Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 2:41 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3
Автор Съобщение
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2014 1:38 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Ное 21, 2006 1:22 pm
Мнения: 456
Местоположение: Sofia
Ники и компания, няма да ми триете постовете... те принадлежат на световното колтурно богатство :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -1 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Пон Сеп 01, 2014 3:19 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 3:16 pm
Мнения: 277
Местоположение: София
Име: Боян Евстатиев
Angel_Sim написа:
... колтурно...

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Съб Сеп 20, 2014 9:32 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Мар 17, 2011 12:23 pm
Мнения: 492
Местоположение: София
Име: Ивайло Александров
Изрових темата за Fire 3, понеже видях линк към нея в страницата на Елемент.
viewtopic.php?f=14&t=5014
Ще си позволя да цитирам Петър Ковачев в едно лично съобщение, което той изпрати от мен без да съм му го искал. Цитирам го, защото в горната тема той най-нагло излъга, че думите му са извадени от контекста, че се шегувал и нямал забележки към крилата Елемент. Тук контекст няма, отговорът ми също ще го включа, за да се види.
Предварително се извинявам за усилията, които трябва да положите, за да прочетете това неграмотно мнение. Цитирам го в автентичен вид, с изключение на цената, която не смятам, че е удачно да виси тук.
петър ковачев написа:
здравей Ивайло,разбрах от форума че си купуваш елемент ватер това е похвално че си събрал толкова пари за крило без раница ,спиит,лепенки,калъф за колани книжка и чък карта,да не говориме че не се и предлага колан за пристягане.Аз бях един от първите клиенти на които се прави крило по поръчка и за мен специално се внесе оранжев плат защото не стигаше.сега крилото е в петио от дупница.но това не е всичко,нека ти разкажа какво представляват крилата-когато бе съвсем ново на 0-ула часове Стефан го пипна и ме попита дали не е произведено от плат втора употреба,при зададения въпрос към ралев защо е такъв платът ми бе отговорено че от плат до плат има огромна разлика,е да ама аз не искам да давам **** евра и платът да ми е от най евтините сух с ограничен брой промазки което и ми нанася дисконфорт в мисленето,дали за тези пари не бих си купил сертифицирано крило от озон ,нова, и др маркови крила с доказано качество. Но нека ти разкажа още за качеството на испълнение на крилото.Вървите в краищата са странно зашити, конеца започва от едната връв минава през средата - единствената точка на захват помежду им и завършва преминала във другата??? странно нали? при петио от търговище тандема е по същия начин.коланите лично те си ги изработват, митове и легенди са че се внасят от джин отделно всяко крило се изработва по отделно и шаблоните не са индентични а сега за качествата му -крилото е много сигурно,работи с повишено налягане в камерите колапси почти не можеш да очакваш ако се появи то не пипаш,сами се оправят но- това се отразява на летенето мудно,тромаво -било 1-2 в средния клас, нека да си прецениш ти какво е да не говориме че на Асен крилото в термики катереше стъпаловидно - питай Огнян и той го е забелязвал а що се касае за понятието pich kontrol то при това крило не съществува при едни уши няма управление, започва сбруята да се клати като часовниково махало и крилото не се поддава на управление с тяло, вярно при пускане на ушите само се оправя и то веднага но това го няма при марковите сертифицирани крила . Сертификата не е само финансов рекет както се оправдават производителите,нещо като лисицата и гроздето,сетификата е естествен подбор на истинските крила.Бъди сигурен че елемент и да има пари да си плати дхв няма да може да мине. Но ти си много млад имаш време да се учиш от златното правило ПРОБА-ГРЕШКА.

Ивайло Александров написа:
добре, благодаря за мнението

Разбира се в неговото мнение няма нищо вярно и аз съм истински щастлив от покупката си. Наистина не съм летял по-добро крило от water 2.


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -4 
 
 Заглавие: Re: Право на отговор:
МнениеПубликувано на: Чет Сеп 25, 2014 6:08 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Юли 15, 2010 9:10 am
Мнения: 721
Местоположение: Дупница
Име: Петьо Кюркчийски
Иво, не те ли е срам е момче?
Как може да разпространяваш личната кореспонденция с П. Ковачев, та сега всичк ище разберат що за крила са ЕЛЕМЕНТ и Данчо и Митко ще фалират а вероятно П. Ковачев ще стане мултимилионер от продажба на Пара-Течове.

_________________
"Там, където има авиация има дух, има българщина!" Ген. Румен Радев - Президент на България

http://www.skyhike-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +4 / -2 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 34 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов