Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 3:01 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Перфектния ден
МнениеПубликувано на: Съб Мар 16, 2013 9:39 am 
Offline

Регистриран на: Сря Авг 31, 2005 8:40 am
Мнения: 1980
Име: Даниел Димов
помните ли това: http://forum.skynomad.net/viewtopic.php?f=7&t=559?

какъв би бил перфектния ден днес? какво бихте се изкефили максимално да научите в този момент?

:) :wink:


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -0 
 
 Заглавие: Re: Перфектния ден
МнениеПубликувано на: Съб Мар 16, 2013 10:25 am 
Offline

Регистриран на: Съб Юли 08, 2006 6:44 pm
Мнения: 841
Местоположение: чака Годо
Име: Пешо
https://www.youtube.com/watch?v=3hnxJ904-4w

Искам един ден от старата ми лудост.

_________________
YouTube facebook


Върнете се в началото
  Профил    +1 / -1 
 
 Заглавие: Re: Перфектния ден
МнениеПубликувано на: Съб Мар 16, 2013 10:50 am 
Offline

Регистриран на: Съб Фев 19, 2011 3:03 am
Мнения: 33
1.Временното правителство се оказва съставено 100% от членове на най-голямото движение в България,с екологично-патриотични идеи,умишлено държано в сянка от медиите досега,и чиито водач е ...съпругата на Плевнелиев :lol: .
2.Получава мощна международна подкрепа. Разсекретяват се 16-те нефтени и 45-те газови находища на територията на страната(с капацитет ~52% от световния ),и се учредява БНГДК-Българска Нефт и Газово-Добивна Компания,в която равен дял акции имат всички български граждани. Барак Обама клечи пред кабинета на вицето на Марин Райков ,молейки за среща.
3.Образуват се експертни сдружения,всяко занимаващо се в своята сфера на компетентност,и координирани от Президента. Нуждата от депутати изчезва.Приема се закон,по силата на който всеки депутат трябва да посещава ежедневно новата фитнес зала към парламента,и тренира по 2 ч.под погледа на върли инструктори.Ежеседмично се провежда изпит по ФП,в който всеки депутат трябва да покаже подобрение в резултата с 10% по-високо от предишната седмица. :twisted:
:roll: :lol:

_________________
Кирил


Върнете се в началото
  Профил    +2 / -1 
 
 Заглавие: Re: Перфектния ден
МнениеПубликувано на: Съб Мар 16, 2013 3:32 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 14, 2008 6:23 pm
Мнения: 23
Местоположение: София
Име: Цветомир Дончев
Събуждане,не знам колко е часът-пък и какво ли ми пука..събота е.
Оглежадм се...търся си цигарите,намирам вчерашната си кутия-разбира се празна...добрееее ден като ден...придрапвам макарите и набирам пара да се скарам за нещо на жената/няма значение за какво-важното е да не губи тренинг/
Ха...виждам нова кутия цигари..женицата предвидливо ми ги е купила лишавайки себе си от новия брой на списание”Мениджър”
Усмихвам се...денят започва добре.....Събота е....
Излизам на блакона,пуша....над „комините”на Витоша тръгват първите термики...красиво
Дивото зове-грабвам телефона дето го плащах хилаяда пари и се засилвам към кенефа да извадя кърта...Друсам крушата и си преглеждам форума...верно тегаво се чете с тия малки буквички-ма кво да се прави....иляда пари съм го плащал ще четем....
Звъни пущината....
Кажи бе басун-небрежно казвам аз
Миро съм....../аз чакам,ей ся ще каже нещо умно/
.......аз продължавам да чакам..може да си е загубил мисълта на некой завой....
Абе ,ще ходим на Расник да вентилираме крилата.......
Парирам незабавно-Какво духа?
Деси-отговаря Мирко.....понякога е много остроумен
Става- казвам...щом не е Гошо си мисля
Нахилен и отърсил се дет се вика от тежкото бреме излизам от кенефа ..ся как да кажа на жената че отивам да летя......
Ей я те иде...навлиза ми смело у личното пространство....
Помниш ли онази моя приятелка дето и дадохме едни пари на заем преди 4 години
Мисля...помня и ци.ите ама да сме и давали пари не помня
Днес се разбрахме да се видим с нея да ни ги върне...
Баси....хубав ден Събота е...
Грабвам раницата намирам си обувките за летене точно където ги бях оставил /необичайно/ и се изнасям без обяснения от вкъщи....
Пред входа Миро е пре-подредил багажника и е направил място за моето крило....и търпеливо ме чака.....супер хубав ден...Събота е...
По пътя комуникирам ин-директно с Деси......не мога да и разбера тенденцийте на мислите и..ма кво толкоз—Събота е....
На кацалката на Расник гмеч от коли....слънчице и леко чело......ех..събота.....
Клаксон....обръщам се като Джон Траволта у ония филм дето се беше схванал.....Венко е...
Скачай казва у колата отивам на горния старт.......как да му откажеш....събота е...
Горе всички познати муцуни...наредили сме се като норвежка сьомга на шведска маса и фотосинтезираме.....всеки момент Ангел ще започне да ни обяснява кво е метеото в момента и неминуемо щяхме да стигнем до оная история с напиването у Брезник...
Опа иде Пастора с новото попълнение...
Оживление
Наблюдаваме критично и чакаме някой ученик да излети да видим дал не е опасно за нас
Вадя летателния си гащеризон-ония дето Даро ми го ши 4 месеца.......и небрежно следя ученика-камикадзе как ще излети....
Сеца дърпа.....крилото заспива над главата му...за подеден път се убеждавам че учебните крила на Пастора имат собствен интелект......ученика се зачуди..май забрави на къде да се развърти......успя..крачка две и излетя...като по учебник...а Цецо 2 педи по-висок стана........хубав ден..съботен
Ентусиазирани разпъваме и ние.....някой притича брутално близо покрай мен..Бисер е....аааааааааааааааааааааааа и у космоса...Митко Ралев излетял изглежда от долния старт мина покрай нас и...и той у космоса...е нема такъв ден.....
Чакам вързан реда си а пред мен Божо нещо се помотква......опа излетя......сецам,Елемнта си отиде дето му е мястото,развъртам и излитам......
Чукам „дясно” за да избегна Мирко-нищо че съм от към склона и право у боровете....
Минавам на педя над върховете,леле аз съм безсмъртен.....неква катерица ме гледа тъпо.....и кво толкоз събота е...Крещя от кеф...мога да крещя кеф на 7 езика а само да крещя поне на 40.......
Изнасям се малко напред и хващам асансьора на-горе.....3-ка 4ка и у базата..... баси кефа дет вика бацо Гацев....и тихо...ма толкоз тихо че можеш да чуеш как ти расте косата....
Кеф......глайд без пропадане....спокойно като в арменска църква в понеделник....
Возя се и си мисля баси кефа.......ма требе да се смъквам че да се прибера на-време...ще бучи благоверната...телефона звъни...време е да пробвам онуй хендс-фрий от ибей дето го взех за 4$...кво толкоз днес нищо не може да ми развали деня.....
Жената е.....
Ало казва.... сигнала е кофти, губи ми се нещо.....
Кажи рожбе-играем го неглиже аз....
Ми...Мама /тъщата/ си е счупила крака...заминавам за Варна да я видя ще взема и малката /дъщерята/ и кучетата че може да се наложи да по-останем няколко дена......
Ааааааааааа ха ха ха хахаха е нема такъв ден.....верно нищо повече днес не може да ми развали настроението...
Возим се......минавам над антената на Коняво........не бъразм да се прибирам....
Пак звъни пущината....
Нали съм безсмъртен вдигам с замах-шефа е......
Нещо мънка леко притеснен губя сигнал и му затварям...голем кеф да затвориш на шефа..мога да го правя цял ден.......ха ха хаха кеф
Пак звъни......упорит е!
Опа шефче къде е зора...
Ми аз такова.......пак ми се губи..проверка от охрана на труда...........трябва да си вземеш платените отпуски за предните 3 години......губя го.... на работа си...губи ми се пак нещо...чувам -ЮНИ........ пак смущения и затвори........
Баси щях да получа трайна деформация на лицевите мускули от широката усмивка.......Е НЕМА ТАКЪВ ДЕН
Кучка „лево”и по-вятъра та право над кацалката....От горе виждам Гущера събрал тълпата около него ..сигурно си говорят за майки-те.......
Кацам по „гъз”ма не защото „така” а защото така исках......не че не можех и „иначе” и право у тълпата.....
Бири,чупки..хубав ден...Пастора събрал „пиленцата”вещо ги упътваше в живота...всички сме живи и здрави..летяли сме кой повече кой по-малко.Капо няма никой!!!! Бе хубав ден тва е.........
Ще ставам че нещо шефа ми звъни и изглежда притеснен...........

_________________
Element Water
Цецо 0876 621830


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -0 
 
 Заглавие: Re: Перфектния ден
МнениеПубликувано на: Пон Мар 18, 2013 12:06 am 
Offline

Регистриран на: Сря Сеп 08, 2010 3:16 pm
Мнения: 277
Местоположение: София
Име: Боян Евстатиев
Велико!
Събота да е всеки ден! :)

_________________
Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 5 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов