Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:05 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Смешки
МнениеПубликувано на: Пет Яну 03, 2014 6:52 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Май 03, 2010 7:59 pm
Мнения: 440
Име: Георги Джамяров
За да честваме появата на една личност във форума съм длъжен да ви припомня някой негови изказвания :

Цитат:
Аз лично смятам ,че е по-добре да съм весел глупак, отколкото тъжен мъдрец.

Цитат:
...ако сланината не помага пробвай с мазни банички и бозЪ.

Цитат:
Най-вероятно не усещате натоварването , щото сте многу яку копеле с кокали от стомана и мускули кат на "Сила" транспортните ленти.

Цитат:
Сексуалната революция започва кога поникне тревата и на асмата тръгне мъзгата- март,април.

Цитат:
Г-н Данчо, аз много мразя да мисля и поради тая причина, силно се надявам хора като Вас да мислят....човек да не мисли, а да си лети,зяпа пайзажа,яде фафли или си бърка в носа.

Цитат:
...надежда е дума от теорията на вероятностите и значи,че или ще се оправи или няма да се оправи

Цитат:
Даниел е дал правилното математическо решение, а Невестулката ,правилното логическо обяснение. А Айнщай е дал верния отговор- всичко е относително...

Цитат:
В бирата се съдържа фитоестроген, който е растителен аналог на женските полови хормони - прогестерони. Той попада в напитката от шишарките на хмела, използвани да придадат на бирата специфичния горчив вкус. Ето защо системното използване на напитката води до смущения в работата на ендокринната система. При мъжете бирата потиска производството на тестостерон. На този фон започват да доминират женските хормони, което води до промени във външния вид на мъжете: намаляване на окосмяването по тялото и лицето, на мускулната маса, увеличаване на гърдите, промяна на тембъра, появата на “бирено коремче” и отлагане на тлъстини по бедрата и талията. Оказва се, че страстните почитатели на бирата по биологичните си характеристики постепенно се превръщат в жени. Естествено, такъв хормонален недостиг има пряко влияние върху успеха на мъжете в леглото.

муахахахах

Цитат:
Активно е когато има условия -да летиш,а когато няма да не летиш.
Неактивно е когато няма условия да летиш,а когато има- да не летиш.

08.септември.2004 написа:
Фарчахме на Ново село с Владич -6 мин:)

22.септември.2004 написа:
Летяхме с Владич на Ново Село.Пробвахме си спиида.Много яко.6мин.


Цитат:
Ако Win прилича на крило няма да има живи потребители.
А Divine R е като Slakware 7.1- старо,бързо , трябва да си опитен да го караш,но има доста рекорди с него.


Цитат:
Г-н Яху.com многобройни са били инфилтрациите и кръстоските със славяни и киргизи, чийто черепен показател днес се проявява с мезоцефалия и брахицефалия. Скулите са изпъкнали, а очите - наклонени; средният ръст е 1,61 см. Етническите данни поразително съответстват с тези на древните българи. Все пак важно е да си красив ,а не да се чудиш, като Росен защо не те качват на стоп.


стига толкова .. че се напиках .. който иска да ги прочете ..
хахахха

_________________
Ссса


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: Смешки
МнениеПубликувано на: Съб Яну 04, 2014 10:52 am 
Offline

Регистриран на: Вто Мар 09, 2004 10:18 am
Мнения: 1283
Местоположение: село Величково
Име: Владимир Чорбаджийски
Ммм дааа... Това са бисери от умствените напъни и откровенията на редника Спас Бояджиев - Пачо, наричан още "Титановият гъз". :mrgreen: Все още член на бивишят вече парапланеристки клуб Дискавъри от град Пазарджик. :wink:
По този повод си припомних една интересна случка с Пачо. Отидохме с него да летим на Сопот и да гледаме някакво интересно парапланеристко състезание преди години. По повод на състезанието имаше и някакви павилиони с дистрибутори на парапланери, и екипировка. Божо от Варна беше дистрибутор на Джин. Отиваме при него и Пачо му заявява.
-Искам да си купя крило Бумеранг 3. Това беше тогава топ крилото на Джин, компетишъна им за състезания.
Божо го пита. - Ти от колко време летиш?
-От една година - вика Пачо.
-На какво си летял до сега?
-Ми на Файрбърд-Марлин DHV 1-2 - вика Пачо.
Божо малко се шашна и рече – Чакай, чакай сега... Ти от 1-2 направо отиваш на топ компетишън. Даваш ли си сметка, за какво става въпрос? Какви са ти точно плановете за летене?
А наш Пачо най-сериозно му отговаря:
-Да. Разбира се, че имам планове. Смятам до една година да стана световен шампион по парапланеризъм!.....
На Божо очите му се ококориха и му увисна долната джука до брадата, а аз направо паднах на земята от смях... :mrgreen:

_________________
Летеше с Element Air ... Жълто червен.
Правилните решения и действия идват от опита, който се получава от грешни решения и действия!


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Смешки
МнениеПубликувано на: Съб Яну 04, 2014 1:27 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 08, 2004 4:27 pm
Мнения: 466
Сефте днес прочетох нещо смислено от Пилота на Хан Соло, Високият Рус Мъж, Учителя и виден Специалист по картофите г-н Джубака....и то щот съм го писал аз....

_________________
В дългосрочна перспектива вероятността за оцеляване на всеки един спада до нула.


Върнете се в началото
  Профил    +8 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов