списанията и организациите с кауза "чиста Земя"?

_________________
Ozone Mantra M6 - червено-черно-бяло
Ozone Zeno - синьо-бяло
Element AIR - Tandem


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 11:30 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Адриане, не искам да влизам в спор, а и не мисля, че той би имал смисъл. Само искам да поясня моята позиция:

adit0 написа:
Аз лично не съм виждал данни в цифри, които да ми покажат, че действително застрашавам планетата ни със съществуването си.АЗ ПАЗЯ чистота и не си изхвърлям боклуците от колата, но го правя за мен и за другите хора, а не за Земята ! Аз обичам Земята ...


Но тук не става въпрос за теб, за мен или за всеки друг. И не става въпрос за изхвърляне на боклуци през прозореца. Става въпрос за цялото човечество и за начина, по който тази планета се "индустриализира". Само помисли: за производството на една пластмасова бутилка (от тези, които употребяваме и изхвърляме десетки ежедневно), са използвани петрол и енергия, които са се "складирали" в земните недра през стотици хиляди години. А ние изпиваме бутилката за минута и я изхвърляме (няма никакво значение къде). И тази бутилка вече НИКОГА няма да се превърне нито в петрола, от който е произведена, нито ще върне енергията, която е използвана за производството й ... Сега умножи това по няколко милиарда, колкото са хората, които ползват пластмасови бутилки ... после добави и пластмасовите пликчета, колите, които горят същия този петрол ... добави и още много неща ... и вероятно ще получиш вярната картинка ...

adit0 написа:
Ако не се занимаваш цял живот с това да ровиш в лай*ната, малко вероятно е да разбереш какво всъщност има под тях. За това аз не твърдя, че знам, но как да вярвам на телевизията,списанията и организациите с кауза "чиста Земя"?


Тук си напълно прав ... Лично аз не вярвам нито на телевизии, нито на списания, нито на организации ... Ползвам информацията им само "за сведение" ... А вярвам само на собствения си разум ... ;-)

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: fdr
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 11:38 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
o6te dra4ane Регистриран на: 20 Апр 2004
Мнения: 799
Местожителство: София-- Nasko
800 mneniq ima6 li tolkova poleti ne 4asove niqma6 gi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Foromni piloti rakiiiiqqqq policiqqqqq

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Вто Сеп 21, 2010 11:45 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 20, 2004 11:02 am
Мнения: 871
Местоположение: София
Фърчилкин, ти къде видя dra4ane бре? :lol:

Виж ся, дръпни си здраво от джойнта, удари една двойно препечена и дишай дълбоко ... Помага ... :lol:

_________________
Има три прости правила за безопасно летене. За съжаление, никой досега не ги е открил ... ;-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 18 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов