Leonardo | ФОТО
Дата и час: Чет Мар 28, 2024 7:19 pm

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2
Автор Съобщение
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Пет Юни 09, 2006 9:44 pm 
Спешевка wingover-ите като цяло са доста по-безопастна фигура, тоест ако познаваш добре спиралите и колапсите няма да имаш проблеми дори и нещо да се оплеска...затова тема е решена - wingover-и, а след тях негативна спирала. :] относно динамиката на фигурите мисля да напиша след негативната спирала. Защото тези 4 фигури(спирали, негативна, срив и wingover-и) са основата и всички останали фигури са комбинация от тези 4ри. Например Loop-a е wingover с много яка енергия, която добиваш от а-симетрична спирала, McTwist-a e много динамична негативка, ....И това ще е момента да се прехвърлим към по-сложните фигури. или поне така си мисля аз...хаха аре мислете и ръчкайте, стига сте се депресирали.... ааа ууу много незнам си какво


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: Колегите ;-)
МнениеПубликувано на: Пон Юли 03, 2006 7:29 am 
Offline

Регистриран на: Пон Авг 01, 2005 7:02 pm
Мнения: 5
Местоположение: Каспичан
http://video.google.com/videoplay?docid ... aragliding


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: Re: ...
МнениеПубликувано на: Чет Юли 13, 2006 8:53 pm 
Offline

Регистриран на: Чет Май 27, 2004 2:53 pm
Мнения: 459
Име: uon venos
fsi написа:
Спешевка wingover-ите като цяло са доста по-безопастна фигура, тоест ако познаваш добре спиралите и колапсите няма да имаш проблеми дори и нещо да се оплеска...затова тема е решена - wingover-и, а след тях негативна спирала. :] относно динамиката на фигурите мисля да напиша след негативната спирала. Защото тези 4 фигури(спирали, негативна, срив и wingover-и) са основата и всички останали фигури са комбинация от тези 4ри. Например Loop-a е wingover с много яка енергия, която добиваш от а-симетрична спирала, McTwist-a e много динамична негативка, ....И това ще е момента да се прехвърлим към по-сложните фигури. или поне така си мисля аз...хаха аре мислете и ръчкайте, стига сте се депресирали.... ааа ууу много незнам си какво


ееех ми добре :twisted: ама последно колапса и спиралата не са фигури така ли? :mrgreen: :shock: :twisted: :twisted:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Съб Юли 15, 2006 2:13 pm 
ами не са...хаха не зависи за някои са, за други не...зависи от гледната точка :]


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 19 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов