Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 12:56 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 10:01 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Paragliding World Cup General Assembly 2010 votes for SuperFinal Format for the next 3 years.
The Paragliding World Cup General Assembly was held last night in the Artemis Yoruk Hotel in Pamukkale and the attendance was high. When the proxies were added to the members in attendance there were a total of 220 votes available to decide the issues we were voting on.
The most important decision last night was the format of the Paragliding World Cup for the next three years. A strong majority voted that the format should be five selection events and a SuperFinal so this will be the format until the end of 2013. The Paragliding World Cup Association would like to express our thanks to all who attended.


:lol: :lol: :lol:
a kakvo za vsi4ki mneniq napisani na angliski az angliski ne razbiram ???? kakvo za vsi4ki tiqx???

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: yu
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 30, 2010 11:40 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
От: Niki-voodoo
До: THE KITE
Пуснато на: Вто Сеп 28, 2010 8:54 pm
Заглавие: до онова!!! Отговорете с цитат на съобщението
И за чекия не ставаш!!!


т: Niki-voodoo
До: THE KITE
Пуснато на: Вто Сеп 28, 2010 9:03 pm
Заглавие: Re: до онова!!! Отговорете с цитат на съобщението
За разлика от теб! Но нали си си глупав по природа....кво да споря...


S6umenci dvama na broi blaskat li blaskat falstartove s Avaxi na sopot sled porednia takav edinq kaza na drugiq glei sq tuka vazdoxa e mnogo razreden i zaradi tova kamerite ne mogat da se ispalniqt dobre sas vazdox zatova nemojem da izletim i prodaljixa sa vargaliqneto

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: yu
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 12:33 am 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
THE KITE написа:

т: Niki-voodoo
До: THE KITE
Пуснато на: Вто Сеп 28, 2010 9:03 pm
Заглавие: Re: до онова!!! Отговорете с цитат на съобщението
За разлика от теб! Но нали си си глупав по природа....кво да споря...





Адаш, това последното изречение чак мен ме засегна ... гррр .. голяма простотия. За какво става въпрос?!


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: fd
МнениеПубликувано на: Пон Окт 04, 2010 12:08 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
pi6e6e si mom4eto :) li4ni sup6teniq mi pra6ta ne6to iska mi kaje no ne go razbiram glupav sam ne vdiavam

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 7:57 am 
Offline

Регистриран на: Пон Май 03, 2010 7:59 pm
Мнения: 440
Име: Георги Джамяров
Цитат:
....glupav sam ne vdiavam


това ми е известно дори и на мен

_________________
Ссса


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: d
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 9:47 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
:lol: :lol: :lol: :lol: imax dobar u4itel v tvoe lice....

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 3:42 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 03, 2010 7:59 pm
Мнения: 440
Име: Георги Джамяров
казала пръднята и хванала термиката :lol: :lol: :lol: или ротора :)или цб-то

_________________
Ссса


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: cx
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 7:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
:lol: :lol: :lol: Niqma ni6to po lo6o ot tova da se rodi6 (Егдем Дере Мурха Битра Жижан ) и за теб (приятелче) Slu6ai vnimatelno MA SIKNE TI MI ...................
http://www.youtube.com/watch?v=KjRIJtWX-c0

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 8:12 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 03, 2010 7:59 pm
Мнения: 440
Име: Георги Джамяров
ей .. толкова време ти преподавам и така и не се научи да пцуваш на чист български .. и теб те поквари глобализацията ...бруте

бтв

google написа:
Може би имахте предвид: едем дере муха бистра вижън

_________________
Ссса


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ds
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 8:15 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Da psuvam na Balgarski li ne niqma psuvni kam teb v TOZI forom 6te badiat otpraviani samo na SANSKRIT buzieh???

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 8:26 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 03, 2010 7:59 pm
Мнения: 440
Име: Георги Джамяров
А бе Фърчило да ти кажа честно изпитвам някви съмнения че и на санскрит пишеш по същия начин ...или всички речници които намирам са бедни за твоето словесно богатство :)

_________________
Ссса


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: xs
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 8:35 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
Sqanskrita NIQMA GRAMATi4NI PRAVILA >>>><<<< na Indiski,Nepalski,Butanski,Tibetski Urdu IMA no ne ne i na SANSKRIT L) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ot koito i Balgarskiq proizliza samo 4e ste zabravili ///?

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: qw
МнениеПубликувано на: Сря Окт 06, 2010 11:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
http://www.youtube.com/watch?v=3cxLWZRR ... re=related
:arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow: :arrow:

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 12:49 am 
Offline

Регистриран на: Вто Авг 07, 2007 10:38 pm
Мнения: 58
Местоположение: Yambol
:D :D :D

_________________
Carpe diem


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: xs
МнениеПубликувано на: Чет Окт 07, 2010 11:24 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
THE KITE написа:
Sqanskrita NIQMA GRAMATi4NI PRAVILA >>>><<<< na Indiski,Nepalski,Butanski,Tibetski Urdu IMA no ne ne i na SANSKRIT L) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ot koito i Balgarskiq proizliza samo 4e ste zabravili ///?


всъщност не съм съгласна с това мнение!!!!!

ако имаш желание Адаш, и другите съфорумци ще споделя мнение подкрепено с чисто доказателствени факти от Историята от де иде Българският език!

само искам да спомена, това което и .баба знае. свързаното със старобългарският и санскрита е двойнственото число .. има някой думи, които мислим, че са арабски или турски, но всъщност са от девангарито, .. в българският съвременен ползваме думи от немски, френски, итал., турски, арабски и тн така че корените от инди-то не са доказателство, че нашият език идва от тях.

а това че разни йоги са идвали в Рила е друга тема хихихи ..те и сега идват ..

май много се отплеснах ..


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 16 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов