Leonardo | ФОТО
Дата и час: Пет Мар 29, 2024 1:42 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 12:24 am 
Offline

Регистриран на: Сря Окт 03, 2012 9:08 am
Мнения: 106
Име: Огнян Угринов
Бях оплют от krassi по време на Световното по делтапланеризъм, имам право на отговор оттук, както ме посъветва да направя Ники Йотов.

Не искам да създам нова тема за глупостите, които krassi пише по мой адрес - за това който иска може да влезе във форума на делтапланеристите, за да прочете отговора ми, както какво мислят колегите за нападките и калта, която krassi хвърля:

http://hanggliding-bg.com/forum/viewtop ... f=24&t=614

_________________
www.hanggliding-bg.com

Летене му е майката :)


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -17 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 10:40 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 6:24 am
Мнения: 171
Име: Венелин Грозев
Брат, стига ни занимава със собствената си невзрачна личност, трол такъв.

От хората от форума с които съм си говорил по стартове и кацалки на всички си им е писнало от тебе - нека ти е ясно.
Аман от патетичният ти начин на говорене/писане в стил "XIII пленум на ЦК на БКП" - 13та година на 21ви век сме в момента.
Да не говорим за подмятанията от сорта "Снощи УС на БНАК е установил...".

Що не си пишете в сектата си без да ни занимавате? Моля те!


Върнете се в началото
  Профил    +14 / -6 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 11:54 am 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
щото в неговия форум са на тарифа на М-ТЕЛ "Шизофреник" ... говориш със себе си за 0 стотинки на минута...
Не виждаш ли, че имат 2-ма дейни участници, и според мен шведския трол си умре за малко внимание - човещинка, не мож го задържи :)


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -6 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 1:14 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 11:07 pm
Мнения: 23
venko6 написа:
Брат, стига ни занимава със собствената си невзрачна личност, трол такъв.


dimitar.miladinov написа:
Що не си пишете в сектата си без да ни занимавате?



Aбе Господа ,venko6 ....dimitar.miladinov .... вие неможeте ли да си гледате параплантите и да се наслаждавате на полетите си ами се чекнeте тука в форума за неща c които нямате нищо общо или защитавате каузите на некaдърниците които само подкоkoросват и точят зъби за величие от средитите на ДЕЛТАПЛАНЕРИЗМА .... КАКВИ СТЕ ВИЕ ДА СЕ МЕШAТЕ ..
ГОЛЕМИ ПИЛОТИ СЕ ИЗВЪДИХТЕ .....
ГОЛЕМИ ПОЧИТАТЕЛИ НА ДЕЛТАПЛАНЕРИЗМА ИЗВЕДНЪЖ СТАНАХТЕ .....
ИМАШЕ ДВАМА ТРИМА ДЕТО НАХАЛСВАХА С ПИСАНИЯТА СИ И СЕГА СЕ ИЗЛЮПИХТЕ И СЕ ОФОРМИХТЕ КАТО ЗАПАРТЪЦИ .....ЗАТОВА СИ ТРАИТЕ И СЕ УЧЕТЕ ДА ЛЕТИТЕ
УСПЕШНИ ПОЛЕТИ ....

ТИЯ ДВА ПОСТИНГА ПО ГОРЕ СА СПАМ
КЪДЕ CА МОДЕРАТОРИТЕ....

НИКИ ЙОТОВ.. ЧAКAМ ОТГОВОР ОТ ТЕБЕ...И ЗА ТОВА НИЕ СЕКТАНТИ ЛИ СМЕ ДЕЛТАПЛАНЕРИСТИТЕ И НЕПРЕКЪСНАТО НЯКАКВИ СИ КЕЛЕШИ ДА НИ ОБИЖДАТ ПОД ВЛИЯНИЕТО НА.....................................................!!!!!!!!
АНТОНОВ


Върнете се в началото
  Профил    +6 / -10 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 1:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
Ти май нещо сглобяваш цитатите. Я погледни дали аз съм писал за сектата. Аз отговарям на venko6 защо дращите тук - щото при вас никой не ходи и никой не чете. И някак си се губи смисъла от напоителните постове там...


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -5 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 1:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 6:24 am
Мнения: 171
Име: Венелин Грозев
anton antonov написа:
venko6 написа:
Брат, стига ни занимава със собствената си невзрачна личност, трол такъв.


dimitar.miladinov написа:
Що не си пишете в сектата си без да ни занимавате?



Aбе Господа ,venko6 ....dimitar.miladinov .... вие неможeте ли да си гледате параплантите и да се наслаждавате на полетите си ами се чекнeте тука в форума за неща c които нямате нищо общо или защитавате каузите на некaдърниците които само подкоkoросват и точят зъби за величие от средитите на ДЕЛТАПЛАНЕРИЗМА .... КАКВИ СТЕ ВИЕ ДА СЕ МЕШAТЕ ..
ГОЛЕМИ ПИЛОТИ СЕ ИЗВЪДИХТЕ .....
ГОЛЕМИ ПОЧИТАТЕЛИ НА ДЕЛТАПЛАНЕРИЗМА ИЗВЕДНЪЖ СТАНАХТЕ .....
ИМАШЕ ДВАМА ТРИМА ДЕТО НАХАЛСВАХА С ПИСАНИЯТА СИ И СЕГА СЕ ИЗЛЮПИХТЕ И СЕ ОФОРМИХТЕ КАТО ЗАПАРТЪЦИ .....ЗАТОВА СИ ТРАИТЕ И СЕ УЧЕТЕ ДА ЛЕТИТЕ
УСПЕШНИ ПОЛЕТИ ....

ТИЯ ДВА ПОСТИНГА ПО ГОРЕ СА СПАМ
КЪДЕ CА МОДЕРАТОРИТЕ....

НИКИ ЙОТОВ.. ЧAКAМ ОТГОВОР ОТ ТЕБЕ...И ЗА ТОВА НИЕ СЕКТАНТИ ЛИ СМЕ ДЕЛТАПЛАНЕРИСТИТЕ И НЕПРЕКЪСНАТО НЯКАКВИ СИ КЕЛЕШИ ДА НИ ОБИЖДАТ ПОД ВЛИЯНИЕТО НА.....................................................!!!!!!!!
АНТОНОВ


Не че нещо но не искам това да се изтрие и изгуби. Моите уважения но с горното си изказване ти обрисува цялото душевно състояние на полуразложената сектантска органика на шведският делтаклуб (с български филиал).

И още нещо - нали се имате за мъжкари? Аре дръжте се поне веднъж като такива, не като ...[автоцензура].

Иначе нямам какво да отговоря на горният цитат. Той сам говори за себе си. :)
Ники, моля те отговори на Антон. :twisted:


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -6 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 2:09 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 11:07 pm
Мнения: 23
МИТАК,искренно се извинявам за цитата.....моя грешка е ... моля


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 2:11 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Май 08, 2011 11:07 pm
Мнения: 23
А venko6 ... прo
дължаваш да си нагъл КАКВО ИМА ОБЩО ШВЕДСКИ КЛУБ С НАШИЯ БЪЛГАРСКИЯ това говори че първите седем години ти се ГУБЯТ.....НЕВИЖДАМ С КАКВО СМЕ ТЕ ОБИДИЛИ ЗАДА НИ НАРИЧАШ СЕКТАНТИ.... и на МЪЖКАРИ ни ОБИЖДАШ .... ХАДЕ КЕФИ СЕ ......МАЛЧУГАН ! ОСТАНИ СЪС ЗДРАВЕ.... АНТОНОВ


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -7 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Яну 31, 2013 7:54 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 6:24 am
Мнения: 171
Име: Венелин Грозев
anton antonov,

Ако трябва да ти отговоря точно и конкретно на:

Цитат:
КАКВО ИМА ОБЩО ШВЕДСКИ КЛУБ С НАШИЯ БЪЛГАРСКИЯ

Цитат:
НЕВИЖДАМ С КАКВО СМЕ ТЕ ОБИДИЛИ ЗАДА НИ НАРИЧАШ СЕКТАНТИ

Цитат:
и на МЪЖКАРИ ни ОБИЖДАШ


бих се почувствал ужасно глупаво. Да не говорим как ти би се почувствал при положение, че си толкова обидчив (това е във връзка с коментара ми за мъжкото държане).

Бих могъл да отговоря ако настояваш но ще се получи едно дълго и отегчително мнение, пълно с психологически дисекции, което никой няма да прочете от начало до край. А и няма нужда. Това нещо от което един форум за летене не се нуждае.

И още нещо - писането с ГОЛЕМИ БУКВИ в интернет се приема за ВИКАНЕ и не се одобрява. Това се учи първите седем месеца след като човек започне да пише по форуми. Приятелски съвет, не е критика.

Мисля, че не е необходимо да продължаваме този "разговор".


Върнете се в началото
  Профил    +11 / -3 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 1:21 am 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Аз.. съм впечатлен :lol:
Антоне, Огняне, ако не искате да се заяждат с вас парапланеристите - не им пишете във форума :lol:
Както виждате нито аз, нито Венко, нито някой друг се е регистрирал във вашия :lol:
Айде за пореден път си искайте триене на профили, ама тоя път перманентно, щото явно не искате дискусия :)
Интернет форумите са създадени точно с цел дискусия, а не монолог в стил "видиш ли, ние сме прави, щото летим от 30 години, вие трайте там".
Сори, пичове, ама сега е наш ред да летим. Вие трайте :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +9 / -5 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 2:25 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Май 15, 2012 2:47 pm
Мнения: 18
Име: Georgi Georgiev
Антоне, Огняне, не им обръщайте внимание на тези мушмуроци, бедни провинциaлистчета, дето си намерили по една квартирка в СТОЛИЦАТА, купили си по едно старичко крилце и... хванали господа за .... . И като няма кола и пари за бензин - делтапланеристи им пречат да летят :).
С вашите хиляди часове във въздуха не е ли време за безмоторници? Това е актуално при мен.


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -10 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 3:12 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
:lol:

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -3 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 4:03 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Такаааа, погледах погледх дали ще се стигне до само-модерация ама явно няма шанс!

Ако трябва да съм честен и да спазя правилата на форума трябва да накажа всички дотук взели мнение за нарушаване на едни или други правила!

Тъй като ще ми отнеме прекалено много време ще ви отправя неофициално предупреждение!

Към Оги - да заобиколиш правилата на форума за обиди като пуснеш линк към друг форум с обиди го считам за нарушаване на првилата. Оделно да не говорим че темата Право на отговор вече е съставена и идеята е да се пише там а не да се отваря нова всеки път!

Към Митака, Венко и Ивайло - нормално е човек да се изпусне - просто не прекалявайте!

Към Антон - всъщност мисля Тони да го мина по праграфите по които минаваме хвърчилото - просто не му се връзвайте :). С най-големи уважения го казвам това разбира се, защото съм убеден че Антон има какво да каже!

Към Догана - тъй като не предприе мерки за идентификация и поради съмнения за двойнствен профил пускам анкетата за изключване!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -1 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 4:13 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Юли 25, 2010 6:56 pm
Мнения: 404
Име: Димитър Миладинов
За Viper (Иво) -> на лицето угринов ще му отнеме 2 мин. да се регистрира, а тук ще се пънат 50 души да гласуват за да го махнат :) че той не си заслужава и минусите по постовете като усилие. Остави го да си дращи - винаги е приятно да има някой клоун който да развеселява :)


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -2 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Пет Фев 01, 2013 4:33 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 23, 2012 6:24 am
Мнения: 171
Име: Венелин Грозев
Честно казано, очаквах Dogana да се включи много по-рано. ;) Може просто да му се промени името на Огнян Угринов - мисля, че това ще спести усилията на доста потребители да гласува за или против него. :)


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -1 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница 1, 2, 3  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов