Leonardo | ФОТО
Дата и час: Вто Мар 19, 2024 9:42 am

Часовете са според зоната UTC + 2 часа




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща
Автор Съобщение
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Юли 26, 2007 3:44 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 13, 2006 7:32 pm
Мнения: 14
Местоположение: Bananenata republika
Ей сплиос засто не кажеш за новата фигура MISTIK KITDE много си скромен :oops: айде напиши-напиши :lol:


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2007 6:00 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
na lice ve4e e nova figora mistic kite tq e plod na mnogo ispita bira s Geri q izmislixme a az q osa6testvix pravi se mnogo trudno i lesno nasukva a imeno preden desen A kolan i lqv zaden D se darpat simetri4no .... e tova probvaite go :)))

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: негативка
МнениеПубликувано на: Нед Юли 29, 2007 10:50 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Вчера и днес бяха супер дни и за летене и за ръчки.
Вчера след като състезателите се изнесоха от старта, излетях и почнах да катеря, по едно време гледам от двете ми страни излизат Фози и Мена и както сме на една височина изведнъж шааат и двамата на хелико надолу. Станах разноглед :) направо ме изпълнихте с кеф бе хора
!full respect!, и така няколко пъти (Хелико-то е още по-красива фигура гледана отгоре, ейй прехапах си устните задето нямах камера в тоя момент, следващият път ме пишете оператор :wink: ). След като Мена направи и един много як тъмблинг пред мене, а Фози го последва пак с хелико просто се надъхах да пробвам негативка, иии я направих. Е не очаквах просто толкова динамична фигура да бъде, има много по-динамични ама и негативката си е голяма тръпка :).
Днес с Хвърчи мислехме да си ходим по крилата ама той ми избяга и врътна един много готин САТ, а аз пак напипвах негативката и се убедих че за да правя добри уинговъри с Dragon-а трябва да съм безпогрешен, а аз все още не съм.
Айдеее ръчки, летене и здраве!!!
И другата седмица Skynomad Open :D !!!

Хвърчи в Търново патрулките сноват по улиците, май нас търсят :lol: , трябва да ги зарадваме отново някоя вечер :wink: !

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :0)
МнениеПубликувано на: Пон Авг 13, 2007 4:30 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
v4era parvi xelikopter Geri kaza 4e izglejdal 6to gore dobre na sledva6tiq polet si be6e rasklatena negativka na diasno i ot tam direktno obra6tane na lqvo pak rasklatena negativka :))) na sledva6tiq polet imax viso4ina samo za nqkolko vitki v SAT i teka aide ra4kai do skasvane...

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 9:16 pm 
Offline

Регистриран на: Нед Апр 23, 2006 6:04 pm
Мнения: 1183
Местоположение: Велико Търново
Име: Ивелин Калушков
Вчера след дълго моткане над старта започна да ми се доспива докато не видях един бяло-червен U-turn и не се събудих моментално :D . Тъкмо си помислих "еха ей сега ще снимам яко акро" иии фотоапарата ми каза бжжжт и батерията свърши, след като пуснах няколко молби и псувни, но той така и не тръгна реших че само ще гледам яко акро, иии гледах хаха. Благодаря на Фози за нагледния урок по SAT, Helico и Mctwist, дано не съм пречел докато се мотках наоколо. Както и да е надъхах се за негативка, пробвах я веднъж но не я задържах и я пуснах бързо, втори път пак така и на третият реших да я пусна щом тръгне но не напълно, като за хелико, иии то пък взе че май стана, крилото беше пълно, отворено и направи един хубав плосък оборот, аз обаче не очаквах че ще стане и го пуснах, да ама баш си го пуснах, последва яко гмуркане, не-голям, но мощен колапс и крават който тръгна да задълбава за спирала, слава Богу, беше сравнително малък, спрях въртенето и с няколко яки изпомпвания излезе, но вече прекратявам опитите с негативка докато не си изясня напълно безпроблемното излизане (после разбрах че трябва да е през парашутиране, ама все още ми е малко мътно затова ще очаквам подробно обяснение от специалист).
В края на деня упражних уинговърите, най после хванах ритъма изчистих грешките и станаха добри но не много големи, оказва се че Dragon-а е малко слаб в ушите и иска доста сецане в горна мъртва точка, но като цяло е СУПЕР. Ако не друго то поне подковата ми става готино хаха :D .
Айде толкова от мене
Здраве!!!!

_________________
"Успехът не е траен, провалът не е окончателен, важна е волята да продължиш напред!" - сър. Уинстън Чърчил

Independence Dragon 3 M (бяло, черно, червено)/Advance Impress 2+
Aerodyne Massai M (червено, жълто, оранжево)/Advance Impress 2+
Advance Omega 8 - 27 (бяло, жълто, зелено)/Advance Impress 2+

Advance Omega X-Alps - 25 (зелено, бяло, синьо)/Advance Impress 2+

Изображение


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Нед Авг 19, 2007 11:03 pm 
Да деня беше супер за летене, около два часа полетяхме ама нямаше никой за фигури и малко скучно беше сам...АНДРО по-бързо моля, обратно....хаха
незнам аз издърпах и 2 негативки пред тебе за да ги видиш по-отблизо и има два начина за вадене
1. през парашутиране
2. пускаш изнегативената страна в момента когато крилото е пред тебе, с другата подпираш за симетричност, а и да не затвори и .... това е :]
ако има нещо...ask, но нещо конкретно...мисля, че чак зимата ще имам време да донапиша статията за негативна спирала... sry за което :[


Днес беше супер... излизам си аз от един mctwist и гледам емо с тандема на 2-3 метра от мене хахаха. Бяха останали около 100-150 метра и викам аре едно хелико, то друго толкова ниско незнам какво може да се прави иии както и да е та влизам си в хелико и погледнах да проверя височината как е хаха ок беше поглеждам нагоре да видя крилото и какво да видя хахах емо си върти спирала около моята курва ааа крило хаха и то доста близо хаха това незнам колко дълго продалжи, но беше ....просто незнам няма коментар или обяснение :] мерси емо...

айде


някой малко синхро???


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Пон Авг 20, 2007 7:00 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
:) az kato doida

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: :)
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 7:14 am 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
ne bqx letial ot dve sedmici namix edno u4ebno krilo i se po4na tri padaniq pokrai kupola nasukvanici ot opii za xelita :) hiihhi nqkoi kaza 4e si bilo za zapasen ama aide...sled tova se prodalji s novi i novi nasukvaniq i pak padaniq pokrai kupola :))) aide ra4kaite do skasvane na plata:)))

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ;)
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 8:53 pm 
Offline

Регистриран на: Пет Апр 13, 2007 8:12 pm
Мнения: 1483
ipadnax v para6utirane dnes s edno krilo Galaxy Skorpion sled koeto si drapnax zapasniq i se oki4ix na edin visok bor sram i pozor ot prav polet da si drapne6 zapsniq :)

_________________
I v rotor i v Cb vse mi e dobre ....... CB TEAM


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Сря Авг 29, 2007 11:32 pm 
:twisted:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 1:28 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Сеп 26, 2005 11:35 am
Мнения: 677
Местоположение: София
Име: Христо Джамбов
надявам се си жив и здрав :-)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Чет Авг 30, 2007 2:56 pm 
Offline

Регистриран на: Пон Мар 20, 2006 6:09 pm
Мнения: 226
Местоположение: София
Севетлъо ... изродеее ... няма да са направяш :)
А и колко пъти да ти казвам, че насукване, издрусване и запасен не са акро .... а неуспешен опит за такова :)))))))

мухахаха

Здраве и се привардувай :)

П.С. По добре ми отговори на ЛС защото предполагам, че ще е нецензурно :)))))))

_________________
Еволюирай деградирайки !!!
I v rotor i v CB vse mi e dobre... CB TEAM
Emo :)
UP - Trango 3 (оранжево - сиво)


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие: ...
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2007 12:37 pm 
Всъщност Kite Kung (брата на mike kung)(известен още като Xvarchiloto) показваше новият стил на летене
на прав полет, стигаш поляната, меташ запасния и започваш с фигурите :twisted:


Върнете се в началото
     +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2007 1:44 pm 
Offline

Регистриран на: Съб Дек 10, 2005 12:03 am
Мнения: 559
Местоположение: Шумен
Име: (Хаджи) Северин Акерски
Хвърчилооооо...
Явно парашутизма много те влече!
Май вече успешно покри изискванията за парашутист III разряд.
Що не вземеш да се преорентираш в спорта А - да станеш парашутист :lol:
Хем там от 3000м има да падаш, да падаш... да си правиш акробатика... :lol:
А и след акрото, дърпаш прангата и пок ... парашута.
Хем там няма да са направаш да хвърляш контейнер, а интилигентно ще дърпаш прангата... :twisted:

_________________
Парапланер - Windtech "Fenix"
Сбруя: APCO "Spark"

Изображение
ДИСТРИБУТОР

Kites Maker Olds looking good!
http://kites-bg.com


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
 Заглавие:
МнениеПубликувано на: Пет Авг 31, 2007 8:25 pm 
Offline

Регистриран на: Сря Юни 15, 2005 2:45 pm
Мнения: 535
Местоположение: Ямбол/Бургас
Име: Александър Рунев
Е аде без псувни в форума ако обичате. На всеки може да се случи да отвори запасен. Важното е че не е станало нещо по сериозно.
Вервам ФАРЧИЛО че си пил мнооого бири след това

_________________
Александър Рунев
GIN Carrera+

Човек няма крила и по отношение на теглото му
към теглото на мускулите му е 72 пъти по слаб от птица...
Но аз мисля, че ще лети,
но не заради силата на мускулите му,
а заради силата на своя ум...
Н.Е. Жуковский


Върнете се в началото
  Профил    +0 / -0 
 
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 146 мнения ]  Отиди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 10  Следваща

Часовете са според зоната UTC + 2 часа



Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения

Търсене:
Иди на:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Преведено от: SEO блог на Йоан Арнаудов