Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:33 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: За работодатели и служители
МнениеПубликувано на: Сря Юли 11, 2012 11:36 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 03, 2005 8:29 pm
Мнения: 111
Местоположение: Пловдив
Цялата истина за нечовешките условия на работа в Google


Жалби на служителите:

Фитнесът ми е много далече. Ако бяха направили зала в нашия корпус, щях да ходя. Не ми се ходи 100 метра до другата сграда.
Тези фирмени 100 доларови слушалки ми развалят прическата
5 от 8-те тениски, които ни дадоха за тази година са черни. Това ме дразни. Повече обичам синия цвят.
Когато скачахме с парашут на тийм-билдинга ни обещаха 50 секунди свободно падане, а после като гледах видеото, се оказа, че са били само 41 секунди.
Не виждам разлика между настройките на масажното кресло : "Отпускане", "Възстановяване" и "Прилив на сила".
Когато отивам да си взема от безплатните напитки в кухнята се оказва, че току що са препълнили хладилника и не са успели да се изстудят. И как да работя така !?
Диванът в кабинета ми не е достатъчно дълъг, за да се изпъна в цял ръст.
Понеже 14 пъти в седмицата ям в Гугъл, по-евтино ми излиза да ям в кафето или ресторанта отколкото да купувам продукти. В резултат, вече година не ми са налага да готвя, от което съм загубила навиците си за готвене!
На обяд колегите ми изядоха всичката пица и ми се наложи да ям пържола.
Когато ме пращат в командировка в другите офиси на компанията, там храната ми е непозната и аз не знам какво да си поръчам.
Тъкмо когато привикна към служебния телефон, когато ни дават нов модел и аз пак трябва да привиквам.
Надебеляла съм от неограничената безплатна храна.
Изгорях на слънцето, когато бяхме на тийм-билдинга на Хаваите.
Когато работя от вкъщи ми се налага сама да си готвя обяда и вечерята.
Така се наяждам със закуската, че не успявам да огладнея до обяд.
В игровата ни зала има само един диван и ми се наложи да играя Call of Duty в кресло.
Изборът на класически игрови автомати в нашата сграда е ограничен, и ми се налага да ходя до другия корпус.
Направихме катапулт от мебелите в офиса, но таванът се оказа прекалено нисък за да пращаме портокалите на повече от 45 метра.
Не съм получавал безплатни тениски вече 3 месеца.
Готвачът не сложи достатъчно сос айоли в супата ми от раци.
Тебеширът за билярдните щеки не си отива по цвят с облицовката на билярдната маса.
Работното ми място се намира на еднакво разстояние от двете кухни и всеки път се двоумя къде да отида.


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 1 мнение ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов