Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 11:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: Благодарности
МнениеПубликувано на: Пет Юли 03, 2015 10:20 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 7:01 pm
Мнения: 152
Име: gergana ilieva
Искам да благодаря от все сърце на Янко, Галя, Мони и Крис (който беше в готовност да действа-беше кацнал наблизо), които днес ми помогнаха да откача Брайчето си от едни Дърво-храсти. Без тях нямаше начин да се справя, въпреки наличието на трион и много решителност от моя страна. Пожелавам им от все сърце, винаги да се появяват хора в живота им, готови и можещи да им помагат, в каквито и житейски ситуации да им се наложи.
Ситуацията: Днес, Околчица, влязох прекалено навътре (непреценено като за моето крило) и загубих много височина преди да наближа ръбчето, реших да кацна на една поляна до пътя, но тя се оказа малко подветрена и крилото не беше стабилно и имаше на нея големички камъни и реших, че близките храсти са по-уютни за преземяване…за добро или лошо тези храсти се оказаха доста по-високи от очакваното.
Много, много ви благодаря.


Последна промяна gerganailieva на Съб Юли 04, 2015 11:01 pm, променена общо 2 пъти

Върнете се в началото
  Профил    +4 / -1 
 
 Заглавие: Re: Благодарност към Янко, Галя, Мони и Крис
МнениеПубликувано на: Съб Юли 04, 2015 8:48 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2014 8:53 pm
Мнения: 147
Име: Gancho Bahchevanski
Радвам се че всичко е точно и е свършило добре ,жена ми сигнализира за придървен парапланер в дясно от рампата .Наложи си да дойде до теб за да ти окаже първа помощ ,защото така е редно да се прави в нашите среди .Пожелавам на всички да няма такива кацания щото са неприятни.


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
 Заглавие: Re: Благодарност към Янко, Галя, Мони и Крис
МнениеПубликувано на: Съб Юли 04, 2015 9:08 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 7:01 pm
Мнения: 152
Име: gergana ilieva
Да, ето забравяме Наистина Важни Хора -момичето дойде почти до мен да се увери -дали съм ок, не знам как се казва, но и Много Специални Благодарности от Сърце и на нея !
Как се казва?


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: Благодарност към Янко, Галя, Мони и Крис и Момичето?
МнениеПубликувано на: Съб Юли 04, 2015 9:49 pm 
Offline

Регистриран на: Вто Сеп 02, 2014 8:53 pm
Мнения: 147
Име: Gancho Bahchevanski
Анита


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Благодаря от сърце на Ясен Христов и...
МнениеПубликувано на: Пон Юли 13, 2015 8:41 am 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 7:01 pm
Мнения: 152
Име: gergana ilieva
Благодаря от сърце на Ясен Христов, който отдели време преди старта си да ми помогне за разтягане на вървите на крилото ми, в уникален за прелети ден....

благодаря и на всички, които ми дадоха съвети как да проверя дали вървите ми са скъсени или не...

Бих искала да обърна внимание на това, че някак си се смята, че щом някой се води "недобрелетящ или начинаещ или летящ на единичка" -автоматично, всички проблеми с летенето се приписват единствено на неговите неумения...и грубо се подминава факта, че понякога могат да се появят "особености" в крилото, които да останат незабелявани...
Което може да доведе до сериозни инциденти....


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -4 
 
 Заглавие: Re: Благодарности
МнениеПубликувано на: Чет Мар 23, 2017 8:31 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Май 08, 2009 6:50 pm
Мнения: 68
Местоположение: София
И аз искам да Благодаря - на Митко Ралев!
Казано е: "когато направиш добро, забрави за него, когато на теб направят добро, разкажи на всички!" Голям Човек е той - с голям сърце! А за какво му благодаря? - за жест направен към мен! И да го разкажа все ще се намери някой да го омаловажи!
А аз бих искал да се вглеждаме в хората/като Ралев/, които носят Доброто в себе си!

_________________
airwolf

We do not need better wings, we need better weather conditions!

Assen


Върнете се в началото
  Профил    +5 / -0 
 
 Заглавие: Re: Благодарности
МнениеПубликувано на: Сря Дек 06, 2017 11:38 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Дек 01, 2013 7:01 pm
Мнения: 152
Име: gergana ilieva
Благодаря от Все Сърце на Митачето от Варна, за приятелският жест, съчетан с уникални умения -златни ръце, брилянтен ум и добро сърце -вариото ми е оперирано успешно и се е възстановило напълно!!!
БЛАГОДАРЯ, МИТАЧЕ!!!!!


Върнете се в началото
  Профил    +3 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 7 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов