Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:44 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 
Автор Съобщение
 Заглавие: AcroMad
МнениеПубликувано на: Пон Мар 13, 2006 11:43 am 
Offline

Регистриран на: Пет Мар 05, 2004 4:52 am
Мнения: 2296
Местоположение: Сопот
Име: Николай Йотов
Дойде му времето и на акрото. Макар и със закъснение в БГ има все повече хора дето се друсат с акро (правейки го или поне гледайки го). Въпреки че съм отявлен XC фен признавам че акрото е полезно. Както за прелетите (комфортно преживяване на гърчави турбулеции и съответно по-смели и уверени решения), така и за общия имидж на парапланеризма. Ако прелетите са скучни за наблюдателите, то разминаването с размазването кара и най-непросветения зрител да мига на парцали.
Естествено не трябва да оставяме всичко на случайността (все пак в БГ няма много пилоти). В този форум питайте как се прави някоя фигура. Описвайте преживелици и ценен боен опит. Развивайте Акрото.

_________________
www.nest.bg


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: САТ
МнениеПубликувано на: Сря Мар 15, 2006 10:07 am 
Offline

Регистриран на: Вто Апр 06, 2004 10:50 pm
Мнения: 42
Местоположение: sofia mladost 4
еми нека да почнем с нещо на пример как се парави САТ аз несъм правил имам само предполозеня но несмятам да пробвам само с предполозениа или с опити и грешки :))


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Сря Мар 15, 2006 8:59 pm 
идеята да започнем с sat не е добра, защото има няколко неща, които можеш да объркаш - да го изнегативиш при влизането например. :] или след влизането да доиздърпаш и да сринеш полу-крилото. При една от тези две ситуации ти трябва добре да се оправяш с негативна спирала и със пълния срив. Затова по добре първо да изучиш двете фигури и след това да почваш да учиш SAT.

PS> eex говоря примерно, нямам нищо в предвид към тебе, просто те ползвам, за да дам пример и обясня как мисля да се процедира с обясняването на фигурите. :]


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 3 мнения ] 

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов